Databáza receptov :) – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Databáza receptov :) – Offtopic – Fórum – Programujte.comDatabáza receptov :) – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
4. 12. 2007   #1
-
0
-

Mam taky zaujimavy napad :) Preto sa chcem spytat, ci sa uz niekde neuskutocnil :) Chcem spravit online databazu receptov (na varenie), kde by ich mohli pridavat len registrovani uzivatelia a vzdy by sa zobrazil ako keby "recept dna" a pod.. Ku kazdemu receptu by boli komentare :) Co poviete na napad? Na stranku by mohli chodit aj non-ITmani :DD Jednoducho nieco prakticke ;) Projekt, ktory ma (mozno) buducnost..

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Earl Cash0
Věrný člen
4. 12. 2007   #2
-
0
-

zajimavy napad :)) rekl bych ze neco takoveho by uspech melo pokud: by jsi udelal dobrou reklamni kampan, sehnal lidi kteri by ti postovali neustale nove a nove recepty (s cimz bych ti opravdu nepomohl :D ) a zjistit jestli neco takoveho nahodou uz neexistuje. mozna by se tam casem vyvinula komunita, ktera by postovala dalsi recepty atd. prave IMHO pocetna skupina starsich lidi na internetu hleda ruzne nove recepty aby mohli udelat svym vnoucatum a detem radost (znam z vlastni zkusenosti kdy babi dela vyvarku kazdou sobotu na obed a recepty sbira z casopisu :D). takze proc ne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
4. 12. 2007   #3
-
0
-

To Tocimanko : takových projektů už jsou skoro desítky na českém trhu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
4. 12. 2007   #4
-
0
-

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=recepty&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Tocimanko0
Grafoman
4. 12. 2007   #5
-
0
-

Nj, ale aj tak... Mozem vytvorit vlastnu slovensku stranku :) Casom by mohla byt aj lepsia nez ostatne :) Spravim si dobru reklamu a zacne to naberat obratky ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mates0
Grafoman
4. 12. 2007   #6
-
0
-

spíš vytvořit něco jako ITrecepty.sk :-D jiank serverů s recepty je mraky

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Smokie0
Expert
5. 12. 2007   #7
-
0
-

mates napsal:
spíš vytvořit něco jako ITrecepty.sk :-D jiank serverů s recepty je mraky

Myslis recepty typu "vajicka pecieme na procesore s vytazenim na 95% po dobu 5 minut"? ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
5. 12. 2007   #8
-
0
-

To Smokie : No něco s takovýmito recepty by se hodilo :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Tocimanko0
Grafoman
5. 12. 2007   #9
-
0
-

:D Nj, ale casom sa "projekt" mozno chyti a ked ten server bude niecim vynimocny, povedzme aj nejake forum pre kucharov... :D Kazdopadne napad sa mi celkom lubi a aj ked je stranok s receptami vela, nic mi nebrani aby som daco taketo rozbehol :) Za vyuzitia PHP+HTML+CSS ;) Ked daco nebudem vediet (naprogramovat), posluzi forum na programujte :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
5. 12. 2007   #10
-
0
-

To Lukáš Chadraba : na předem rozehřáté dvoujádro položíme... :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
mylan40
Super člen
5. 12. 2007   #11
-
0
-

Nooo... ja to vidím takto...
1. Ako tu už bolo spomenuté, takýchto webov je veľa a nie len české, napr. len tak som strelil adresu recepty.sk a sú tam recepty...
2. Toto nadšenie pre recepty ťa prejde podľa mňa tak rýchlo ako nadšenie písať články na toci.tym.sk :-D
3. Aby sa to nejako rozbehlo:
3.1. muselo by ťa to fakt baviť (varenie, pečenie), ale ty si písal (pre ostatných zúčastnených: nie na tomto fóre, ale cez ICQ), že variť nevieš :-D
3.2. musel by si do toho investovať veľa času a
3.3. chcelo by to aj nejakú reklamu a nie som si istý, že by sa ti chcelo ju platiť...

Takže ja tomu dávam tak mesiac, max. 2... :-D
Btw, aj ja som mal kedysi takéto nápady a mal som potrebu niečo veľké vytvoriť (ešte aj teraz občas mám), ale teraz som už realistickejší...

Ja by som ti poradil vytvoriť niečo špeciálne, čo nie je také rozšírené ako recepty, to by malo väčší úspech...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tokan0
Grafoman
5. 12. 2007   #12
-
0
-

Pokud se do takového projektu vrhnete, nezapomeňte ke každému receptu připsat, že je na vlastní nebezpečí ;-) jistota je jistota :smile2:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
pawlik0
Grafoman
5. 12. 2007   #13
-
0
-

To Nefaritus : ..grafickou kartu s digitálním vajíčkem...
Jejda, NOD32 mi to sežral! A mam po večeři.. :smile10:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.87.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tocimanko0
Grafoman
5. 12. 2007   #14
-
0
-

Hh, mne ide hlavne o to, aby som spravil nieco praktickeho a pritom som nejak pouzil v praxi moje vedomosti z oblasti programovania (hlavne PHP).. Je fakt ze varit neviem (teda viem - caj vo varici s cukrom a mlieko s grankom v mikrovlnke :DD), ale keby som nasiel povedzme nejakeho dalsieho admina alebo sefredaktora, kory by kontroloval tie recepty tak by to fungovat mohlo, nakolko chcem, aby to bolo automatizovane a samostatne.. Jednoducho registracia clenov, pridanie receptu, komentare k receptom a pod. Stacilo by len kontrolovat, ci niekto nepise nezmysly a ci dane recepty nemozu ohrozit niekoho zivot :DD a slo by to ;)

Tokan napsal:
Pokud se do takového projektu vrhnete, nezapomeňte ke každému receptu připsat, že je na vlastní nebezpečí ;-) jistota je jistota :smile2:


Hh, presne.. To ma tiez napadlo, nakolko nechcem byt zodpovedny za niekoho zivot (resp. smrt :D )

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
5. 12. 2007   #15
-
0
-

To Tocimanko : a kdo je tam bude přidávat? co za to budou míti?

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Tocimanko0
Grafoman
5. 12. 2007   #16
-
0
-

Curo napsal:
To Tocimanko : a kdo je tam bude přidávat? co za to budou míti?


pridavat ich tam bude siroka verejnsot.. kazdy, kto ma nejaky vlastny recept a chce sa s nim pochvalit :))Co za to dostanu? :D nemam co ponuknut, bude to neziskovy web, jedine mozno sutaz o najlepsieho kuchara :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
pawlik0
Grafoman
5. 12. 2007   #17
-
0
-

To Tocimanko : Myslím že by bohatě stačilo napsat název autora.. a třeba nějaký level jako tady na programujte.com :D

Receptů:50
Level: Vařečkoman

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.152.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tocimanko0
Grafoman
5. 12. 2007   #18
-
0
-

:smile5: Hehe, dobry napad.. Mozno to aplikujem ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
5. 12. 2007   #19
-
0
-

To Tocimanko : Curo se ptal co za to dostanou, ne co za to dostaneš ;o)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Tocimanko0
Grafoman
5. 12. 2007   #20
-
0
-

Nefaritus napsal:
To Tocimanko : Curo se ptal co za to dostanou, ne co za to dostaneš ;o)


Este raz si precitaj moju odpoved.. Nikde nebola zmienka, co za to dostanem ja ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
5. 12. 2007   #21
-
0
-

To Tocimanko : No jo ta diakritika :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Tocimanko0
Grafoman
5. 12. 2007   #22
-
0
-

To Nefaritus :

JA som napisal: Co za to dostanú? :D nemam co ponuknut, bude to neziskovy web, jedine mozno sutaz o najlepsieho kuchara :D


Vsimni si, ze na DOSTANÚ som dal dlzen ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
5. 12. 2007   #23
-
0
-

To Tocimanko : ehm.. no jak chceš, ale vybiješ si síly na nščem, co zanikne hned po zrodu..

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Smokie0
Expert
6. 12. 2007   #24
-
0
-

Tokan napsal:
Pokud se do takového projektu vrhnete, nezapomeňte ke každému receptu připsat, že je na vlastní nebezpečí ;-) jistota je jistota :smile2:


Hh, presne.. To ma tiez napadlo, nakolko nechcem byt zodpovedny za niekoho zivot (resp. smrt :D )

To nebudes tak ci tak, lebo ty nikoho nenutis podla tych receptov varit ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Smokie0
Expert
6. 12. 2007   #25
-
0
-

Curo napsal:
To Tocimanko : ehm.. no jak chceš, ale vybiješ si síly na nščem, co zanikne hned po zrodu..

Ja by som tak skepticky nebol. Nikdy nevies co z toho moze byt.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
6. 12. 2007   #26
-
0
-

To Smokie : vím :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Tocimanko0
Grafoman
6. 12. 2007   #27
-
0
-

To Smokie : Suhlasim s tebou :)
To Curo : Pocuj, ked si myslis, ze to ma jedno, dvoj-dnovu buducnost, tak mi povedz, aku alternativu by sa dalo stvorit za napr. recepty? Podla mna ma nieco buducnost vtedy, ked je to dostatocne premyslene, napr. aby sa o to mal kto starat, prispievat a aby boli navstevnici spokojni.. Ale kedze ty si stvoril programujte, mas urcite viac skusenosti.. Tak co keby si sa s nimi podelil a nielen povedal ze

Curo napsal:
To Tocimanko : ehm.. no jak chceš, ale vybiješ si síly na nščem, co zanikne hned po zrodu..


... Jasne? ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Tokan0
Grafoman
6. 12. 2007   #28
-
0
-

Curo napsal:
To Tocimanko : a kdo je tam bude přidávat? co za to budou míti?

To máš stejný jako tady na Programujte ;-) přidávat může snad každý člověk kdo ví o čem mluví a s těmi odměnami... každý ví jak to je ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
tmi0
Věrný člen
6. 12. 2007   #29
-
0
-

skutecne veris tomu ze zde kazdy vi o cem mluvi?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Tocimanko0
Grafoman
6. 12. 2007   #30
-
0
-

Mne staci, ked ludia budu pridavat recepty, ktore nie su zivotu nebezpecne :D Nemusi vediet, o com hovori ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mylan40
Super člen
6. 12. 2007   #31
-
0
-

Ale aby ľudia pridávali recepty na tvoju stránku, museli by ju najprv poznať... a to sa volá reklama, ktorú treba väčšinou zaplatiť! :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
6. 12. 2007   #32
-
0
-

Hej :D pre zaciatok mozno ponuknem vymenu linkov / banerov na stranku..

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
6. 12. 2007   #33
-
0
-

Tocimanko napsal:
Mne staci, ked ludia budu pridavat recepty, ktore nie su zivotu nebezpecne :D Nemusi vediet, o com hovori ;)


To budeš muset mít kromně korektury taky testovnu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
7. 12. 2007   #34
-
0
-

To Tocimanko : Nebudu říkat nápady na projekty, které mám v plánu ;)
Nicméně to, proč si nemyslím, že to bude mít úspěch je proto, že do toho jdeš s laciným cílem "někdo mi tam bude psát".

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.184.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #35
-
0
-

To Curo : Nj, zatial to hovorim takto.. Lebo zatial (teda pred chvilkou) to bola len myslienka.. Prave ju realizujem a to tak, ze programujem samotnu stranku, aby vsetko fungovalo jak ma.. Potom tam dopisem povedzme nejakych 20 receptov (mama vie perfektne varit ;) ) a spravim si reklamu - zaroven ze hladam redaktorov a pod.. Ale fungovat to bude tak, ze KAZDY sa moze registrovat a pridavat.. Po tom, co admin (teda ja ;) schvali pridany recept, bude vydany a zobrazeny :) V mojom sirokom okoli (a inde) mam veeeelmi vela ludi, co vedia dobre varit, takze uz len lokalna reklama da (dufam) tomu webu navstevnost.. SAmozrejme aj na nete nejaku tu reklamu spravim (napr. pomocou vymennych odkazov, banerov atd)... Uvidime, ci sa to podari. Ak nie, tak budem mat aspon dobry pocit, ze som dobre vyuzil svoje znalosti v praxi a spravil nieco prakticke :) Ale ja dufam (!!) ze to vyjde...
To Nefaritus : HH, tak to dufam nie :) Kazdemu asi pride divne, ked je v recepte napisane: "...a teraz pridame za skumavku riedeneho hydroxidu vapenateho s nastruhanym arzenom..." ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
7. 12. 2007   #36
-
0
-

To Tocimanko : jenže už při čtení tvého přídpěvku jdeš pouze za úspěchem, tedy penězi a to bez peněz nekončí dobře.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.184.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #37
-
0
-

Hehe, poviem ti jednu dovernu informaciu (nikomu o tom nehovori!! ;) :Bude to neziskovy projekt, cize peniaze mi su v podstate nanic... Nejde mi o peniaze.. Len aby ludia mali uzitok z celeho napadu.. A tym je DATABAZA RECEPTOV!!!!!! Ach jo..

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
7. 12. 2007   #38
-
0
-

To Tocimanko : Já mám (asi) stejný názor jako Curo, protože podle toho, co píšeš, mi připadá, že tvým záměrem není až tak obohatit lidi, jako shánět lidi co by něco psali, psali za tím účelem, aby tam něco bylo...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
mylan40
Super člen
7. 12. 2007   #39
-
0
-

To Nefaritus: Asi tak to vidím aj ja... :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #40
-
0
-

Momentalne ano, lebo projekt len zacina a aby to malo nejaku buducnost, nebolo by pekne, keby tam namiesto receptu na kuraciu polievku bolo "Lorem Ipsum Dolor Sit amet..." :DD ;) Ale ako som povedal, stranka este neexistuje (na webe).. Ked s nou budem hotovy, ukazem.. Teda mozno az to bude cele funkcne.. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
pawlik0
Grafoman
7. 12. 2007   #41
-
0
-

Ale fungovat to bude tak, ze KAZDY sa moze registrovat a pridavat.. Po tom, co admin (teda ja ;) schvali pridany recept, bude vydany a zobrazeny :) V mojom sirokom okoli (a inde) mam veeeelmi vela ludi, co vedia dobre varit, takze uz len lokalna reklama da (dufam) tomu webu navstevnost..


Zkus to a seš bez návštěvníků. Všichní ví, jak je otravný komentář typu "Do čtrnácti dnů bude u receptu provedena korektura a možná ho tam přidáme.."..
Co takhle napsat
---------------------------
recept : procesor na smetaně
hodnocení: lahůdka
korektura : neprovedena

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.152.–
Sa Nata A Na. Howgh
mylan40
Super člen
7. 12. 2007   #42
-
0
-

A samozrejme, 80% ľudí odradí to, že sa majú registrovať... Prečo??? Pri stránke s 20 receptami by si podľa mňa mal byť rád, že niekto chce pridať recept a nie ešte vyžadovať registráciu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #43
-
0
-

mylan4 napsal:
A samozrejme, 80% ľudí odradí to, že sa majú registrovať... Prečo??? Pri stránke s 20 receptami by si podľa mňa mal byť rád, že niekto chce pridať recept a nie ešte vyžadovať registráciu...


LOL :DDD Vies ty co hovoris?? Niekto si zmysli, ze ma bude spamovat nejakymi vymyslenymi receptami.. Co teraz? Ked je registrovany, jednoducho ho blocknem... A aspon prispievatel nebude muset stale vyplnovat meno, ked chce pridat recept ;)
Je to aj otazka bezpecnosti ;) To uz neni guestbook...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mylan40
Super člen
7. 12. 2007   #44
-
0
-

Ako keby sa ten kto ta chce spamovat nemohol registrovat zakazdym pod inym nickom... Je to blbost... Ked sa nemusim registrovat v e-shope, tak URCITE sa nebudem registrovat na nejakej stranke s 20 receptami, aby som tam jeden mohol pridat aj ja... Proti spamu tam daj captchu... Si myslim ze pre zacianjuci web to bude UPNE stacit...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #45
-
0
-

No ok, povedzme ze tam dam captchu.. V tom pripade by som radsej schvaloval kazdy pridany recept osobne.. Co ak mi tam nejaky debil zacne pisat vulgarne slovicka a pisat si tam co chce ;) :) Som si isty, ze aj k tomu by doslo.. A komu sa chce furt registrovat pod inym nickom? :) Ja by som sa na to rozhodne vykaslal...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mylan40
Super člen
7. 12. 2007   #46
-
0
-

Ja by som sa rozhodne vykašľal na pridávanie receptu na stránku, ktoré chce po mne registráciu. Neviem aký problém by bol v tom: kliknem na pridať recept, napíšem, vyplním captcha a pridá sa a ty ho môžeš potom odstrániť ALEBO sa pošle do radu receptov čakajúcich na schálenie a tak sa pridajú... žiadna registrácia... no problem...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #47
-
0
-

Aj to je moznost, ale predpoklada sa (alebo aspon ja), ze navstevnik sa registruje a bude stalym clenom :D Takze bude pridavat recept nie jednorazovo.. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mylan40
Super člen
7. 12. 2007   #48
-
0
-

No dobre, a čo tak kompromis: návštevník sa môže ale nemusí registrovať. :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
7. 12. 2007   #49
-
0
-

:smile5: :smile5: :smile5: No ok.. Vidis, ze sme sa dohodli ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
pawlik0
Grafoman
7. 12. 2007   #50
-
0
-

Registrace bude automatická? aby to nebylo
Během týdne možná přijde email, potvrzení registrace. Za úspěšnost registrace autor nenese žádnou zodpovědnost ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.152.–
Sa Nata A Na. Howgh
tmi0
Věrný člen
8. 12. 2007   #51
-
0
-

to je ale priblblej napad.
predstav si tu cest, moci prohlasit "jsem autorem webu o vareni!!!". to uz si rovnou udelej web kde si lidi budou vymenovat zkusenosti s pracima praskama(ve druhaku jsem jeden takovej vymejslel, ale nakonec to nastesti skoncilo jen u navrhu)). dneska je stejne trend nevarit a chodit do restauraci/jidelen/fast oodu, takze moc navstevniku bys dle me nemel. kolik lidi ktere po internetu znas toho umi uvarit tolik aby o tom mohli sirit moudra? to uz si radsi udelev web o parkouru, ten by si podle me mezi uzivateli internetu nasel mnohem vic priznivcu

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Tocimanko0
Grafoman
9. 12. 2007   #52
-
0
-

:smile5: Pracie prasky??? WOW, to je napad.. Hned zacnem kodit :D Alebo jak tak premyslam, asi by to nemalo buducnost, kedze varenie je v dnesnej dobe na dedinach uplne bezna vec a poznam tolko ludi, ktori su uplni fanatici a kazdy maju svoje speciality.. Na Internete ich mozno tolko nebude, ale mozem link sirit aj takto po ludoch... Poznam povedzme 20 ludi, ktorych to zaujme a ti to poslu dalsim 20 atd... Niektori mi budu chciet pomoct, tak umiestnia banner na svoju stranku, alebo mi inou formou spravia reklamu :) A casom sa CMS webu natolko vymaka, ze ho mozem zverit do ruk nejakych spolahlivych adminov a... projekt mal uspech :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
pawlik0
Grafoman
9. 12. 2007   #53
-
0
-

To Tocimanko : Skončí to asi takto:
Celkové přístupy: 20
Počet receptů : 3
Průměrné hodnocení: 0
Ale zááleží na tobě, co s tím uděláš, ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.152.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tocimanko0
Grafoman
9. 12. 2007   #54
-
0
-

To pawlik : A z toho dva recepty budu moje a jeden jednoduchy recept na zohriatie kakaa. ;)

Neboj, urobim co sa da, aby sa aspon trosku chytil a potom sa budem len starat o web :) (co by bolo idealne). Ja dufam, ze sa napad komunite kucharov a domacich gazdiniek zapaci a ze aspon niecim bude prinosom pre ludstvo.. Mozno by som tam casom dal aj forum alebo nieco zaujimave, aby bol web niecim vynimocny. Hmm, hej, zalezi len na mne...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
pawlik0
Grafoman
9. 12. 2007   #55
-
0
-

To Tocimanko : Nejlepší recept je zajít do KFC (žádný ITburger asi neexistuje, co?)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.152.–
Sa Nata A Na. Howgh
mates0
Grafoman
10. 12. 2007   #56
-
0
-

Smokie napsal:

mates napsal:
spíš vytvořit něco jako ITrecepty.sk :-D jiank serverů s recepty je mraky

Myslis recepty typu "vajicka pecieme na procesore s vytazenim na 95% po dobu 5 minut"? ;)

Nefaritus napsal:
To Lukáš Chadraba : na předem rozehřáté dvoujádro položíme... :D


:smile5: :smile5: :smile5: no jako nápad dobrý ne. já bych mohl smažit n mém crtéčku. JInak oc nadějí tomu taky nedávám, ale pokud chceš získat zkušenosti tak to zkus. Problém je v tom co říká Curo:

"někdo mi tam bude psát"

Nemáš to zrovna vymyšlené do detailů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
11. 12. 2007   #57
-
0
-

To mates : Máš CRT? rarita :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
mates0
Grafoman
11. 12. 2007   #58
-
0
-

Nefaritus napsal:
To mates : Máš CRT? rarita :D


Jo mám CRT a jsem s ním spokojen. jede v pohodě a nemíním dávat prachy jenom za to abych MĚL LCD. a za druhý jsem na LCD trochu skeptický :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
11. 12. 2007   #59
-
0
-

To mates : Já si nemůžu stěžovat :D notes by sis taky koupil s CRT? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
mates0
Grafoman
11. 12. 2007   #60
-
0
-

To Nefaritus : no tak na Notasu asi ne no :-D, ale noťas se imho moc nehodí do domácnosti. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
11. 12. 2007   #61
-
0
-

To Nefaritus : Ty snad máš něco proti CRTčkám? Je sice pravda, že teď aktuální 20' monitor bych' asi CRTčko nesehnal, ale zato jsem do nějakýho takovýho brejlil skoro devět let, takže mám pořád k CRTčkám citovej vztah :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
11. 12. 2007   #62
-
0
-

To mates : No to je pravda :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
tmi0
Věrný člen
13. 12. 2007   #63
-
0
-

ja mam k CRT take citovy vztah... vzdy kdyz nejake vidim tak skoro brecim - z toho jak me z nich po tech letech pali oci. LCD ma svoje nepopiratelne vyhody...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

C# a databaza — založil JannyM

Databáza v C++ — založil Anonymní uživatel

Databaza — založil ing

Databaza v jazyku C — založil Franky238

Visual C# a databáza — založil MiMi

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý