Váš názor na hry typu Travian, Gladiatus, RuneScape apodob..... – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Váš názor na hry typu Travian, Gladiatus, RuneScape apodob..... – Offtopic – Fórum – Programujte.comVáš názor na hry typu Travian, Gladiatus, RuneScape apodob..... – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

yaqwsx+9
Posthunter
4. 1. 2008   #1
-
0
-

Co si myslíte o takovýchto hrách a lidech, kteří u nich sedí dennodenne a vlastně jen porad čekají?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.113.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
DeaLer+2
Hero
4. 1. 2008   #2
-
0
-

To yaqwsx : Mno, myslím si o nich svoje, ale proč je odsuzovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
mates0
Grafoman
4. 1. 2008   #3
-
0
-

no o těch hrách ani mluvit nebudu jsem na ně alergickej. když byl travian ještě v módě tak jsem ho měl denodeně ve škole. s kámošema se nedalo normálně mluvit. jsou to hry o ničem.
o těch lidech nevím co si mám myslet. ptž to hrajou i mí dobří kamarádi kteří jsou v pohodě. dnešní člověk mi přijde velmi lehce zmanipulovatelný a jsem rád že mezi ně nepatřím ;).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
midin0
Věrný člen
4. 1. 2008   #4
-
0
-

Naprostá ztráta času.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.5.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
4. 1. 2008   #5
-
0
-

Je to pro lidi, kteří neumí nijak jinak trávit čas.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
p4nther0
Super člen
4. 1. 2008   #6
-
0
-

To Garret Raziel : to bych neřekl - sám hraju :-) Jen tak pro srandu, je to příjemná oddechovka. Lepší jak trávit čas u World of Warcraft například - ten sebere daleko víc času

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.47.12.–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
4. 1. 2008   #7
-
0
-

To p4nther : Věc názoru :-). Sám jsem jich taky pár hrál...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jacob0
Věrný člen
4. 1. 2008   #8
-
0
-

Když už bych si nějakou lepší hru zahrát chtěl, tak normální strategii, než tohle. Teď už hry nehraju, připadá mi to docela ztráta času, až na ty logický :-)
Je teda dost věcí, u kterejch stratim taky hodně času, na těch je třeba ještě zapracovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.90.173.–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Proxymus0
Stálý člen
4. 1. 2008   #9
-
0
-

Z mé vlastní zušenosti vím, že je to strašně návyková věc. Z počátku dobrá zábava pro oddych, ale když se do toho dostanete tak se nemůžete oddtrhnout a pořád čekáte na nové a nové věci , které se mají ve hře udád a sedíte u toho pořád a pořád.Pěkně nenažraný žrout času :smile19: :smile1: Abych tedy zmínil hry co jsem hrál tak je to Webgame a Travian, již jsem ale naštěstí vyléčený závislák. :smile18:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.221.–
mates0
Grafoman
4. 1. 2008   #10
-
0
-

To p4nther : to wow je snad ještě horší ne? :-D zrovna skončilo období ve třídě to co bylo s traviaen, takže taky alergik.
já naštěstí nikdy nic nehrál a jsem rád ptž vidím že jsem ten čas strávil nejlépe ajk jsem mohl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
_k_
Duch
4. 1. 2008   #11
-
0
-

he, u nas v triede je akurat ta zavislost na traviane v plnom prude ;) Je to fakt chore... nikde nic ine nepocujem vsade len travian... niektorych chalanov to uz zaujima viac ako dievky ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Colpik0
Super člen
5. 1. 2008   #12
-
0
-

Moji spolužácí jsou tím posedlí. Můj názor je, že je to ztráta času. Když se chci odreagovat tak přece nebudu přemýšlet (a už vůbec ne nad tím, kolik měst na mě útočí) a radši se vyspím, zahraju si na kytaru nebo si zaběhám. A když se mám dost síly přemýšlet, tak radši nějak kreativně, například programovat:smile1:.

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.124.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
pecan9870
Věrný člen
5. 1. 2008   #13
-
0
-

To mates : No, u nás je to v módě už skoro rok, a pořád to hrají... Jsem na ty hry už taky alergickej, nejlepší je když máme jít ven, ale čeká se na někoho komu se za 10 min vylepší kasárny :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.78.146.–
pawlik0
Grafoman
5. 1. 2008   #14
-
0
-

Posedlost taky přišla minulej rok, ve škole v comparne nejmin 80% travian, zbytek hledal kola do bulanku -> comparna plna i o malych prestavkach. Konci to.. Ja sem nikdy online hry neparil(Pche, aby programator paril neci hru-radsi si udela vlastni ;-)).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.152.–
Sa Nata A Na. Howgh
p4nther0
Super člen
5. 1. 2008   #15
-
0
-

To mates : WoW je určitě "horší" protože ještě musíš platit za to abys vůbec mohl hrát..

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.47.12.–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
yaqwsx+9
Posthunter
5. 1. 2008   #16
-
0
-

To p4nther : Nemusis, existuji free servery.....ALe nemuzu si pomoci, Wow jsem hral tyden a pak letelo z disku-je to celkem o nicem.....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.108.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
p4nther0
Super člen
5. 1. 2008   #17
-
0
-

To yaqwsx : já tenhle typ her taky nemám rád. Já radši nějaký autíčka nebo strategie (i Travian je taková malá strategie.. i když daleko p-o-m-a-l-e-j-š-í :smile1: )

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.47.12.–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Earl Cash0
Věrný člen
5. 1. 2008   #18
-
0
-

nic proti nim nemam dokud mi je nekdo necpe jako spam ve forech, diskuzich atd. mam namysli hlavne hrace travianu kteri to opravdu hodne radi praktikuji. jinak kdysi davno jsem zkousel webgame ale bavilo me to jen par mesicu tak jsem s tim sekl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
tommz90
Stálý člen
5. 1. 2008   #19
-
0
-

Když už onlinovku, tak pořádnou. Tyhle browserovky nejsou podle mně hry, je to akorát o vyplňování formulářů - to si můžu rovnou zajít na úřad, obtížnost bude rozhodně vyšší. Naopak taková Ultima Online je úžasná, jde akorát o to, najít si ten správný server.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.209.19.–
fang
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
5. 1. 2008   #20
-
0
-

U nás ve třide právě probíhá totální Travian mánie,každej mele furt dokola o útocich,podporách a aliancích ,a ja kterýho Travian naprosto nebaví se s nima nemám o čem bavit,podle mne jsou tyhle webovky poloviční hry bez příběhu a akce,ja si radši zapařim nějaký pořádný hry (např.:Half-Life2,CaC3 Tiberium Wars atd..)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.97.–
mates0
Grafoman
5. 1. 2008   #21
-
0
-

To pecan987 : jj to taky znám :-D
To p4nther : no u nás hrajou na nějakym free serveru a je to děs. na tom serveru je snad celá děčínská prumka

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Tokan0
Grafoman
5. 1. 2008   #22
-
0
-

u nás na škole to hraje banda osmáků a náš učitel na informatiku. Je to maník :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Lighter0
Návštěvník
5. 1. 2008   #23
-
0
-

Mno mě ty hry přijdou fpohodě. Já jsem teda nehrál ani webgame ani travian, ale takovej trochu mín populární meliorannis.cz . Závislost jsem nikdy neměl a přišlo mi to jako takový webový heroes 3 complete (ta promakanost boje je opravdu suprová). Ted už to nehraju a toho času strávenýho nadtím nelituju, při hraní jsem dělal ostatních x věcí.

Jinak ty lidi co to hrajou jsou uplně normální, horší je když tomu podlehnou a sedej u toho furt a vlastně i kdyby nemuseli tak mačkaj pořád F5 a čekaj co se stane a nebo posílají peníze aby dostali nový věci.

Vrhnout by se do toho měl člověk, kterej ví, kdy má říct dost. Jinak jak tu někdo zminoval WoW to je podle me mnohem víc navyková hra, ale zase je mnohem lepší (graficky, hratelne) a vubec bych ji nesrovnával s webhrou.

Někdy přijde období kdy si chci zarelaxovat, něco si zahrát, online RPGčka už u mě odpadli, protože to je všechno najedno brdo (RiseForce, WoW, Lineage) proste furt jenom získavat zkušenosti a takhlec dokola, pokud nemáte hodne času tak nikdy nebudete nejlepší a to mě natom právě vadí :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.95.–
Smokie0
Expert
5. 1. 2008   #24
-
0
-

Ja uz skoro rok a pol hrajem BATracer.
Je to manazer-"simulator" pretekov v roznych seriach (F1, Le Mans, CHAMPCAR,...). Tiez to funguje na principe, ze behom dna si nastavite vsetko co potrebujete a potom len cakate na preteky, alebo kvalifikaciu, ale za ten rok a pol sa nas zozbierala slusna skupinka cechov a slovakov a mame vlastnu seriu aj s juniorskou seriou a cely den sa tam nieco deje, pretoze kazdy pise rozne PR prehlasenia, vtipne bulvarne spravy a ine clanky na pobavenie ostatnych :)
Do hry sme si okrem toho este zaviedli aj financny system (rozpocty, opravy po havariach, pokuty, platy,...), ktory bezi na samostatnej stranke.

A tiez je to hrozne navykove.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
5. 1. 2008   #25
-
0
-

hry nehraju pro jostotu zadny.. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.169.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
mates0
Grafoman
5. 1. 2008   #26
-
0
-

To Lighter : jj lidi jsou normální než běhaj každou přestávku do učebny s počítačema a přihlašujou se na travian. Třeba bratr hrával travian taky ale takhle ne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
geckon0
Návštěvník
6. 1. 2008   #27
-
0
-

Ja taky hraju travian, ale rozhodne mu nepodrizuju realny zivot. Webgame jsem hraval, ale prestalo me to bavit, takze uz delsi dobu nehraju.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.121.–
"Neberte život tak vážně. Stejně z něj nevyváznete živí."
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
6. 1. 2008   #28
-
0
-

To p4nther : Nemůžeš říct, že to zabere víc času jak WoW - je to jen otázkou přístupu, já hraju WoW (tak 2-3h týdně) a jsou lidi co u WoW nebo u Travianu prosedí hodiny denně ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
tmi0
Věrný člen
14. 1. 2008   #29
-
0
-

tyhle hry jsou zalozeny na mechanickym opakovanim nejaky posloupnosti instrukci, proto me moc neberou. co se tyce strategii je to o neco lepsi, ovsem stale staci nalezt optimalni matematicky vztah mezi velicinami hry a je to taky nuda (na zacatku postav doly na zelezo, pak se rozmnoz, pak udelej samy mechy a jedes)... na druhou stranu se mi zalibil BiteFight, kdyz mi kamos poslal odkaz, kde vprostred stranky stalo: "Prave ti bylo vykousnuto 4.5kg masa!"... kdyz by ta hra byla vice zalozena na tomto, byla by to vetsi sranda

co se tyce nebrowserovejch mmorpgcek, pak je az tak nemusim, protoze ve vsech co sem zkousel me furt nekdo zabijel).

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
geckon0
Návštěvník
14. 1. 2008   #30
-
0
-

tmi napsal:
co se tyce nebrowserovejch mmorpgcek, pak je az tak nemusim, protoze ve vsech co sem zkousel me furt nekdo zabijel).



To jsou mrchy, co? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.121.–
"Neberte život tak vážně. Stejně z něj nevyváznete živí."
Safirka
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
30. 1. 2008   #31
-
0
-

no já si myslím, že je to rozhodně lepší hrát nějakou hru např. travian, divoké kmeny než se místo toho jen loudat po internetu a psát do takových anket

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.60.–
Tokan0
Grafoman
30. 1. 2008   #32
-
0
-

Safirka napsal:
no já si myslím, že je to rozhodně lepší hrát nějakou hru např. travian, divoké kmeny než se místo toho jen loudat po internetu a psát do takových anket

Internet není hračka ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
palynko0
Návštěvník
2. 2. 2008   #33
-
0
-

Safirka napsal:
no já si myslím, že je to rozhodně lepší hrát nějakou hru např. travian, divoké kmeny než se místo toho jen loudat po internetu a psát do takových anket


jasne nechat si vymývat mozog je lepsie

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.20.–
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
3. 2. 2008   #34
-
0
-

To yaqwsx : me takove 'hry u kterych se denodenne sedi a vlastne jen porad ceka' bivijou. osobne hraju Travian Gladiastus a Bitefight
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=88288
http://s4.bitefight.cz/c.php?uid=59279

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
Zdeněk
~ Anonymní uživatel
28 příspěvků
22. 2. 2008   #35
-
0
-

Hra a to jakákoliv je zábava. A jako k zábavě je nutno k ní přistoupit, člověk potřebuje v životě i tu zábavu. Takže někoho odsuzovat, že hraje hry a bít se v prsa, že já nehraji není zrovna košer. Je samozřejmě na pováženou, pokud se na tom stane člověk závislý a neumí již dělat nic jiného. Umění je najít určitou rovnováhu.
A manipulace (a nejenom) v dnešním světě přichází ze všech stran, takže vinit zrovna tento typ her? Někdo hraje hry, někdo čte růžovou knihovnu, někdo sleduje Ordinaci a jsou i tací, kteří sedí celé hodiny s udicí u vody. Někteří zase třeba vydrží ležet 14 dnů v kuse na pláži u moře a jenom se převracet na sluničku.

Já jsem již starší kousek, momentálně hraji takovou hru, ale rozhodně se umím bavit i jinak.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.50.64.–
j1rka0
Newbie
24. 2. 2008   #36
-
0
-

no mě celkově hry příjdou jako totální ztráta času a nechapu lidi kteří sedí od rána do půlnoci u jedné blbé hry. Ja hry nehraji vůbec a jedinou hru co mám je soldat :smile1: sice grafika nic moc ale hratelnost skvělá ale taky ji hraji jen občas tak jednou do týdna někdy ani to ne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.115.–
byF0
Návštěvník
3. 3. 2008   #37
-
0
-

Díky knihám a později i hrám jsem si vybudoval velkou představivost, nebo chcete-li fantazii. A není důležitějšího faktoru u kreativní práce ;) A jak vám určitě nemusím připomínat, programování je kreativní činnost. Když nemáte fantazii, jste suchaři a vaše programování rozhodně nebude elegantní a nápadité.

P.S.: Netvrdím, že nejsou výjimky ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.137.–
T.Nej0
Newbie
3. 3. 2008   #38
-
0
-

Já si myslím, že tyto hry jsou dost velká ztráta času. Některé sice mohou rozvíjet fantazii, ale hry tohoto typu dle mého názoru nerozvíjejí nic. Znám dost lidí co ty hry hrají a je hrozné když se s nimi bavím a v každé páté větě je něco o jedné z takových her.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.141.–
byF0
Návštěvník
3. 3. 2008   #39
-
0
-

To T.Nej : Tohohle typu možná...spíš jsem to myslel obecně, někteří tu brojí "proti všem" :) Nicméně, i taková hra může být poučná, minimálně v oblasti "diplomacie" a "etiky" (např. webgame, to je snad jediná, co znám)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.69.–
T.Nej0
Newbie
4. 3. 2008   #40
-
0
-

byF napsal: Nicméně, i taková hra může být poučná, minimálně v oblasti "diplomacie" a "etiky"


Dobře, souhlasím s tím že v takové hře se musí hráč rozmíšlet jakým způsobem napsat zprávu jinému hráči, že nemůže napsat: Nazdar nespojil by ses se mnou. Ale že má napsat např.:Dobrý den, byl bych rád,kdyby jste se se mnou uzavřel spojeneckou dohodu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.141.–
yaqwsx+9
Posthunter
4. 3. 2008   #41
-
0
-

To T.Nej : neci nic rikat, ale veškerá domluva v těchto hrách je typu: Spoj se s námi!
To daleko lepším tréninkem diplomacie jsou fóra.....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.76.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
T.Nej0
Newbie
4. 3. 2008   #42
-
0
-

JJ lepší jsou fóra :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.141.–
byF0
Návštěvník
5. 3. 2008   #43
-
0
-

Když to všichni hrají vámi uvedeným způsobem...inu, nejspíš jsem se pohyboval v lepších kruzích :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.69.–
Tomix0
Stálý člen
5. 3. 2008   #44
-
0
-

Je to záležitost pro nezaměstnaný a nebo pro makraře.
Po půl roce jsem si řekl, že takhle to dál nejde a zrušil jsem účet se sedmi vesnicemi.
(ali P.net na s1)
Co jsem tam potkal za exoty, to bylo neuvěřitelný, samej nervní hulvát. :smile10:
Chtěl bych vidět jak tihle jedinci fungujou Live.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.169.–
yaqwsx+9
Posthunter
5. 3. 2008   #45
-
0
-

To Tomix : Jeden "kámoš" todle dělá... Live je to homosexuál, co si hraje na heterosexuála hrajícího homusexuála. Denně tě pozdraví asi 40x čuz pi*o a směje se u toho, na chvíli odejdeš ve škole na chodbu a jak se vrátíš, vidíš svůj batoh vyskládaný na lavici... Nevím jestli za to můžou ty hry...
No a ještě je u nás ve třídě typos, co se na interentu chová podobně, ale v normálu je celkem klidnej, v poho, akorát pořád kecá o Travi*nu a dělá ze sebe machra jak toho týpka setřel s armádou jakýchsi vojáků...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.102.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý