Jaky mobil s WM? – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jaky mobil s WM? – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.comJaky mobil s WM? – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com

 

yaqwsx+9
Posthunter
7. 1. 2008   #1
-
0
-

Ma SX uz dosluhuje(a navic ji odesla MMI deska :smile10: ), tak premyslim jaky mobil.....Rozhodl jsem se,ze jedine s OS. A jak jsem tak cetl, zjistil jsem, ze WM je pravdepodobne lepsi(zpocatku jsem pokukoval poN95 a cekal az jeji bazarova cena padne pod 7 tisic :smile5: )a hlavne levnejsi.....
Co by jste doporucili spis tak na zabavu(multimedia, video, hudba)?Cenovy limit mam tak 5000kc....

EDIT: Beru i bazarovy.....
EDIT: Narazil jsem na par necekanych vydaju....Bohuzel limit uz jen 5000Kc :smile10:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.100.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
7. 1. 2008   #2
-
0
-

Ja bych ti doporucil HTC Touch. Je za 8000 novy a je to vyborna masina.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
mates0
Grafoman
7. 1. 2008   #3
-
0
-

no tak bych se shodnul s CommanderZ. šel bych do htc touch. až budou prachy jdu do něj taky ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
yaqwsx+9
Posthunter
8. 1. 2008   #4
-
0
-

Hm, zajimavy...Bohuzel drahy(zvlast po dnesnich vydajich...... :smile10:) a mam trochu strach z ovladni pouze pres dotykac...Jsem hold zvyklej na "mobilovatejsi" veci... :smile3:
A chci se zeptat: Cetl jsem u motorol Mpx200 a 220, ze na nich neni problem pehrat FW(nebo staci mi jakakoliv tuning-zvyklost na siemens :smile3:) a tak...Jde to i u HTCcek?

EDIT:Trochu jsem se vzhlidl v HTC S710/730..... Co si myslite, kdyz je bazarova cena nyni 6200, mohla by se tak do kvetna dostat na 5500?(aspon ta S710....)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.87.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
8. 1. 2008   #5
-
0
-

S730 neni spatna. U zarizeni s WM (a u HTC obzvlast) je naprosto neskutecna softwarova rozsiritelnost - holt wokna jsou wokna. Jinak - touch muzes jako jakekoliv jine PDA ovladat i pres 5 smerne tlacitko. A dotykac je fajn.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
yaqwsx+9
Posthunter
18. 1. 2008   #6
-
0
-

TAk jsem zjistil proc vlastně podvědomě nechci dotykáč-k mobilům jsem dosti nešetrný(nošení po kapsách,atd-ale s klíčema je teda nenosím....)
Jinak se sešlo spoustu lidí, kteří by mi na ten mobil na narozeniny přispěly....TAkže ted přemýšlím jestli S730(+QWERTY kl,SW tuning, cena, WM -java, neuplna GPS, nema jack,ale koupit/vyrobit redukci by nebyl problem)+ treba nějaké LEGO do sbírky nebo N95(+plnapodpora GPS, jack, lehci -novy symbian)
JSem tak nějak rozhodnut(S730),ale tatka mi pořád radí N95, takze jsem na vážkách.......

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.96.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
yaqwsx+9
Posthunter
21. 1. 2008   #7
-
0
-

TAk jsem měl možnost mit S710,S730 a N95 v ruce.A volba byla jasna-S730......
Dekuju za rady(zvlast s poradenim HTC)

BTW:Muj 300. pripevek...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.74.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
mates0
Grafoman
25. 1. 2008   #8
-
0
-

To yaqwsx : tak zě těch 3 telefonů bych si vybral stejně ;) gratuluju k novému telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
yaqwsx+9
Posthunter
7. 2. 2008   #9
-
0
-

No, nakonec jsem s rozhodl pro Asus P525 -hold PPC je mnohem lepší než SP
EDIT:Opravil jsem si pár překlepů...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.102.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
7. 2. 2008   #10
-
0
-

To yaqwsx : Moje řeč, brota'. Moje řeč ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý