ICQ problém – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

ICQ problém – Software – Fórum – Programujte.comICQ problém – Software – Fórum – Programujte.com

 

survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
9. 12. 2007   #1
-
0
-

Dobrý den. Nejdříve začnu tím, že NEchci přecházet na Mirandu nebo QIP. To jen tak na upozornění.
A teď můj problém. ICQ distponuje (pro ty, co neví) možností spuštění webkamery. U některých lidí vše funguje tak, jak má, avšak u některých je obraz jen černý. Nevíte, čím to může býti?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Tokan0
Grafoman
30. 12. 2007   #2
-
0
-

Já mám stejně, možná podobný problém. Má webkamera (MSI StarCam 370i) je normálně zapojená, ovladače nainstalovány, ve skype či v přiloženém softwaru funguje normálně, ale v ICQ ne. Když s někým začnu Videohovor, tak mě nevidí a v okně icq vidím přeškrtnutou ikonku webkamery, která značí špatně zapojenou či nefunkční webkameru... Co s tim?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
mates0
Grafoman
31. 12. 2007   #3
-
0
-

To survik1 : To Tokan : mě to icq dělá taky. kamera funguje správně ale v ICQ prostě nejede. já jsem to vyřešil tak, že používám skype.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Tokan0
Grafoman
31. 12. 2007   #4
-
0
-

To mates : Já to udělasl přesně tak (tedy pro videohovory, pro běžné textový chat jsem na qipu...) Mě šlo jen o to, abych mohl provozovat videohovory i s přáteli,. kteří nemají Skype... Jinak, jak říkal Survik, tak na QIPu, Mirandě a podobných alternativách přeci videohovory ani pdoobný věci nejdou, ne? Já oba používám dlouho a zatím jsem si takové možnosti nevšiml.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
31. 12. 2007   #5
-
0
-

nej program na video hovory je Windows Live Messemger ;-), už bych vůbec neměnil

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.16.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
31. 12. 2007   #6
-
0
-

To JMM : jn, ale všichni ho nemají a jsou líní ho instalovat
To Tokan : Já jen aby někdo neargumentoval tím, že je totální blbost a ať si nainstaluji QIP, že to nepotřebuji a tak
To mates : Bohužel, když máme oba spuštěnou webku, tak se celý pc sekne a už ho nic nenastartuje (jen restart)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
mates0
Grafoman
1. 1. 2008   #7
-
0
-

To Tokan : QIP i Mirandu používám a videohovory neumí. A na icq mi videohovory nejdou tak používám Skype.
To JMM : U nás stále nerozšířený. neznám nikoho kdo by ho měl. Ikdyž bych rád přešel.
To survik1 : Bohužel nevím. Problém bude nejspíš přímo v aplikaci ICQ. Mě se počítač nekouše ale píše že kamera nefunguje správně nebo něco takového.
Jen tak mimo, zkoušeli jste videohovory se stejnou verzí ICQ? Nic víc mě nenapadá kde by mohl být problém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
tmi0
Věrný člen
1. 1. 2008   #8
-
0
-

To survik1 : tak si misto videohovoru navzajem posilejte svoje fotky, kdyz se budete fotit s dostatecnou frekvenci vyjde to na stejno...
stejne nechapu na co videohovory jsou, mnohem obtizneji se pri nich totiz lze a zadnou jejich vyhodu neznam.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Tokan0
Grafoman
1. 1. 2008   #9
-
0
-

mates napsal:
To Tokan : QIP i Mirandu používám a videohovory neumí. A na icq mi videohovory nejdou tak používám Skype.

no ale to taky nemůžeš říct všeobecně. jsou lidé kterým videohovor na icq funguje a jsou lidé kterým to prostě nejde.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
mates0
Grafoman
1. 1. 2008   #10
-
0
-

To Tokan : však já říkám jak je to u mě. Ikdyž neznám moc lidí kterym to jde ;), ale vyřešit to lze jen jiným programem a já používám skype.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Fronicka
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
26. 1. 2008   #11
-
0
-

To survik1 : Já mám stejný problém, s některými uživateli ICQ mi videohovory jdou a s jinými ne a to máme stejné verze ICQ. A bohužel už jsme zkoušeli i Messenger s těmi, se kterými se nespojíme přes ICQ a výsledek je stejný. Takže fakt nevím. Přes Skype to jde, ale já bych ráda věděla proč to ICQ s některými jde a s některými ne. Dík za odpověď

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.112.175.–
!!!!! přihlášení icq !!!!
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
16. 9. 2008   #12
-
0
-

hej lidi potřeboval bych poradit s icq nejde se mě připojit pořád se obnovuje připojení a píše mě to (pokusily ste se provést tuto akci příliš mnohokrát.Opakujte akci později.) skoušel sem už naprosto všechno,přeistalovával sem to 1000 a nepomohlo to aji zálohy sem smazal a nic všechno sem z pc vymazal fakt už nevím čím to může být :-( ,tak mě prosim vás poraďte díky moc :-(

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.136.130.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

ICQ problém — založil Adéélka

ICQ — založil Zelenáč

ICQ? — založil Anonymní uživatel

ICQ — založil Ondřej Šplíchal

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý