Nokia 6600 – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nokia 6600 – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.comNokia 6600 – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com

 

mates0
Grafoman
9. 12. 2007   #1
-
0
-

Píšu to sice nerad, ale chtěl bych znát vaše názory či zkoušenosti. Podařilo se mi na mé nokii 6600 rozbít displej. Spadl mi nechtěně na zem a praskl mi displej. Displej je sice prasklý ale funguje dál tak z 95%. U horní části praskliny displej už nezobrazuje. Myslíte si, že má cenu kupovat nový do tohoto telefonu nový displej, který stojí kolem 1300 a tento telefon se dá sehnat za 2000 až 3000Kč. Za prvé tady v Děčíně nevím jestli existuje nějaký značkový obchod a jinak mám strach aby mi ho nezkur*ili ještě víc při výměně. Co myslíte, nebo to mám nechat mě by to ani nevadilo, ale myslíte si, že to vydrží?? Nebude se to rozlejzat dále?
Díky za všechny připomínky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Nokia 6600 — založil 03F8

Nokia 6555 — založil Anonimní uživatel

Nokia 6300 a dlhe texty — založil dalaman

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý