Jaký prohlížeč webových stránek je podle Vás nejlepší? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jaký prohlížeč webových stránek je podle Vás nejlepší? – Offtopic – Fórum – Programujte.comJaký prohlížeč webových stránek je podle Vás nejlepší? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

20. 6. 2006   #1
-
0
-

Já doporučuju ohnivou lišku!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
20. 6. 2006   #2
-
0
-

používám Mozillu 1.6

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
DeaLer+2
Hero
20. 6. 2006   #3
-
0
-

Lukáš Chadraba napsal:

Já doporučuju ohnivou lišku!


To je už je dne druhý základ pro pěkný FLAME. Nejlepší je samozřejmě Opera - nyní ve stabilní verzi 9. A říkejte si co chcete - realitu stejně neohrozíte. :frosty_x: :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Honza0
Stálý člen
20. 6. 2006   #4
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
20. 6. 2006   #5
-
0
-

Nevim, proc se tady hadate... Nejlepsi je proste Explorer !!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Alan0
Věrný člen
20. 6. 2006   #6
-
0
-

Explorer? No, jestli chces si udelat sbirku viru proc ne ze :D Ja osobne pouzivam FF a je nej :super:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
DeaLer+2
Hero
20. 6. 2006   #7
-
0
-

ian napsal:

Já mám rád Operu, zvykl jsem si použivat její nástroje jako je rss čtečka, irc klient, mail klient.... Jinak firefox není ohnivá liška, ale jde o panda červenou (http://www.silicon.fr/images/uploads/200528-Panda-rouge.gif)



A navíc si Operu nikdy nepřivezu domů po kouskách.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
20. 6. 2006   #8
-
0
-

No tak lidi!! FF nebo Opera jsou mo?n? je?t? d?rav?j?? jenom se na n? nikdo je?t? nezam??il sv?mi ?toky. Je jedno co pou??v?te!! Hlavn? kdy? to nen? IE 6 nebo jin? "?kared?" browser.

?KARED? BROWSER = browser s m?lo funkcemi a nemo?nost? je doplnit, browser s jedn?m vzhledem, kter? nejde zm?nit,...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
20. 6. 2006   #9
-
0
-

DeaLer napsal:

ian napsal:

Já mám rád Operu, zvykl jsem si použivat její nástroje jako je rss čtečka, irc klient, mail klient.... Jinak firefox není ohnivá liška, ale jde o panda červenou (http://www.silicon.fr/images/uploads/200528-Panda-rouge.gif)



A navíc si Operu nikdy nepřivezu domů po kouskách.




Já si ji ale nevozím!! Já si FF pohodlně doplním lehkou instalací z jednoho serveru pomocí dvou kliknutů!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
DeaLer+2
Hero
20. 6. 2006   #10
-
0
-

Lukáš Chadraba napsal:

DeaLer napsal:

ian napsal:

Já mám rád Operu, zvykl jsem si používat její nástroje jako je rss čtečka, irc klient, mail klient.... Jinak firefox není ohnivá liška, ale jde o pandu červenou (http://www.silicon.fr/images/uploads/200528-Panda-rouge.gif)



A navíc si Operu nikdy nepřivezu domů po kouskách.




Já si ji ale nevozím!! Já si FF pohodlně doplním lehkou instalací z jednoho serveru pomocí dvou kliknutí!!



Když už někoho brát za slovo, tak tedy jinak. Tys tu instalaci v??il? Jak se doplňuje kliknutím. GOIE ?:D?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
20. 6. 2006   #11
-
0
-

FF Rulezzz :chiche:

Opera je shit (zkousel jsem ji a VUBEC se mi nelibila). FF uz mam napakovany takovym mnozstiv pluginu, ze uz by ho nepredehnalo ani deset oper :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
DeaLer+2
Hero
20. 6. 2006   #12
-
0
-

CommanderZ napsal:

FF Rulezzz :chiche:

Opera je shit (zkousel jsem ji a VUBEC se mi nelibila). FF uz mam napakovany takovym mnozstiv pluginu, ze uz by ho nepredehnalo ani deset oper :P



Nebudu se tu hádat - nemám to zapotřebí, ale chci se zeptat. Jak dlouho jsi ji zkoušel. Já jsem byl u FF asi půl roku a pak jsem šel na Operu (a nemůžu si stěžovat - má všechno, co potřebuju). Ani 50 rozšíření pro FF mi v Opeře nenahradí mail klienta, widgety + další featury a hlavně dokonale konfigurovatelné a intuitivní uživatelské prostředí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
20. 6. 2006   #13
-
0
-

Tak hodinu (vim ze to neni moc, ale nabych prisel na to, ze mi proste nevyhovuje). Ani widgety mi za tu dobu nestihly prirust k srdci. :error:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Alan0
Věrný člen
20. 6. 2006   #14
-
0
-

Já osobně Operu nesnáším. Zkoušeli jste někdy pro ni optimalizovat web? Udělám stránky pro FF, pak je během hodiny zoptimalizuji pro IE a s tou za****** Operou se drbu další 2 týdny. I hate it!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
DeaLer+2
Hero
20. 6. 2006   #15
-
0
-

Al napsal:

Ja osobne operu nesnasim. Zkouseli jste nekdy pro ni optimalizovat www? Udelam stranky pro FF, pak je behem hodiny zoptimalizuju pro IE, a s tou za****** operou sae drbu dalsi 2 tydny. I Hate!



Nesnášenlivost bývá projev komplexu. No tak to bude způsobené asi tvou neschopností (nic proti tobě) - já optimalizuju web pro Operu, pak pro IE a pak už dělám jen drobné úpravy pro FF.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Martin0
Návštěvník
20. 6. 2006   #16
-
0
-

Ja som tiez len a len za FireFox zatjal ma nesklamal ale teraz sa celkom pekne vyplhala aj Opera:-))) :pc:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Na svete su dve veci nekonecne a to vesmir a ludska hlupost, sice tym prvym si niesom isty! (Einstein)
21. 6. 2006   #17
-
0
-

Al napsal:

Ja osobne operu nesnasim. Zkouseli jste nekdy pro ni optimalizovat www? Udelam stranky pro FF, pak je behem hodiny zoptimalizuju pro IE, a s tou za****** operou sae drbu dalsi 2 tydny. I Hate!



Kdyby jsi delal validni XHTML a CSS stranky strict, tak to udelas pro FF a v Opere je to stejne!!! Pak staci jenom hlidat IE. A navic optimalizuj pri tvorbe, to znamena kazdy prvek zkontroluj, jestli faka vsude!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
21. 6. 2006   #18
-
0
-

1.Opera 9
2.Firefox 1.5
3.IE ( Windows Update, banka apod. )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Udržuji s v pernamentním stavu naprostého zmatení.
Alan0
Věrný člen
21. 6. 2006   #19
-
0
-

Kdyby jsi d?lal validn? XHTML a CSS str?nky strict, tak to ud?l?? pro FF a v Ope?e je to stejn?!!! Pak sta?? jenom hl?dat IE. A nav?c optimalizuj p?i tvorb?, to znamen? ka?d? prvek zkontroluj, jestli fak? v?ude!!!



No, ja mam validni stranky, akorad treba s margin / margin-left se Opera neumi smirit, a proste to skace vsude....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Marek Štafl0
Stálý člen
23. 6. 2006   #20
-
0
-

Já teda osobně používám AvantBrowser a ještě mi nic špatného neprovedl. Funguje na principu IE, ale má navíc panely, blokování reklam, pop-up a prostě spoustu jiných užitečných věcí. Je možnost i změny vzhledu atd.
A co mi přijde hodně užitečné: pokud náhodou spadne (třeba IE mi to dělal dost často a ani FF na tom nebyl zrovna nejlíp), tak po příštím startu nabídne otevření všech panelů se stránkami, které byly otevřené těsně před pádem!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Super člen
23. 6. 2006   #21
-
0
-

eXavera napsal:

1.Opera 9
2.Firefox 1.5
3.IE ( Windows Update, banka apod. )


jj, na Operu nedám dopustit. Nezkoumal jsem jak bych toho dosáhl u FF, ale u Opery mě poprvé oslnil zoom + přizpůsobení šířky namísto zvětšení písma, které akorát rozkope design, a také uložení stránek, jež jsem naposled navštívil. Následovalo postupně sžití se všemi funkcemi Opery a nyní zkoumám co mi nabídne devítková verze, přičemž chybová konzole se mi jeví jako velmi šikovná pomůcka pro tvorbu webů.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Radek Bouda0
Stálý člen
27. 6. 2006   #22
-
0
-

ja mam FireFox a sem 100% spokojen !!

Mam modul pocasi, AdBlock plus, FireFTP a to mi staci. Kdyz vidim explorer tak se mi dela spatne protoze uz vidim tu praci s desitky okny, protoze nema panely.
A pri tvorbe webu to vypada asi takto :
FireFox :ok:

MSIE 6.0 :error:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dejte mi flétnu a já budu hrát, dejte mi Javu a já budu psát.
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2006   #23
-
0
-

MareX napsal:

J? teda osobn? pou??v?m AvantBrowser a je?t? mi nic ?patn?ho neprovedl. Funguje na principu IE, ale m? nav?c panely, blokov?n? reklam, pop-up a prost? spoustu jin?ch u?ite?n?ch v?c?. Je mo?nost i zm?ny vzhledu atd.
A co mi p?ijde hodn? u?ite?n?: pokud n?hodou spadne (t?eba IE mi to d?lal dost ?asto a ani FF na tom nebyl zrovna nejl?p), tak po p???t?m startu nab?dne otev?en? v?ech panel? se str?nkami, kter? byly otev?en? t?sn? p?ed p?dem!



Opera si samoz?ejm? ukl?d? naposledy nav?t?ven? str?nky a po dal??m startu nebo p?du (to jsem je?t? nevyu?il) je hned otev?e.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2006   #24
-
0
-

hansk napsal:

Je to celkem jedno hlavně nepouživat MSIE... to je strašný http://www.stopie.com



Ta stránka, na kterou jsi uozornil je mimo jiný neaktuální, ale jinak souhlasím - všechno kromě IE6 a nižších.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
27. 6. 2006   #25
-
0
-

optimalizace je jedna v?c, podpora standart? jest druh?.
ne ?e bych doma nem?l nainstalovan? v?echny t?i prohl??e?e(FF,OP,IE), ovšem zkuste si vytvo?it str?nku v XML s XSL dle standart?.. nem??n? aby to fungovalo,a na n?jakou optimalizaci m??ete rychle zapomenout..

FF je v t?to oblasti nejd?l

nap? podpora p?ich?zej?c?ho CSS 3..
pravda nen? to standart, ovšem p??nos velik? a jednozna?n? je nejd?l FF

viz: http://interval.cz/clanky/css3-soucasna-implementace-v-prohlizecich/

proto jedin? firefox

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Martin0
Grafoman
27. 6. 2006   #26
-
0
-

Tak j? m?m Operu. M?m ji asi 3 roky a pou??v?m v?echno. Zkou?el jsemi FF ale hled?n? plugin? m? nebavilo. Do 2 dn? byl pry?. Prost? Opera je pro m? nejlep?? :ok:. :pila:??http://noie.wz.cz/????

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2006   #27
-
0
-

hrach napsal:

optimalizace je jedna věc, podpora standardů jest druhá.
ne, že bych doma neměl nainstalované všechny tři prohlížeče (FF,OP,IE), ovšem zkuste si vytvořit stránku v XML s XSL dle standardů.. nemožné aby to fungovalo, a na nějakou optimalizaci můžete rychle zapomenout..

FF je v této oblasti nejdýl

např podpora přicházejícího CSS 3..
pravda není to standard, ovšem přenos veliký a jednoznačně je nejdýl FF

viz: http://interval.cz/clanky/css3-soucasna-implementace-v-prohlizecich/

proto jedině firefox



JJ - FF sice má nejlepší podporu nedokončeného CSS3, ale to samo o sobě nic neznamená a už vůbec to není důvod k používání, protože CSS3 se v praxi téměř nepoužívá.

ps: píše se standard

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
27. 6. 2006   #28
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Alan0
Věrný člen
27. 6. 2006   #29
-
0
-

hej,ale ted jsem si stahl tu novou operu 9 a mile me prekvapia! Musim vamdat za pravdu fakt jste me presvetsile. Je dost ryhla, skiny jsou bezvadny(ale ty jsou i na FF), proste ted nejak pouzivam operu;):opera:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2006   #30
-
0
-

Al napsal:

hej,ale ted jsem si stahl tu novou operu 9 a mile me prekvapia! Musim vamdat za pravdu fakt jste me presvetsile. Je dost ryhla, skiny jsou bezvadny(ale ty jsou i na FF), proste ted nejak pouzivam operu;):opera:?



Klid - nejsi sám.

CommanderZ napsal:

Chcete znat duvody proc prestoupit na FF? Kouknete se na http://themillionreasons.com. Tam jich je jiz pres 4000 :pche:



Díky - o tom jsem nevěděl. Nicméně mi stačí i těch pár důvodů proč FF nepoužívat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Farundel0
Super člen
28. 6. 2006   #31
-
0
-

Ja mam porad nejradeji Firefox. Novou Operu jsem zkusil nainstalovat predevcirem, ale vypadala mi na Linuxu tak osklive, ze jsem ji zase hned smazal ;o) Ale ne, nemam jenom cas na nastavovani blbinek, tak jsem to odlozil na jindy...uz jsem ji zkousel pred par mesici a docela se mi libila, akorat mi v ni blbnul treba GMail, tak jsem se zas vratil k Firefoxu, ve kterym to jelo a kterej me je porad malinko sympatictejsi...

Navic jsem slysel, ze Firefox Bon Echo 2 je jeste trochu napred pred "normalni" vetvi 1.5, takze to chci taky vyzkouset...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
borin hinob0
Newbie
2. 7. 2006   #32
-
0
-

Firefox 2 Bon echo j celkom v pohode, ale je to len alpha(alebo beta) verzia a tak dost často padá, obzvlášť pri stahování.
Momentálne používám Operu 9, ale to sa asi příchodem ff 2.0 změní...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
linux - because you can't buy freedom
Petr Parler0
Newbie
2. 7. 2006   #33
-
0
-

Ja pouzivam FF a jsem spokojeny. Ono se staci podivat na trendy v pouzivani prohlizecu mezi uzivateli internetu.
Daleko nejvic ma IE, ale postupne ztraci. FF pouziva stale vice lidi, nekolika nasobne mene lidi pouziva Operu a zbytek prohlizecu jsou spise vyjimky.
Takze to vypada ze si dost lidi osvojilo FF a stale jich pribyva. Opera je podle me taky dobra, spousta lidi na ni neda dopustit.
Nemam rad FLAME, takze se snad vsichni shodneme ze cokoliv jineho nez IE je v poradku a dostacujici :chiche: :cigo:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Do not believe in miracles - rely on them!
DeaLer+2
Hero
2. 7. 2006   #34
-
0
-

pr0ph3t napsal:

Ja pouzivam FF a jsem spokojeny. Ono se staci podivat na trendy v pouzivani prohlizecu mezi uzivateli internetu.
Daleko nejvic ma IE, ale postupne ztraci. FF pouziva stale vice lidi, nekolika nasobne mene lidi pouziva Operu a zbytek prohlizecu jsou spise vyjimky.
Takze to vypada ze si dost lidi osvojilo FF a stale jich pribyva. Opera je podle me taky dobra, spousta lidi na ni neda dopustit.
Nemam rad FLAME, takze se snad vsichni shodneme ze cokoliv jineho nez IE je v poradku a dostacujici :chiche: :cigo:


Jistě - na tom se určitě shodneme. Nicméně je tu jeden detail: zkus se zeptat lamy používající firefox (je jich dost a tvořej velký procento všech uživatelů) proč ho používá. Já to dělám běžně a dostávám odpovědi ve stylu: protože mi ho někdo nainstaloval a řek, že je dobrej, má intuitivní ovládání a je nejlepší. Tak takhle se FF rozšiřuje - tímhle demagogickým a nečestným způsobem. Kdyby tohle dělali uživatelé Opery, tak taky její používanost poroste velmi rychle. Dejte uživateli IE instalačku FF a Opery - hádejte co zvolí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
10. 7. 2006   #35
-
0
-

Bude mit sance 1:1, protoze mu ani jedno nic nerekne ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
geon0
Grafoman
10. 7. 2006   #36
-
0
-

DeaLer napsal:

.... proto?e mi ho n?kdo nainstaloval a ?ek, ?e je dobrej, m? intuitivn? ovl?d?n? a je nejlep??. Tak takhle se FF roz?i?uje - t?mhle demagogick?m a ne?estn?m způsobem. .........



To nen? demagogie. To je nanejv?? proz?rav? rozhodndut? spr?vce. Uznej, ?e nem??e vysv?tlovat p?esn? detaily ka?dn?mu sv?mu u?ivateli. Ti, co jsou na "vedouc?ch" postech, tato rozhodnut? mus? d?lat ?asto. A je naivn? si myslet, ?e lze v?echno v?em vysv?tlit. Prost? ?emu nerozum?m, tak si nech?m poradit od n?koho, komu d?v??uji, nebo koho jsem dostal p?id?len?ho jako spr?vce. Jinou mo?nost nem?m. To nen? demagogie.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
DeaLer+2
Hero
10. 7. 2006   #37
-
0
-

geon napsal:

DeaLer napsal:

.... proto?e mi ho n?kdo nainstaloval a ?ek, ?e je dobrej, m? intuitivn? ovl?d?n? a je nejlep??. Tak takhle se FF roz?i?uje - t?mhle demagogick?m a ne?estn?m způsobem. .........



To nen? demagogie. To je nanejv?? proz?rav? rozhodndut? spr?vce. Uznej, ?e nem??e vysv?tlovat p?esn? detaily ka?dn?mu sv?mu u?ivateli. Ti, co jsou na "vedouc?ch" postech, tato rozhodnut? mus? d?lat ?asto. A je naivn? si myslet, ?e lze v?echno v?em vysv?tlit. Prost? ?emu nerozum?m, tak si nech?m poradit od n?koho, komu d?v??uji, nebo koho jsem dostal p?id?len?ho jako spr?vce. Jinou mo?nost nem?m. To nen? demagogie.


Ale tady nikdo nemluvil o spr?vc?ch, ale o u?ivatel?ch FF, kte?? jen tak n?kde n?komu nainstalujou FF (ten n?kdo je o to nepo??d?) a ?eknou mu a? ho pou??v?. To se mi jako způsob roz?i?ov?n? softwaru nel?b?.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
10. 7. 2006   #38
-
0
-

To jim chudakum ma nechat IE? Kdyz se sami rozhodnout nemuzou, tak at za ne rozhodne nekdo kdo vi proc a jak se rozhoduje, je to v jejich zajmu :usama:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Marek Štafl0
Stálý člen
29. 7. 2006   #39
-
0
-

Tak jsem si teď nedávno stáhnul jen tak mimochodem Firefox a za pár hodin používání jsem si ho nastavil jako výchozí prohlížeč. Je prostě SUPER.
A když potřebuju do banky nebo tak, nainstaloval jsem doplněk (ani nevím, jak se jmenuje), který mi strýnku banky automaticky otevře přímo ve Firefoxu v panelu IE a funguje to stoprocentně.
IE nepoužívám, protože padá a vůbec vyvádí psí kusy a Operu mám taky ale nepřirostla mi k srdci.
Na emaily používám taky Thunderbird (už hoooodně dlouho) a jsem s ním spokojen na 1000%.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
lamb0
Newbie
30. 7. 2006   #40
-
0
-

To nen? demagogie. To je nanejv?? proz?rav? rozhodndut? spr?vce. Uznej, ?e nem??e vysv?tlovat p?esn? detaily ka?dn?mu sv?mu u?ivateli. Ti, co jsou na "vedouc?ch" postech, tato rozhodnut? mus? d?lat ?asto. A je naivn? si myslet, ?e lze v?echno v?em vysv?tlit. Prost? ?emu nerozum?m, tak si nech?m poradit od n?koho, komu d?v??uji, nebo koho jsem dostal p?id?len?ho jako spr?vce. Jinou mo?nost nem?m. To nen? demagogie.


Ale tady nikdo nemluvil o spr?vc?ch, ale o u?ivatel?ch FF, kte?? jen tak n?kde n?komu nainstalujou FF (ten n?kdo je o to nepo??d?) a ?eknou mu a? ho pou??v?. To se mi jako způsob roz?i?ov?n? softwaru nel?b?.



J? sama pou??v?m na jednom PC Operu a na druh?m (v pr?ci) Firefox, ale hrozn? m? pobavila p?edstava, jak u?ivatel? Firefoxu potaj? obch?zej? po??ta?e a chud?k?m nic netu??c?m u?ivatel?m jin?ch prohl??e?? n?sil?m instaluj? FF a nut? je, aby ho pou??vali... ?:D?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý