Špatný den? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Špatný den? – Offtopic – Fórum – Programujte.comŠpatný den? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

14. 2. 2008   #1
-
0
-

Co jste zažili během nejhoršího dne ve svém životě? Já jsem jeden z nejhorších měl dneska a zakončil jsem ho tím, že jsem celou dvouhodinovou práci, kdy jsem programoval jak fretka, stisknutím dvou kláves omylem přemazal starší verzí, která je uložená ve chvíli, než jsem ještě začal programovat :-(.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
14. 2. 2008   #2
-
0
-

To Garret Raziel : Z takovejch věcí je mi sice taky k pláči, ale dějou se mnohem horší věci :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Earl Cash0
Věrný člen
14. 2. 2008   #3
-
0
-

nejhorsi veci bylo me narozeni protoze to zpusobilo dalsi sled problemu a spatnych veci :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
yaqwsx+9
Posthunter
15. 2. 2008   #4
-
0
-

NO nejhorsi pro mě zase bylo, když jsem si uvědomil, že pořád nemůžu chodit do první třídy(popřípadně do školky).
To Garret Raziel : To mi připomíná jednoho kámoše - dělal stránky, ale asi 2 dny před tím nespal.Celkem se mu povedly - avšak usnul na BackSpace...NAstesti mel zalohu asi 10min předtím,než usnul....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.95.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
palynko0
Návštěvník
15. 2. 2008   #5
-
0
-

Earl Cash napsal:
nejhorsi veci bylo me narozeni protoze to zpusobilo dalsi sled problemu a spatnych veci :)


si trapny

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.9.–
Earl Cash0
Věrný člen
15. 2. 2008   #6
-
0
-

To palynko : to se o tobe da rict taky protoze jsi se narozdil ode mne vyjadril mimo tema ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
15. 2. 2008   #7
-
0
-

To palynko : Pssst!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Tocimanko0
Grafoman
16. 2. 2008   #8
-
0
-

Najhorší? Keď mi asi pred troma rokmi vyhorela základná doska so zdrojom. Nejak divne som ponakláňal PC, začalo to smrdieť jak prihoreté palacinky, potom iskry a potom sa PC vypol :( Som chcel spáchať samovraždu, lebo otec nechcel nič ďalšie kupovať :'(

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
sn3d0
Věrný člen
18. 2. 2008   #9
-
0
-

To Tocimanko : Ty mas nejake samovrazebne sklony koli obycajnemu PC.. Vyhori maticna - samovrazda, Linux pomali bootuje - samovrazda :-) Clovece ja by som s tym nieco zacal robit :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.151.208.–
shutdown -h now
Tocimanko0
Grafoman
18. 2. 2008   #10
-
0
-

To sn3d : To víš.. Keď žiješ len pre PC :D Mám vysoké požiadavky. A keď si buchne doska.... no neporazilo by ťa :D ???

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
retriwr0
Stálý člen
18. 2. 2008   #11
-
0
-

Teda tady jsou samí pesimisti - proč se radši nebavíte co nejlepšího se vám kdy stalo? Hned by bylo na světě líp

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.85.–
You gotta do what you gotta do
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
18. 2. 2008   #12
-
0
-

To retriwr : Deska mi přežila včerejší den

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Tocimanko0
Grafoman
18. 2. 2008   #13
-
0
-

Jééééj, aký nádherný deň.... Sluníčko svící... :\ Čo pozitívne v týchto negatívnych dňoch očakávaš? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
18. 2. 2008   #14
-
0
-

Nejhorší den je podle mne podmíněn úplně jinými událostmi než spálenou deskou či smazaným kódem...

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Smokie0
Expert
18. 2. 2008   #15
-
0
-

retriwr napsal:
Teda tady jsou samí pesimisti - proč se radši nebavíte co nejlepšího se vám kdy stalo? Hned by bylo na světě líp

Nebolo, pretoze kazdemu so zlym dnom bude este horsie ked si bude citat kto mal aky skvely den :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
Tocimanko0
Grafoman
18. 2. 2008   #16
-
0
-

Kobi napsal:
Nejhorší den je podle mne podmíněn úplně jinými událostmi než spálenou deskou či smazaným kódem...


Výpadok Internetu? Pokazený monitor? Odpojenie elektriky z dôvodu nezaplatenia účtu? :DDD No ja by som už liezol na 2. poschodie :D (hádajte prečo ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
w3q0
Věrný člen
18. 2. 2008   #17
-
0
-

Tocimanko napsal:

Kobi napsal:
Nejhorší den je podle mne podmíněn úplně jinými událostmi než spálenou deskou či smazaným kódem...


Výpadok Internetu? Pokazený monitor? Odpojenie elektriky z dôvodu nezaplatenia účtu? :DDD No ja by som už liezol na 2. poschodie :D (hádajte prečo ;)



No jo, to poznám, skoro vždy ma porazí, keď mi rodičia dajú zákaz na PC. Ach, keby som už zarábal prachy a mohol vypadnúť :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
Tocimanko0
Grafoman
18. 2. 2008   #18
-
0
-

Ach, keby som už zarábal prachy a mohol vypadnúť :D


Moja reč ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
w3q0
Věrný člen
18. 2. 2008   #19
-
0
-

To Tocimanko : Offtopic ale tý rodičia vedia byť otravný :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
retriwr0
Stálý člen
19. 2. 2008   #20
-
0
-

To Smokie : tak v tom případě dobře mu tak protože takový člověk je evidentně nepřející.. a kdo jinému jámu kopá.. :D já se snažím na všem vidět aspoň něco dobrého aneb co tě nezabije to tě posílí a navíc chybami se člověk učí

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.96.–
You gotta do what you gotta do
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 14 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý