Brigáda z domova – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Brigáda z domova – Offtopic – Fórum – Programujte.comBrigáda z domova – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jarda0
Stálý člen
17. 6. 2006   #1
-
0
-

Chci se zeptat, jestli někdo má zkušenost s nějakou brigádou z domova nebo třeba s emailing.cz, viděl jsem pár nabídek třeba http://letakymd.ic.cz/, ale fakt se mi tomu nechce věřit, mám totiž poslat 50 Kč, si to nechá a pak udělá tůdle nůdle :D Mohli byste mi někdo nějakou brigádu z domova doporučit?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hehe :D
Jakub S?va0
Newbie
18. 6. 2006   #2
-
0
-

Tak ty letaky chci taky zkusit. 50 Kc neni zas tak moc a za zkousku to stoji, me by spis zajimalo, jestli poslou vyplatu...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub S?va0
Newbie
18. 6. 2006   #3
-
0
-

Ale je to lakava nabidka...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Návštěvník
18. 6. 2006   #4
-
0
-

No tak preco to neskusit nepoznate niekoho kto to uz robil tak za 50KC sa to da len aby to zas nebola nemecka firma M-I-L!!! :bumbum:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Na svete su dve veci nekonecne a to vesmir a ludska hlupost, sice tym prvym si niesom isty! (Einstein)
Dominik Fran0
Návštěvník
20. 6. 2006   #5
-
0
-

Čauky, hele tak tyhle brigády z domova jsou většinou o tom (je to i v případě toho linku výše), že vy zašlete 50kč někomu, on vám pošle nějaký reklamní leták nějaké firmy a ještě další papíry s postupem. Na těch je uvedeno že máte shánět lidi pomocí inzerce, kteří se vám takto ozvou (jako vy tomu člověku) a pak uděláte přesně to co on, pošlete reklamní materiály těm lidem. Mno těch 50 kč si samozřejmě necháte, jen jde o to nalákat co nejvíce lidí.

Abych řekl pravdu, praktikoval jsem to cca měsíc a pak mě to přestalo bavit, protože tolik lidí se zase neozve a hlavně, pokaždé jsem musel jít na poštu a něco poslat, třeba jednu obálku za den, pak přišla jiná, tak znova atd.. atd...

nic moc práce, to je lepší si vydělávat programováním nebo aspoň tvorbou webů.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
AMD Opteron 1800MHz@2450MHz; 2x512MB Corsair @ 3T; ATI X300; Zdroj Thermaltake Silent PurePower W0050 Fanless 350W;Seagate 160GB; Western Digital 40GB; PHP+MYSQL, HTML+CSS,C++,JAVA,Python(začínám)
František Sabovčik0
Návštěvník
20. 6. 2006   #6
-
0
-

Hehe, máš pravdu. Podle mě je to úplně jasné, na to se snaží nachytat důvěřivé lidi. :toto: Jinak stačí umět v něčem programovat a peněz je hodně a poctivě vydělaných, doporučuju http://jobs.cz a podobně, těch nabídek je tam spíš přebytek.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
uzanto de Esperanto
mi toki pi toki pona
Martin0
Návštěvník
20. 6. 2006   #7
-
0
-

XenoCIDa napsal:

Čauky, hele tak tyhle brigády z domova jsou většinou o tom (je to i v případě toho linku výše), že vy zašlete 50kč někomu, on vám pošle nějaký reklamní leták nějaké firmy a ještě další papíry s postupem. Na těch je uvedeno, že máte shánět lidi pomocí inzerce, kteří se vám takto ozvou (jako vy tomu člověku) a pak uděláte přesně to co on, pošlete reklamní materiály těm lidem. Mno těch 50 kč si samozřejmě necháte, jen jde o to nalákat co nejvíce lidí.

Abych řekl pravdu, praktikoval jsem to cca měsíc a pak mě to přestalo bavit, protože tolik lidí se zase neozve a hlavně, pokaždé jsem musel jít na poštu a něco poslat, třeba jednu obálku za den, pak přišla jiná, tak znova atd.. atd...

nic moc práce, to je lepší si vydělávat programováním nebo aspoň tvorbou webů.


S tymto uplne súhlasim ja som tak robil pre firmu M-I-L, ktorú som tu už spomínal!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Na svete su dve veci nekonecne a to vesmir a ludska hlupost, sice tym prvym si niesom isty! (Einstein)
Roman
~ Anonymní uživatel
134 příspěvků
19. 11. 2009   #8
-
0
-

To František Sabovčik : Zdárec, koukám, že máš asi nějaký zkušenosti s brigádou v programování. Nevíš o nějaké možnosti brigády při škole(studuju UPCE) na programování v JAVE? Byl bych moc vděčnej, sem z Pardubic a ať sem hledal jak sem chtěl tak sem nic přijatelnýho nenašel ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.12.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
19. 11. 2009   #9
-
0
-

jak chtej prachy predem tak je to jen scam.. proste podvod

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.1.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
wise0
Stálý člen
20. 11. 2009   #10
-
0
-

Já momentálně pracuju jako programátor pro několik firem. Tvořím webovky a nese do docela slušně (i 25 000,- měsíčně), ale chce o tom něco vědět a hlavně chce to mít praxy a zkušenosti. Myslím, že nedávno jsem se koukal na poptávku po programátorech a našel jsem i dost firem, kteří schánějí programátory v Javě. Buď SE nebo ME. Já dělám v Javě SE a taky mám nabídku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.168.181.–
"Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód..."
3. 12. 2009   #11
-
0
-

To timikx : Ne vážně, ze zajimavosti jsem na ty stránky šel. Nejvíc mě ale dostalo následující :-D:

Proč musím při registraci zadávat číslo pasu nebo občanského průkazu?

Do projektu vstupujeme, abychom získali džus zdarma a odměny. Aby se zamezilo registraci "mrtvých duší" je nutné zadat číslo OP nebo cestoního pasu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

Podobná vlákna

Práce z pohodlí domova — založil Iveta

Nabídka práce z domova — založil gony

Brigáda — založil Jakub Šilhavý

Brigáda — založil petr143

Brigáda — založil Jacob

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý