Problém s připojením ntb – Sítě – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problém s připojením ntb – Sítě – Fórum – Programujte.comProblém s připojením ntb – Sítě – Fórum – Programujte.com

 

Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
11. 12. 2007   #1
-
0
-

Ahoj. Mám problém. Chtěla bych připojit muj ntb k síti, kterou mám doma. Doma vše funguje na os win.xp (stolni pc) ale jakmile bych tam chtěla připojit ntb, tak připojení nefunguje. Na ntb je os Milenium a IP adresy se nastavují automaticky s DHCP. Přesto to však nefunguje. Napadlo mě, ze mi u modemu funguje ověřovaní MAC adresy (proto jsem myslela, že mi to na ntb nejde) ale zkusila jsem jiný ntb a vše šlo v pohodě. S ntb však se ve školní síti bez problému na internet připojím. Má někdo nějakou myšlenku? Děkuji za každou reakci.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.181.–
Jinx0
Newbie
11. 12. 2007   #2
-
0
-

Potrebujeme vice informaci, tedy, jak je konfigurovany notebook ktery doma funguje ? a jak je konfigurovany ten ktery nejede. Jde spis o konkretni verzi OS a nastaveni site(u jednoho mas Millenium jak pises) dale by me zajimalo co je to za modem. Treba to pude nakonfigurovat na nem (je to kabelovy, ISDN... ?).

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.146.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Problem s připojením — založil Karel

Problem s připojením k MySQL — založil lekejs

Problem s pripojenim k MySQL — založil micro.21

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý