Zvuk ide skor nez obraz – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zvuk ide skor nez obraz – Offtopic – Fórum – Programujte.comZvuk ide skor nez obraz – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

ps2console0
Super člen
19. 2. 2008   #1
-
0
-

Zdravim, mam nasledujuci problem : pozical som si film, avsak sa mi nepaci, ze zvuk ide skor nez obraz asi o 3 sekundy. Da sa to tak upravit, aby isiel presne ako ma a ak ano, tak pomocou coho alebo proste ako to mam upravit?

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.100.–
Today was a good day... ICE CUBE
tom*p0
Stálý člen
19. 2. 2008   #2
-
0
-

Pokud používáš přehrávač VLC player, jde audio stopa posunout pohodlně přímo při přehrávání videa o přesný počet milisekund (je na to klávesová zkratka).

Jinak tohle myslím umí program MediaCoder, ale asi bude potřeba si s tím trochu pohrát, aby nedošlo k druhé kompresi videa nebo audia a pouze se audio stopa posunula.

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.115.246.–
Don't waste your time, or time will waste you.
Jura
~ Anonymní uživatel
637 příspěvků
19. 2. 2008   #3
-
0
-

Já mám zase pro změnu dobrou zkušenost s GOM playerem, ten umí taky posunout zvukovou stopu, max. však +-10s.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.192.–
Kristína
~ Anonymní uživatel
17 příspěvků
23. 12. 2014   #4
-
0
-

Potrebujem pomôct,dnes som si kúpila tablet.(Lenovo A5500-F ) .Ide mi skôr zvuk ako obraz.Je to vidieť na Youtube,keď si prehrávam klipy.Mám ísť tablet vymeniť alebo sa to dá neako zmeniť.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.159.104.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
5. 1. 2015   #5
-
0
-

Upgradovat flash player? Ale jestli to mas blizko do obchodu, tak by ti to mohli umet v nem ukazat, nastavit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:1f7:9468:4f...–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
5. 1. 2015   #6
-
0
-

Hele, ale youtube mi posledni dobou taky zlobi i ve FF. Ne, primo, ze se predbiha zvuk, ale neumerne to zatezuje pc, prohlizec. Predpokladam, ze je problem s youtube a nebo flashplayerem. A to docela kritickej bug.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:1f7:9468:4f...–
ing0
Stálý člen
6. 1. 2015   #7
-
0
-

odporucam https://www.youtube.com/html5 a povolit html5

ak to bude stale robit, tak treba updatovat flash player, pripadne to vyskusat v inom prehliadaci

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.81.137.–
V programovani som uplna lama, ale som samouk tak sa nesmejte
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

Podobná vlákna

Zvuk — založil Garret Raziel

Zvuk — založil JMM

Zvuk — založil Garret Raziel

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý