Hledáme redaktory na matematický portál – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hledáme redaktory na matematický portál – Inzerce – Fórum – Programujte.comHledáme redaktory na matematický portál – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
27. 1. 2008   #1
-
0
-

Zdravím

Hledáme redaktory na matematický portál MathAtelier.ic.cz http://www.mathatelier.ic.cz

Portál funguje už asi dva měsíce a již má celkem velkou návštěvnost. Pokud máte chuť, můžete se připojit ke kolektivu redaktorů (čítající zatím jednoho člena;) a pomoci tak ostatním.

Můžete psát články o všem, co se jen vzdáleně týká matematické tématiky. Také můžete přidávat hlavolamy, logické hádanky a testy.

Podobně jako zde na Programujte není za napsané články žádná odměna, pouze dobrý pocit.

Pokud máte zájem, můžete napsat do toho vlákna, popř poslat e-mail na blujacker@gmail.com a bude vám zřízen redaktorský účet.

Děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.226.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
geon0
Grafoman
28. 1. 2008   #2
-
0
-

Já se tedy přidat nechci, jen bych rád pár připomínek:

[seznam]
design je hrozný - i matematika se musí pěkně oblékat, aby byla přitažlivá ;-)

jsem trochu skeptický k takhle jednostranně zaměřených webům, ale pokud chceš skutečně uspět, udělal bych to jako tady - začít s nějakým php frameworkem, a upravovat. Teprve, když se ukáže nezbytné, napsat svůj engine. Abys právě neztrácel energii na engine než na obsah, pokud to ovšem nebereš více jako školu php než nabídku matematiky.

měla by být doména druhého řádu

nemělo by to být "matematika pod mathatelierem", ale "mathatelier pod matematikou", jinak mohou mít redaktoři i čtenáři divný pocit, že chceš hlavně propagovat svůj program - právě proto si myslím, že nová doména by prospěla
[/seznam]
tak si tak ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.69.40.–
geon. volume doprava.
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
28. 1. 2008   #3
-
0
-

doménu druhého řádu si chci koupit, už mám vyhlídnutou na tomto hostingu:
https://www.forpsi.com/webhosting/dynamic.php
Je to relativně levné a podporují python.

Co se týče designu, osobně nemyslím, že by byl tak hrozný, ale zkusím to trochu vylepšit.

Php framework se rozhodně nehodlám použít. To radši strávím pár hodin navíc upravou toho cms. Já mám rád, když se v tom kódu vyznám, můžu cokoliv lehce změnit.

S tím "mathatelierem" pod "matikou" je to pravda, toho jsem si vědom, změním. Akorát se pořád nemůžu rozhodnout pro nové jméno domény... Mathatelier.cz nepoužiji, chce to něco jiného, ale ještě nevím co.

Matematika mě baví a psaním těch článků se to zárověň učím a uvědomuji si některé souvislosti. Navíc, já jakmile něco začnu, chci to dotáhnout co nejdále. Nejsem z těch kteří by se vzdávali. Programujte taky začínalo podobně a koukej co je to dnes za portál.

Jinak díky za připomínky:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.226.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
28. 1. 2008   #4
-
0
-

Ten design mizerny je. Pokud chces neco decentniho, tak se alespon zbav toho tmaveho pozadi u nadpisu.

Pak...nevim, jestli je dobre, kdyz se u psani clanku tu latku ucis ;)

A tady je chybka

Jhmatika:


Třetí program, který uvedu se jmenu Jmatika...

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
28. 1. 2008   #5
-
0
-

Pak...nevim, jestli je dobre, kdyz se u psani clanku tu latku ucis ;)


Tak doslovně jsem to zase nemyslel;)

Dík za tu chybku, opravím

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.226.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
28. 1. 2008   #6
-
0
-

Ten design mizerny je. Pokud chces neco decentniho, tak se alespon zbav toho tmaveho pozadi u nadpisu.


lepší? Desing mi nikdy nic moc neříkal :smile10:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.226.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Tokan0
Grafoman
3. 2. 2008   #7
-
0
-

To Blujacker : Ale tvýmu designerovi snad jo, ne?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
3. 2. 2008   #8
-
0
-

Tokan napsal:
To Blujacker : Ale tvýmu designerovi snad jo, ne?


já jsem designer toho portálu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.226.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Portál na inzercie — založil Frostfire

Portál: Přátelé — založil Yohaku

Tenisový portál — založil pavelll

Portál Aukro — založil remmidemmi

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý