Mám tlačíko button1. Potřebuju nastavit, aby se mi při kliknutí na to tlačítko otevřel nový spustitelný soubor *.exe
private: System::Void button1_Click(System::Object^ sender, System::EventArgs^ e) {
system.OpenApp(@"A:/DATA-1/App.exe");
}
ale nejde to... co mám špatně???
P.S. návod byl na zive.cz
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.101.–
Stálý člen
Věrný člen
Posthunter
Super člen
Zjistit počet nových příspěvků
































