Potíže s LAN – Sítě – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Potíže s LAN – Sítě – Fórum – Programujte.comPotíže s LAN – Sítě – Fórum – Programujte.com

 

Zahartof
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
4. 3. 2008   #1
-
0
-

Dobrý den,

obracím se na Vás s žádostí o radu. Mám náhlé potíže s LAN a hledám poslední řešení před reinstalací OS. Sednu jednou ke compu a zjistím, že v Místech v síti OS nevidí žádné připojení (pro objasnění, používám router SMC, ntb a PC) - je tam kompletně prázdno.
PC nedokáže rozpoznat své nasdílené disky - přitom nasdílené jsou - sdílení jsem prováděl raději znovu. Notebook vidí sám své vlastní nasdílené složky, ale také nevidí nasdílené složky v PC. Zkoušel jsem povypínat firewally (oba počítače používají SPF, win bez SP2), zkoušel jsem reinstal driverů k sk, zkoušel jsem prověřit nastavení routeru, ale tam je vše ok. Router jede na vnitřní DHCP..Zajímavé je, že internet funguje na obou strojích bez problémů. Zkoušel jsem i reinstalovat TCP/IP protokol, winsock reset atd..už mě nic nenapadá. Kdybyste na cokoli někdo přišel, budu rád za jakýkoli nápad.

Děkuji velice,

Zahartof

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.199.–
Maverick0
Návštěvník
9. 3. 2008   #2
-
0
-

To Zahartof : Když zadáš v start/spustit příkaz \\jmenopc(nebo IP)\c$
Co se stane? Nebo místo c$ dej název nasdíleného adresáře. Z druhého pc se na ten notebook dostaneš?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.203.–
Optimismus je způsoben nedostatkem informací
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Problém s LAN — založil Binary Ranger

Debian a LAN — založil lolik

Wake on LAN (v IPv6) — založil Dogmeat

Autopřipojení klienta k LAN — založil jirkaj4

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý