Struktury – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Struktury – C / C++ – Fórum – Programujte.comStruktury – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Samuel Lehotský0
Stálý člen
12. 6. 2006   #1
-
0
-

zdarec...mozu byt struktury v strukturach? Napriklad mam strukturu otec a v nej strukturu vlastnosti a vo vlastnostiach napriklad premennu meno tak by to vyzeralo otec.vlastnosti.meno --moze to tak byt ci nie?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Jakub0
Super člen
12. 6. 2006   #2
-
0
-

Ano, jen by mě zajímalo proč se ptáš, místo toho abys to rovnou zkusil.

Edit: Kdyby přeci jen něco nešlo, pastni sem plz radši i ten kód.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Dominik0
Duch
14. 6. 2006   #3
-
0
-

když se nad tím zamyslím, tak by to asi šlo:) ale nezkoušel jsem to jsem začátečník a o strukturách vím jen (minimální) základ

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Adam Streck0
Stálý člen
14. 6. 2006   #4
-
0
-

d1ce napsal:

Ano, jen by m? zaj?malo pro? se pt??, m?sto toho abys to rovnou zkusil.


Je to p?inejmen??m o 60 vte?in rychlej??...
BTW: Obdobn? postup se vyu??v? u tzv. spojov?ho seznamu, kdy je pot?eba p?id?vat prvky na konec seznamu a odeb?rat je ze za??tku (struktura FIFO), jako je tomu nap??klad u fronty. Mistrovstv? v C++ uvad? p??klad fronty, kdy je pro ka?d?ho jej?ho ?lena pou?ita t??da, kter? m? v sob? strukturu uzlu, kter? ukazuje na dal?? uzel, kter? ukazuje na n?sleduj?c? uzel atd... tak?e kdy? pot?ebujeme odebrat p?edn? prvek, tak ho akor?t zru??me a n?sleduj?c? uzel nastv?me jako p?edn

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Super člen
15. 6. 2006   #5
-
0
-

2Asan: Kdyby byla položena otázka "jak ...?", nepřišlo by mi to vůbec divné, ale dotaz na mě působí dojmem "můžu si definovat proměnnou?". Avšak nevylučuji svůj jaksi odlišný pohled na svět.
Jinak samozřejmě oceňuji (narozdíl ode mě)informativní odpověď

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Adam Streck0
Stálý člen
15. 6. 2006   #6
-
0
-

d1ce napsal:

2Asan: Kdyby byla polo?ena ot?zka "jak ...?", nep?i?lo by mi to vůbec divn?, ale dotaz nam m? p?sob? dojmem "m??u si definovat prom?nnou?". Av?ak nevylu?uji sv?j jaksi odli?n? pohled na sv?t.
Jinak samoz?ejm? oce?uji (narozd?l ode m?)informativn? odpov??.


Nejsem si jist, zda jsem byl pochopen. myslel jsem t?m ?e autor p?isp?vku se za??dil klasick?m stylem. Pro? bych n?co hledal, tady dokonce jen PRO? BYCH TO vůbec ZKUSIL, kdy? m??u napsat na f?rum a n?kdo mi odpov?, ?e. To ?e tim ty lidi budu ?tv?t svoj? lenost?, je celkem jedno.
Co? je v?c na kterou neust?le nad?v?m.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 37 hostů

Podobná vlákna

Struktury — založil RePRO

Struktury - please help — založil Krang

Struktury — založil Matěj Andrle

Struktury v C++ — založil pin2k

Vypis ze struktury — založil flashback

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý