Nejde spustit GTA SA, Port Royale a mozno este nieco ine... – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nejde spustit GTA SA, Port Royale a mozno este nieco ine... – Offtopic – Fórum – Programujte.comNejde spustit GTA SA, Port Royale a mozno este nieco ine... – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

ps2console0
Super člen
20. 1. 2008   #1
-
0
-

Zdravim vsetkych,

mam tu dost velky problem.Vsetko sa(aspon podla mna) zacalo tym, ze som nainstaloval TuneBite, ktory sluzi na odstranovanie DRM z videi a z audia. Podla mna tento program zacal vsetky tie problemy, a to su:
nejde mi spustit hru Port Royale. Ukaze mi volaky error, a neviem o co ide, lebo je to v nemcine. Rad by som vam to tu nakopiroval, ale neviem preco sa neda nakopirovat. Ale napriklad v liste okna je napisane: Walhalla Exception. Zaujimave vsak je, ze animaciu mi este ukaze, ale do hlavneho menu sa uz nedostanem. A GTA San Andreas uz nespustim vobec, proste poklikam na ikonu, a nic;ziadny error.

TuneBite som odinstaloval, a stale problemy pretrvavaju. Ked som to mal vsak nainstalovane, vzdy mi po starte PC ukazalo okienko, tam bolo Access Violation (a mozno nieco este ine), a hore v liste bolo napisane "RealtekHD...", tak som sa dovtipil, ze nieco so zvukom(ale zvuk mi pritom nevypadol).Ale po odinstalovani mi to uz neukazovalo.

Obnovenie systemu som skusal, ale na konci ukazuje:"Obnoveni nebylo dokonceno".Nepise preco, ale nebolo dokoncene...

Pls, helpnite, neviem co mam robit. Diky

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.111.–
Today was a good day... ICE CUBE
Tokan0
Grafoman
20. 1. 2008   #2
-
0
-

Pro doplnění, jaký máš OS?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
ps2console0
Super člen
20. 1. 2008   #3
-
0
-

windows

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.111.–
Today was a good day... ICE CUBE
Fero_Zezina0
Newbie
20. 1. 2008   #4
-
0
-

urcite to bude 95

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.216.222.–
Bol som ,uz niesom, ale este budem!
ps2console0
Super člen
20. 1. 2008   #5
-
0
-

odkedy ide na win95 Gta San Andreas?

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.111.–
Today was a good day... ICE CUBE
tmi0
Věrný člen
20. 1. 2008   #6
-
0
-

aspon nebudes ztracet cas hranim a budes programovat. a taky ses poucil o jedne negativni vlastnosti windows.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
20. 1. 2008   #7
-
0
-

Kdybys' četl Tao of Programming, dozvěděl by jses o tajném skrytém levelu všech her a takovéhle maličkosti by tě už netrápili.

Verš 8.2:
A master programmer passed a novice programmer one day. The master noted the novice's preoccupation with a hand-held computer game. ``Excuse me,'' he said, ``may I examine it?''

The novice bolted to attention and handed the device to the master. ``I see that the device claims to have three levels of play: Easy, Medium, and Hard,'' said the master. ``Yet every such device has another level of play, where the device seeks not to conquer the human, nor to be conquered by the human.''

``Pray, great master,'' implored the novice, ``how does one find this mysterious setting?''

The master dropped the device to the ground and crushed it underfoot. And suddenly the novice was enlightened.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
tmi0
Věrný člen
20. 1. 2008   #8
-
0
-

lol). tomu se rika poradna). nekdo pride s problemem a v podstate vscihni si z nej jen delaji ... srandu

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
21. 1. 2008   #9
-
0
-

To tmi : Ne, opravdu se autorovi tohoto topicu omlouvám, ale neznám řešení, ale zato mě napadl vtipnej komentář, tak jsem ho tam napsal.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
ps2console0
Super člen
21. 1. 2008   #10
-
0
-

To tmi : a co povies na to, ze mi dokonca nejde ani tlacit? "nestracaj cas tlacenim, programuj" ???
To Garret Raziel: To to nie je velmi na srandu. Tebe by to bolo smiesne, keby si mal takyto problem aj so svojimi hrami??

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.99.32.–
Today was a good day... ICE CUBE
21. 1. 2008   #11
-
0
-

To ps2console : Opravdu se omlouvám, nicméně, já mám spoustu takových problémů. Jeden příklad za všechny - Když zapnu PC a nabootuju Wokna, v 19ti případech z 20ti mi po chvíli vyskočí na obrazovku chybová hláška "Program svchost odkazoval na část pamětí 0x000000 provedl neplatnou operaci s pamětí: written.". Je to chybová hláška s nějvětší prioritou, je vždycky nahoře i když není aktivní a má jediné tlačítko: OK. Pokud dám OK, ukončí se program svchost, počítač se stane nestabilním, nemůžu ho ovládat - nefunguje spodní lišta apod. Takže jediné, co mi zbývá je vzít toto chybové hlášení za roh a zasunout ho mimo obrazovku, aby nezaclánělo. Počítač se potom dá v rámci možností používat, akorát mám při 50% her a 100% filmů v pravym dolním rohu stále nahoře ono upozornění, trošičku zaclání. Problém nastává ale, pokud chci počítač vypnout - nevypne se. Vypne se explorer, na obrazovce zůstane pouze pozadí, ale v tomto stavu to setrvá. Nezbývá nic jiného než vypnutí natvrdo. Jo, btw, když tohle udělám, nezůstane uloženy rozložení ikon na ploše a některy nově změněny nastavení Woken. Už mi to vyskakuje skoro rok, psal jsem kvůli tomu i na podporu Mrkvosoftu a samozřejmě, že mi ta slavná podpora řekla, že je to chyba hardware (konkrétně RAM) a že s tím nemůžou nic dělat. Samozřejmě, když jsem to projel všemožnejma testama, Memtestem apod. a žádnou chybu to nenašlo. Také jsem zjistil, že pokud zapnu PC v nouzovym režimu (v poslední době jedu skoro jenom na něm, Wokna se mi rozpadají, i když, co se divit, když jsem rok a půl nepřeinstalovával :-D) nikdy chyba nevyskočí. Zkoušel jsem pomocí specializovaných programů (CCleaner) zakázat všechny programy po spuštění ale chyba se stejně zobrazovala dál.
Hlubším zkoumáním jsem došel na to, že stejnou hlášku vyhazují programy, které byly bloknuty speciální službou Woken, která zastavuje části programů, které jsou pro Windows nebezpečné. Že by si Wokna blokovala sama sebe? Taky jsem uvažoval, že je možné, že se do procesu svchost spustí nějaké škodlivé DLLko, tudíž jsem PCčko projel všemožnejma antivirama (NOD32, Eset Smart Security, Avast Home, Kaspersky, AVG...) a taky anti-spywarema, ad-awarema, anti-rootkitama, pak jsem pomocí programu process explorer projel všechny DLLka spuštěny tím svchostem, našel jejich seznam na netu a stále nic.

Není to jediné, co mi mé polorozpadající se Wokna vyhazují, a vím, že jediné řešení pro mě a pro tebe je kompletní přeinstalace systému. Vím, že tě tato možnost napadla také (je to řešení na zbývajících 20% problémů, co nevyřeší restart :-D) a očividně se s ní, stejně jako já, nechceš smířit. Tudíž opravdu nevím, jak bych' ti mohl jinak pomoci.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
tmi0
Věrný člen
21. 1. 2008   #12
-
0
-

To Garret Raziel : v poho, me to tez prislo docela vtipny)

To ps2console : nejde ti tlacit? to je mi fakt lito, ale verim ze kdyz poradne zatlacis, tak preci jen neco vytlacis.
ale predevsim : tenhle thread mel byt v sekci OS WINDOWS, tady nema co delat! tohle je offtopic, ktery neni od toho aby ti nekdo radil s nejakyma serioznima zpusobama...
navic tim ze to davas sem, riskujes ze prijde nejakej Linuxak a bude se ti smat: "chacha, nemas pouzivat windows, na linuxu by se toto nestalo."

hmm takze ted mi nezbyva nez ti rict: "chacha, nemas pouzivat windows, na linuxu by se ti toto nestalo!!!"

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Zelenáč0
Posthunter
21. 1. 2008   #13
-
0
-

To Garret Raziel : 4GB pameti a snazi se psat zrovna na 0x0... chacha, nemas pouzivat windows, na linuxu by se ti toto nestalo :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
21. 1. 2008   #14
-
0
-

Aneb "Jak levně a účinně přijít o čtenáře" :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
tmi0
Věrný člen
21. 1. 2008   #15
-
0
-

To Garret Raziel : nebo spis "jak naucit hrubou metodou psat ctenare do spravnych sekci, nebot tam jim s mnohem vetsi pravdepodobnosti nekdo pomuze"

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Fero_Zezina0
Newbie
22. 1. 2008   #16
-
0
-

Trapne, kazdha hyba windows => linux... Tak preco potom drviva vacsina pouziva windows a nie tak dokonaly a bezpecny os ako je linux?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.216.222.–
Bol som ,uz niesom, ale este budem!
Smokie0
Expert
22. 1. 2008   #17
-
0
-

Fero_Zezina napsal:
Trapne, kazdha hyba windows => linux... Tak preco potom drviva vacsina pouziva windows a nie tak dokonaly a bezpecny os ako je linux?

Pretoze drviva vacsina uzivatelov je zvyknuta na pohodlie z cias windows 95 a vdaka tomu su ochotni tolerovat, alebo dokonca prehliadat chyby Windowsu a aj fakt, ze v linuxe sa s takymi problemami nestretnu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
midin0
Věrný člen
22. 1. 2008   #18
-
0
-

To tmi : Proboha, jaka negativni vlastnost Woken? Instalovat nejakej warez je negativni vlastnost.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.165.74.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
22. 1. 2008   #19
-
0
-

To All: Jestli tady zase vypukne flame Wokna*Linux tak se neznám! Tohle téma by mělo být na diskuzních fórech TABU, protože žádná slova řečená v této diskuzi nejsou pravdivá a NEMÁ cenu druhou stranu přesvědčovat o opaku zrovna u svých slov. Toto je nejspíš věčná otázka IT světa a proto doufám, že ti moudří na tomto fóře ustoupí a NEBUDOU se k tomuto tématu nijak vyjadřovat ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
tmi0
Věrný člen
22. 1. 2008   #20
-
0
-

To Garret Raziel : tak se klidne neznej. Zadna recena slova v teto diskuzi nejsou pravdiva??? uvedom si ze tady proti sobe stoji dva protichudne nazory, tedy prave jeden z nich pravdivy byt MUSI (je to jeden ze zakladnich logickych axiomu).
" je to vecna otazka, proto ji moudri nebudou resit " - to je taky zajimavy nazor, ale ja si myslim ze prave moudri by meli otazky resit.

To midin : negativni vlastnost windows je DRM, potazmo to ze system nelze poradne nakonfigurovat k obrazu svemu (ve srovnani s Unixovymi systemy)

To Fero_Zezina : trapne?!? trapne jsou spise windows sami o sobe. nerikam ze Linux nema mouchy, obzvlaste pokud v nem clovek neumi (a umet v Linuxu je neco co ze sveho pohledu povazuji jeste za velice daleko), ovsem to proc preferuji linux je to, ze pokud se neco posere, tak vim ze se to posralo predevsim kvuli me - u windowsu toto vzdy rict nemuzu. navic windovs proste nedaji tolik svobody.

To Smokie : bohuzel mas pravdu... windows existuje jen diky setrvacnosti.

pokud lide uzivajici windows chteji, aby se do nich lide uzivajici linux nenavazeli, necht si k tomu pouzivaji sekci fora OS-Windows. zaneraduje snad nekdo Offtopic threadama typu "kompilace jadra" nebo "vim vs. emacs" ? NE. mate vlastni sekci tak ji pouzivejte.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Fero_Zezina0
Newbie
22. 1. 2008   #21
-
0
-

Pravda:D WIm&Linux a opacne su vecne temy:D tak isto INTEL&AMD,Rohlik&Pecivo a pod:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.216.222.–
Bol som ,uz niesom, ale este budem!
22. 1. 2008   #22
-
0
-

To tmi : No, jsem na tomto fóru teprve rok, ale už jsem zjistil, že nemá cenu na toto téma diskutovat, viz http://programujte.com/index.php?akce=diskuze&kam=vlakno&tema=5730-nahradzuje-vam-linux-plne-widndows- či výrazně flamovější a obsáhlejší http://programujte.com/index.php?akce=diskuze&kam=vlakno&tema=4943-ms-vs-open-source. Ať jsem zastával jakoukoliv stranu, byl jsem pouze osočován, že danému problému nerozumím, že jsem fanatik, že se nedokážu orientovat podle pádných argumentů... tyto diskuze a nejenom na tomto portále NIKDY nekončí tak, že by jedna strana přesvědčila tu druhou, není to ani trochu možné. Proto považuji za zbytečné vůbec takovou diskuzi zakládat, neb nikdy k ničemu nevede, ani jedna strana o krok neustoupí ať má ta druhá strana argumenty sebepádnější. Dle mého názoru nemůžou být žádná tvrzení pravdivá, neb se pokaždé zakládají alespoň z části na subjektivním pocitu. Ale to je pouze můj subjektivní názor :-)

Tou věčnou otázkou jsem myslel třeba diskuzi na téma "Poslední číslice čísla Pí" apod.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
tmi0
Věrný člen
22. 1. 2008   #23
-
0
-

To Garret Raziel : no otazka posledni cislice pi je pokud se nemylim vyresena). nezastavam skepticky nazor toho, ze pokud se neco nepovedlo v minulosti nepovede se to ani ted - pokud alespon jednoho W presvedcim pro L, pak diskuzi povazuji za plodnou (musim se priznat ze opacnou promenu jsem nikdy nezazil). ano, nazory se zakladaji na subjektivnich pocitech, ovsem je snaha (tedy alespon verim ze je) snazit se prosazovat objektivni argumenty, stejne tak je snaha (casto z obou stran) demagogicke argumenty popirat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
mephi0
Expert
26. 1. 2008   #24
-
0
-

ps2console: smiem sa spytat, kedy si naposledy preinstaloval OS ? a hned nato, preco si ho nepreinstaloval hned ako sa objavili tieto problemy ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

Podobná vlákna

Nejde spustiť — založil dodo

Nejde mi spustit python(x,y) — založil Martin Horák

Delphi 2009 nejde mi spustit — založil pietro62

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý