Problemy – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problemy – OS - Windows – Fórum – Programujte.comProblemy – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

Bengo0
Stálý člen
27. 2. 2008   #1
-
0
-

Caute mam problem ze se mi posledni dobou zaciba cim dal tim vic poje***vat komp :smile1: Mě začínají blbnout programy atd... třeba jeden den z ničeho nic mi nejde ICQ (pise to :

"Failed to init application object. (Code: 3)"
)

Nemůže to být nějaká chyba v knihovnách ? Co s tím mám dšlat... Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
ospaly.stanislav0
Návštěvník
28. 2. 2008   #2
-
0
-

Reinstaluj aplikaci, která ti dělá problémy, či případně inovuj OS.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.101.–
xp0
Věrný člen
28. 2. 2008   #3
-
0
-

viz odpaly.stanislav, na jednom fóru byla zmínka, že prej to může být způsobeno špatným připojením(velký ping),
- podívej se do eventlogu
- kdy to asi začalo a čím nejspíš(instalace nějakého softweru, driveru, nový hardware...)?

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.120.–
Není čas ztrácet čas
Bengo0
Stálý člen
28. 2. 2008   #4
-
0
-

lol ale me toho blbne vic.. jak se opravuje OS ? Vim ajk se to dela ale chce to nakou spousteci disketu (asi tak nak) , jak ji vytvořim ? To může být spou. disketa MS-DOS ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Bengo0
Stálý člen
28. 2. 2008   #5
-
0
-

xp napsal:
viz odpaly.stanislav, na jednom fóru byla zmínka, že prej to může být způsobeno špatným připojením(velký ping),
- podívej se do eventlogu
- kdy to asi začalo a čím nejspíš(instalace nějakého softweru, driveru, nový hardware...)?



hej kde najdu ten eventlog ? :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
28. 2. 2008   #6
-
0
-

Oprava systému? Pokud máš XPčka, nabootuj jejich instalační CD, je tam oprava systému v možnostech.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Bengo0
Stálý člen
28. 2. 2008   #7
-
0
-

j to mam .. a to se mi neco smaze (samo ze windows), jako nebudu muset nak instalovat programy ? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
xp0
Věrný člen
28. 2. 2008   #8
-
0
-

- ovladaci panely-nastroje pro správu-prohlížeč událostí
-oprava: ano, přeinstaluje se pouze OS a aplikace zustanou nainstalovany, ale muže se stát že to nepomuže, to záleží na stavu systému

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.120.–
Není čas ztrácet čas
Bengo0
Stálý člen
28. 2. 2008   #9
-
0
-

j to sem mylsim uz delal kdysi ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Dusan74CZ
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
3. 7. 2008   #10
-
0
-

failed to init application object. (Code: 3)
Pro ty co jim ICQ 6 hází tuto chybu: failed to init application object. (Code: 3). Pokud to chcete opravit řiďte se tímto odkazem(bohužel je v němčině) http://www.macropool.de/de/download/mdac_xp_sp2.html . Mě pomohl a již mi ICQ 6 build 6059 funguje.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.235.–
yaqwsx+9
Posthunter
3. 7. 2008   #11
-
0
-

Zazálohovat data a reinstal, nic jinýho nepomůže. Pokud jsi masochista, můžeš se pokusit o ruční opravu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.93.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
ghibulo0
Newbie
3. 7. 2008   #12
-
0
-

jestli to budeš přeinstalovávat, tak si rozděl disk a do druhé části si dej linux (nebo ještě lépe na druhý disk). Až budeš mít widle v první partition vyladěné, tak je v Linuxu pomocí prográmku partimage zazálohuj. Ve výsledku budeš mít mít pořádnej systém na práci a když se ti 'spouštěč her' v první partition zase rozloží, tak ho jedním příkazem dostaneš do původního stavu ;) Není špatný si udělat ještě jednu partition na data (asi fat32) - kam budeš moct z obou.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.104.–
yaqwsx+9
Posthunter
3. 7. 2008   #13
-
0
-

To ghibulo : Lepší je si disk rozseknout na min. na 3 partion - jednu na OS a programy, druhou na data, 3. na zálohu. Potom si koupit Acronis True Image, vyladit winy a potom udělat bootovatelnou zálohu na 3. partion....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.93.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
ghibulo0
Newbie
3. 7. 2008   #14
-
0
-

To yaqwsx : záleží z jakého hlediska lepší, moje varianta je zdarma, takže když to zvládneš, tak to můžeš bez problémů nastavovat kámošům, zákazníkům apod. Navíc získáš chcaNechca alespoň trochu přehled o opensource, což není nikdy k zahození...

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.104.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Problémy s Qt — založil studet

Adfox problémy — založil Vítězslav Titl

Problémy s fopen — založil tomj

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý