C++ škola – Vzdělání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

C++ škola – Vzdělání – Fórum – Programujte.comC++ škola – Vzdělání – Fórum – Programujte.com

 

RybaRak-WM0
Newbie
12. 1. 2008   #1
-
0
-

jaký myslíte že je nejlepší obor, kdybych chtěl v budoucnu dělat 3D hry?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.92.34.–
Jsem RybaRak-WM, to WM znamená "vládce všech moří"
mates0
Grafoman
12. 1. 2008   #2
-
0
-

asi tam kde se učí programování. ale těžko se tam budeš učit programovat hry, takže se dost budeš muset naučit sám.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
12. 1. 2008   #3
-
0
-

Nejdriv se SAM a KRITICKY zamysli nad tim, jestli mas schopnosti logickeho a analytickeho mysleni na dostatecne urovni. Jestli mas na stredni trojky nebo ctyrky z matiky a fyzyky, tak na neco podobneho ani nemysli. Zkus si v uplne cemkoliv nejdriv treba vykreslit elipsu (nebo alespon kruznici), primku z bodu A do bodu B atd. Jestli ti tyhle veci budou delat nejake problemy, tak to nema moc cenu. Prace v 3D prostoru je zase o dost slozitejsi nez tohle 2D hrani si. A jinak,,,je tu dost dlouhy topic o vys. skolach. tam uz si vyberes.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
RybaRak-WM0
Newbie
12. 1. 2008   #4
-
0
-

na jakou střední školu? logické a analytické schopnosti možná mám

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.92.34.–
Jsem RybaRak-WM, to WM znamená "vládce všech moří"
Mr.Uzel0
Duch
1. 9. 2010   #5
-
0
-

Jak brouzdám tímto forem, když si myslim že logického a analytickeho myšleni dost ale matika mi nejde resp. mám 3 od 2. pololetí prváku. Teď nastupuju do 3. se zaměřením na IT a programování mi jde byť jen v pascalu, abych se pravdu přiznal s tím komentem ,,Jestli mas na stredni trojky nebo ctyrky z matiky a fyzyky, tak na neco podobneho ani nemysli." si me znejistil..

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.47.–
Náhodný kolemjdoucí
~ Anonymní uživatel
15 příspěvků
1. 9. 2010   #6
-
0
-

no vzhledem k tomu, že oživuješ přes skoro 3 roky staré vlákno, tak nevím ;]

ale k tvé věci: pokud máš logické a analytické myšlení, tak by ti matematika neměla skutečně dělat problém (samozřejmě, můžeš dělat numerické chyby atp.), jestli však ano, tak máš buď špatný přístup k matematice (nezamýšlení nad řešením, ale pouze prostá aplikace početních algoritmů) a je třeba ho změnit (a tvé výsledky by se měly zlepšit).

Pro ověření logického a analytického uvažování není lepšího prostředku než matematika, tato královna vědy, ale z reálného života si můžeš zkusit třeba optimalizovat cestu v obchoďáku (i když pravděpodobně narazíš na 'problém obchodního cestujícího'), nebo můžeš zkus rozebrat nějaké známé algoritmy (třeba třídící, například) a sám pro sebe si poctivě zdůvodnit, proč je ten či ten rychlý, ten náročný na paměťatp. Pokud si to dokážeš ujasnit, můžeš si zkusit vymýšlet nějaké vlastní (ale pravděpodobně už je stejně někdo vymyslel).

A samotné programování opravdu není o "datlování", ale o návrhu (to k tomu tvému "programování mi jde byť jen v pascalu").

Nechtěl sem ti sebrat motivaci, pokud tě to opravdu baví, tak žádná překážka není dostatečně velká (a z matiky by si mohl mít 1, pokud by si na sobě zapracoval, střední škola opravdu není těžká).

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.90.174.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

IT skola — založil Denny

Skola — založil jadus.

Střední škola — založil RybaRak-WM

Vysoka skola — založil Cross

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý