Hudební nástroj – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hudební nástroj – Offtopic – Fórum – Programujte.comHudební nástroj – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jacob0
Věrný člen
2. 1. 2008   #1
-
0
-

Hrajete někdo na nějaký ? Jak dlouho ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.90.173.–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Tokan0
Grafoman
2. 1. 2008   #2
-
0
-

Jako malý jsem měl bubínek, housličky a flétnu. Na všechno z toho jsem hrál dokud jsem to nezničil nebo tak něco... Nikterak mne ale neláká abych se na nějaký hudební nástroj začal učit... Jinak, nervy rodičů asi nejsou hudební nástroj, co? Na ty umim hrát celkem obstojně. :smile4:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
2. 1. 2008   #3
-
0
-

klavír, 11 let
kytara(elektroakustika, uzkej krk :), rok

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.169.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Al0
Věrný člen
2. 1. 2008   #4
-
0
-

Když sem chodil do 1 třídy hrál jsem na flétnu(povině), a teď hraju 2 roky na elektrickou kytaru..

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Jacob0
Věrný člen
2. 1. 2008   #5
-
0
-

To jste nikdo nazačínal akustikou ? Rovnou na elektriku ?
Já hrál na flétnu, bicí a kytaru povinně - tak to mě nebavilo.
Teď hraju na akustiku sám a to je hned něco jinýho ....

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.90.173.–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
2. 1. 2008   #6
-
0
-

klávesnice. Už celkem dlouho, asi tak 10 let

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.226.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jacob0
Věrný člen
2. 1. 2008   #7
-
0
-

To Blujacker : :-D To už toho zahraješ celkem dost ne ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.90.173.–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
mates0
Grafoman
2. 1. 2008   #8
-
0
-

To Tokan : jo na nervy rodičům umím hrát taky. na nic nehraju ale líbí se mi foukací harmonika, nebo kytara a chtěl bych se na ně někdy naučit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Earl Cash0
Věrný člen
2. 1. 2008   #9
-
0
-

kdysi davno jsem udelal tu chybu ze jsem se prihlasil do fletny...jeste rok potom jsem se bil do hlavy ze jsem takovou pitomost udelal...nejvetsi problem byl ze jsem musel dochodit rocnik..neslo jen tak z niceho nic skoncit takze jsem se musel pripravit na zaverecnou zkousku kde jsem mel predvest co jsem se za ten rok naucil. svete div se zkousku jsem uspesne slozil takze pri predavani "vysvedceni" me jeste ucitele prosili abych zustal. za zminku taky stoji "komise" ve ktere sedely nejake dve slecny ktere se mi chichotaly pri hrani a jeden nabrouseny chlapek kteremu jsem se zase smal ja. o mucich ktera jsem zazival pri cviceni pod taktovkou sveho otce se radeji nebudu zminovat. takze k hudebnimu nastroji me nikdo nikdy nedostane i kdyz je pekne na nej umet hrat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
tmi0
Věrný člen
2. 1. 2008   #10
-
0
-

bonga, krumpac (skvelej rytmickej nastroj, se dvema uz se da hrat i obstojna melodie), elektricka kytara, natrubek, vlasy(nejlepsi strunej nastroj), beatbox ...
rodicum na nervy nehraju, rodicum na nervy seru.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Peter20
Expert
2. 1. 2008   #11
-
0
-

Earl Cash napsal:
kdysi davno jsem udelal tu chybu ze jsem se prihlasil do fletny...jeste rok potom jsem se bil do hlavy ze jsem takovou pitomost udelal...nejvetsi problem byl ze jsem musel dochodit rocnik..neslo jen tak z niceho nic skoncit takze jsem se musel pripravit na zaverecnou zkousku kde jsem mel predvest co jsem se za ten rok naucil. svete div se zkousku jsem uspesne slozil takze pri predavani "vysvedceni" me jeste ucitele prosili abych zustal. za zminku taky stoji "komise" ve ktere sedely nejake dve slecny ktere se mi chichotaly pri hrani a jeden nabrouseny chlapek kteremu jsem se zase smal ja. o mucich ktera jsem zazival pri cviceni pod taktovkou sveho otce se radeji nebudu zminovat. takze k hudebnimu nastroji me nikdo nikdy nedostane i kdyz je pekne na nej umet hrat.


njn, lenze ak mas rad jazz, mohol si po troch rokoch tusim pokracovat na saxofon a to by si hral! ja ti zavidim, ze mas taketo zaklady z flauty, velmi by som chcel vediet hrat na saxaci.

inac hram na gitaru. je jedno aku, gitarista ma vediet hrat na vsetkom. Mam ale akustiku - klasiku plus Stratocastera elektriku. Planujem zakupit si Jumbo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.41.173.–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
Tokan0
Grafoman
2. 1. 2008   #12
-
0
-

Blujacker napsal:
klávesnice. Už celkem dlouho, asi tak 10 let

jo, to jsme na tom podobně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
2. 1. 2008   #13
-
0
-

mates napsal:
To Tokan : jo na nervy rodičům umím hrát taky. na nic nehraju ale líbí se mi foukací harmonika, nebo kytara a chtěl bych se na ně někdy naučit.


Foukačku mám doma a občas si písknu...stejně nic neumim...s tou klavesko zasejc jo :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
tobel
~ Anonymní uživatel
65 příspěvků
2. 1. 2008   #14
-
0
-

Od techto vanoc hraju na elektriku a zatim delam pokroky :smile2:

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.74.–
Al0
Věrný člen
2. 1. 2008   #15
-
0
-

tak samozřejmě že před elektrikou si budoval základy(akordy) na akustice. Jinak kytarist by měl bez problému zvládnout i bassu(i tu s pivy:D)

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
2. 1. 2008   #16
-
0
-

Hm, už jsem to párkrát vypisoval - kytara 11 let, sedm let na španělku (na ZuŠce), pak sám na jumbo (Ibanezka, krásná, kvalitní) <-to mám nejradši, pak od začátku školního roku na elektriku (tátovu, má krásnýho PRAVÝHO Fendera Stratocastera).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
mates0
Grafoman
2. 1. 2008   #17
-
0
-

To Nefaritus : já zatim ne ale dříve sjem měl ale nevim kam přišla. furt senemohu rozhoupat a koupit si ji ale když se na tom naučíš tak je to nádhera.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Earl Cash0
Věrný člen
2. 1. 2008   #18
-
0
-

To Peter2 : opravdu mi neni co zavidet...veskere zaklady jsem zapomel takze si ani nepamatuju jak se drzi fletna...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Proxymus0
Stálý člen
2. 1. 2008   #19
-
0
-

Já jsem hrál pár let na klavír, před dvěma roky jsem toho ale nechal, nebyl už čas.O letních prázdninách jsem se ale rozhodl koupit si akustiku, a tak jsem část svého výdělku z brigády obětoval právě na ni.Určitě toho nelituju.I když samoučení jde docela pomalu, nějaké základy už zvládám a nějakou tu lehčí písničku s páru akordama už zahraju.Mimochodem neporadíte mi nějakou knihu školy hry na kytaru, popřípadě nějaký web s tímto tématem?

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.221.–
tmi0
Věrný člen
2. 1. 2008   #20
-
0
-

taby / akordy najdes treba na strankach:
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/manowar_tabs.htm
http://www.rockmagic.net/guitar-tabs/manowar/carry_on.tab
http://www.supermusic.sk/skupiny.php?od=B
http://www.all-good-tabs.com/

primo lekce se vyskytuji treba na:
http://www.wholenote.com/
http://www.learn-guitar.net

... chce to hledat je toho kvantum

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Peter20
Expert
2. 1. 2008   #21
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 78.41.173.–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
tmi0
Věrný člen
2. 1. 2008   #22
-
0
-

jojo tu stranku znam, par veci jsem se odtamtud taky ucil - zkousel jsi tu placenou verzi?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Peter20
Expert
2. 1. 2008   #23
-
0
-

nn, este bohuzial nemam PayPal ucet.
...je to velmi dobre na solovu techniku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.41.173.–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
tmi0
Věrný člen
2. 1. 2008   #24
-
0
-

ja tez ne, ale ani nevim jestli to ma smysl - existuje spousta (rekl bych celkem kvalitnich) videi zdarma na pochyceni nejkterejch figlu, a spoustu ostatniho se toho clovek nauci treba z tabu. a mysli, ze most-advanced stuff se clovek nauci jen osobnim kontaktem s nejakym profikem, ze k tomu netovy videa az tak nepomuzou...

ale jeden fakt zustava stejny> je potreba cvicit, cvicit, cvicit...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Colpik0
Super člen
2. 1. 2008   #25
-
0
-

- klavír - už dlouho, techniku mám celkem dobrou, ale noty se odmítám učit, takže jenom improvizuju a profesor na mě každou hodinu řve :smile1:
- akustická kytara - stejně jako u klavíru :smile1:
- kompl - produkce elektronické hudby - FL Studio je skvělej nástroj... a ne, není jedno z takových těch hnusných make-in-one-minute-without-any-knowledge udělátek! Melodii, harmonii, efekty - všechno ručně! :smile4:
- beatbox - flusat si do ruky je fakt paráda :smile1:
-----------------------------------------------------------------------------
EDIT: Včera jsem se ještě haluzí naučil na zobcovou flétnu zahrát od spodního céčka po déčko o oktávu výš... je to fakt sranda :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.124.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
3xore0
Newbie
3. 1. 2008   #26
-
0
-

klavir 5rokov a potom na to prestalo bavit teraz lutujem ale tak rozmyslam ze si zan zase sadnem..
gitara 1 rok ale bavi ma to ucim sa sam:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.173.78.–
Život je krutý :)
billie0
Duch
4. 1. 2008   #27
-
0
-

mates napsal:
To Tokan : jo na nervy rodičům umím hrát taky. na nic nehraju ale líbí se mi foukací harmonika, nebo kytara a chtěl bych se na ně někdy naučit.



To neni problém naučit se na foukací harmoniku stačí ji koupit a jestli máš jen trochu hudebního sluchu tak hned něco zahraješ. A na internetu najdeš plno návodů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.83.162.–
Colpik0
Super člen
5. 1. 2008   #28
-
0
-

Nejlepší na začátek je asi flétna nebo klavír, protože máš všechny tóny hezky vedle sebe, takže to vyžaduje míň nudné teorie a vizuální představivosti.

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.124.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Al0
Věrný člen
5. 1. 2008   #29
-
0
-

to Proxymus> Nejlepší učebnice na kytaru je od Marian Marco-Elektrická kytara (1 až 3 díl) ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
midin0
Věrný člen
5. 1. 2008   #30
-
0
-

To Al : Marián MARKO, tuším...
Jinak já 8 let na kytaru (elektrika, akustika), 8 let trubka, několik let flétna, na klavír jen tak pro radost, zpívám (snažím se profi :-)).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.229.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
mates0
Grafoman
5. 1. 2008   #31
-
0
-

To billie : jo tak já to asi zkusim :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý