Distribuce linuxu – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Distribuce linuxu – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comDistribuce linuxu – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

ospaly.stanislav0
Návštěvník
20. 1. 2008   #1
-
0
-

Sháním ideální distribuci linuxu.

Prosím poradte mi, která distribuce je nejlepší a proč.


Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.101.–
tmi0
Věrný člen
20. 1. 2008   #2
-
0
-

AARGH!!! mazte to prosim nekdo!!!
To ospaly.stanislav : asi sis nevsim tisice threadu na tomto a jinych portalech resicich UPLNE STEJNY PROBLEM?!?!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Tocimanko0
Grafoman
20. 1. 2008   #3
-
0
-

[url]OS - GNU/Linux » Linux pre začiatočníckeho užívateľa + príslušenstvo[/url] ;) Už som to raz riešil aj ja...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mates0
Grafoman
21. 1. 2008   #4
-
0
-

jak se dočteš všude neexistuje nejlepší distribuce. existuje pouze distribuce, která ti nejvíc padne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
ecube0
Newbie
21. 3. 2008   #5
-
0
-

Tak za prve... suhlasim s tmi, po druhe suhlasim s mates-om a za tretie ti aspon trsoku poradim...
Pokial si zaciatocnik vyber si Mandrivu, otukas sa naucis sa s nim pracovat a uz ti to pojde lepsie...
Ak nie si tak si daj SUSE alebu UBUNTU ale samozrejme drz sa radi mates-a vyskusaj ich viac...

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.82.–
...
WraCkeR0
Newbie
1. 4. 2008   #6
-
0
-

tiez by som povedal takto ako vravi mates..
a uplne mozes vynechat escubovu teoriu postupnosti distribucii..akoze neviem ako ty kamarad ale uz ked sa naucis pracovat v terminaly tka naco ti striedat distra?? ..chaps ty vobec co je linux? .. zase vsetci vidite linux ako graficke prostredie.. ale to nieje ono ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.5.205.–
DavMar0
Newbie
1. 4. 2008   #7
-
0
-

Ubuntu 7.10 . Nejdříve jsem měl problémy s drivery na HD3850, ale potom sem si stáhl envy, a ten to udělal za mě. Teď to jede skvěle, ale nejede mi 3d akcelerace, taky na co, to mám ve Vistách :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.228.–
"RGF2bWFyIA=="
WraCkeR0
Newbie
3. 4. 2008   #8
-
0
-

mno nekdy se treba pohrat s nahozenim a nastavenim spravnych ovladacu ..
ja mam na svem NB ati xpress 1150 a na to jak je stara tak se mi podarilo spoojazdnit 3d akceleraci..
I kdiz jsem prestudoval dost webu a zjistil si o tom vic..ale tobe bych radil totez :] .. mno ale tak az dojdu domu tak ti postnu sem nejake stranky kde by jsi moh najit nejake dobre info ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.5.205.–
3. 4. 2008   #9
-
0
-

Ehm, sice asi nemám tolik zkušeností s GNU/Linux, ale IMHO bych mu radil nějakou Live distro, třeba Slax nebo Knoppix. S tím jsem začínal já.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

Nej distribuce Linuxu — založil amater

Nej distribuce — založil Ghekon

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý