Co je to za hru podruhé... ještě nutněji – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Co je to za hru podruhé... ještě nutněji – Hry – Fórum – Programujte.comCo je to za hru podruhé... ještě nutněji – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Danstahr
~ Anonymní uživatel
17 příspěvků
17. 2. 2008   #1
-
0
-



prosím prosím pomozte...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.69.32.–
Smokie0
Expert
17. 2. 2008   #2
-
0
-

Evidentne ide o sutaz a my z tvojej eventualnej vyhry nebudeme mat nic, cize ...PRID NA TO SAM ;) Keby sme ti pomahali, tak by to bolo nefair voci ostatnym hracom.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Danstahr
~ Anonymní uživatel
17 příspěvků
17. 2. 2008   #3
-
0
-

každý hledá odpovědi svým způsobem... já sem hledal a na nic jsem nepřišel... držim si 2. míasto a pochopitelně o něj nechci přijít a absolutně nemám tušení, z čeho to může být... alespoň nějaký malý náznak pls... :smile7:

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.69.32.–
OndreJ
~ Moderátor
0
Stálý člen
17. 2. 2008   #4
-
0
-

samozrejme, že vieme o akú hru ide (teda aspoň ja! ;) dosť ľahké), aj originálny obrázok som našiel dosť rýchlo (aby som si potvrdil, že ide o tú hru). Takže je to na tebe! Čakáme link na súťaž! :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.151.246.–
Earl Cash0
Věrný člen
17. 2. 2008   #5
-
0
-

neni to bludiste z PacMana??

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Danstahr
~ Anonymní uživatel
17 příspěvků
17. 2. 2008   #6
-
0
-

je to soutěž Pařmen 2008 na warforu

http://www1.warforum.cz/viewtopic.php?t=649367

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.69.32.–
OndreJ
~ Moderátor
0
Stálý člen
17. 2. 2008   #7
-
0
-

Síce registrovať sa mi tam nechce, ale verím ti. Hra to je:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.151.246.–
Earl Cash0
Věrný člen
17. 2. 2008   #8
-
0
-

To OndreJ : tak to klobouk dolu...ja v tom nic nevidel...myslel jsem prvne ze je to nejaky kopec pote ze to je nejaka velryba....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Danstahr
~ Anonymní uživatel
17 příspěvků
17. 2. 2008   #9
-
0
-

Díky moc!

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.69.32.–
Smokie0
Expert
17. 2. 2008   #10
-
0
-

Danstahr napsal:
každý hledá odpovědi svým způsobem... já sem hledal a na nic jsem nepřišel... držim si 2. míasto a pochopitelně o něj nechci přijít a absolutně nemám tušení, z čeho to může být... alespoň nějaký malý náznak pls... :smile7:

Ale stale to nic nemeni na tom, ze ak za teba najde odpovede niekto iny, tak je to podvod :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
wen
~ Anonymní uživatel
14 příspěvků
18. 2. 2008   #11
-
0
-

Podvod to byt muze a nemusi... dle vyjadreni na tamnim foru maj hraci doopravdy moznost hledat odpoved jakkoliv.
Pravidla to nezakazuji a proc take, cim vetsi omezeni tim vice podvodu a obchazeni... podivejme se na zakony a politiky :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.177.87.–
dchecker0
Newbie
19. 2. 2008   #12
-
0
-

me to přijde jako kopec ze soldatu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.90.245.–
PHP, MySQL it´s my life.[br] Hrajese.cz - každý den nové informace ze světa her a progamingu! Každý nový redaktor je vítán ;)
mephi0
Expert
14. 11. 2008   #13
-
0
-

nesla by nejak spravit inverzia toho efektu ? :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.232.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
14. 11. 2008   #14
-
0
-

Do urcite miry se to da, ale musi se to delat na miru tomu efektu i s presnymi nastavenimi a da to strasne prace. Vzdyt to je par mesicu co nekde v zahranici zvladni z fotky nejakyho pedofila odstranit takovy dost podobny efekt a podle toho ho dopadnout.

Nejspis by se lecos zjednodusilo, kdyby jsi mel k dispozici presny zdrojak toho efektu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.164.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
mephi0
Expert
25. 12. 2008   #15
-
0
-

To CommanderZ : nj ale mohlo by tym efektom dojst k strate nejakych informacii, heh pedofila ? :-D o tom som nepocul.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.232.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
26. 12. 2008   #16
-
0
-

Samozrejme, ten rekonstruovany obrazek byl porad takovy neostry a trosku pokrouceny, ale oblices se z toho dal vpohode rozeznat.

Jinak - ke ztrate informaci by nedoslo pouze v pripade, ze by ten filtr pouze presouval pixely nebo nejakym predvidatelnym zpusobem upravoval jejich barevnou informaci. Ve chvili, kdy ze dvou pixelu udelas jeden, tak samozrejme zadnym zpusobem nedostanes presnou informaci o ani jednom z nich.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Úkol podruhé — založil Jan Burant

SDL podruhé — založil vollf82

Vlákna ještě jednou — založil Sefiros

Pomoc s úkolem podruhé — založil Midnight

Chodí sem jeste Curo? — založil elias

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý