Projekt : Animace - Elite Soldiers Black vs. Red – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Projekt : Animace - Elite Soldiers Black vs. Red – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.comProjekt : Animace - Elite Soldiers Black vs. Red – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.com

 

Michal0
Stálý člen
28. 6. 2006   #1
-
0
-

Čus lidi. tak jak jsem už v nějakém tématu psal můžete si založit téma a tam předvádět vaši práci. Příkladem toho půjdu i já a zde vám předvedu moji oddychovou animaci - zatím bez názvu. Jedná se o maximalně 2 min. kde bude souboj dvou stejných postav ale barevně i rodnosti jinou..

takže první obrázek. Toto je nahled do sceny.. měla to byt konečně podoba ale ještě skusím pár věcí udělat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tom0
Stálý člen
28. 6. 2006   #2
-
0
-

Už se těším na animaci :O

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
1. 7. 2006   #3
-
0
-

No, uvidíme, jak to dopadne :D Jak se znám, tak to poseru v animaci nebo tak něco :D Jo, jinak už mám název - elite Sldiers Black vs. red. No, snad se bude líbit. Přidávám obrázek úvodního videa.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Doucek0
Stálý člen
1. 7. 2006   #4
-
0
-

Vypadá to pěkně a to jsem to ještě neviděl se hýbat ;-) Už se těším. Hodně štěstí :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
1. 7. 2006   #5
-
0
-

Ty to cheatujes poserem, jo? :pche:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Michal0
Stálý člen
1. 7. 2006   #6
-
0
-

CommanderZ napsal:

Ty to cheatujes poserem, jo? :pche:



to sem nepochopil to chatovani :D ne ja poser nepouzivam :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
tomáš polz0
Návštěvník
1. 7. 2006   #7
-
0
-

Poser je pro amatéry, hele pyndy ybs tady taky to modelování a animaci postav hodil do nějakého dílu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
1. 7. 2006   #8
-
0
-

nepredbyhej udalostem. o prazdninách bude cas takze budou rychlejc vycházet lekce. ja jeste chystam hodne lekci a mezi nimi je prave i animace lepe receno na konci vytvoříme animovany film. kynematika je jedna z nejtežších a i mě dělá problémy

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
2. 7. 2006   #9
-
0
-

pyndy napsal:

CommanderZ napsal:

Ty to cheatujes poserem, jo? :pche:



to sem nepochopil to chatovani :D ne ja poser nepouzivam :)



loool. jsem si to blbe precet. ja myslel ze je budes delat v poseru a ne ze to poseres :och:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
tomáš polz0
Návštěvník
2. 7. 2006   #10
-
0
-

to jo kinematik aje těžké to já znám já taky dělal v 3D MAX ale to už je bylo skoro před rokem

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
2. 7. 2006   #11
-
0
-

Commander-> jo tak :D


tommassino napsal:

to jo kinematik aje těžké to já znám já taky dělal v 3D MAX ale to už bylo skoro před rokem



tade se něco dostává na povrch :) a cos naanimoval pěknýho :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal0
Stálý člen
25. 7. 2006   #12
-
0
-

Tak už je vše naanimovano. Už se renderuje je to tak v polovine mozna jeste asi jedna stovka renderovacich hodin a bude to. budu muset jeste udelat posledni scenu.

Jinak nevypada to moc zase tak dobre jelikos sem odflaknul tu kinematiku a to me hodne sere, taky za to nese odpovednost muj procesor. atd.. (proste setsava miho pc) jaky treba jsou tam problemi :) no jasne že kinematičně je jasné že je neumim na urovni. ale třeba se mi dokonce povedlo ze stoji ve vzduchu hmm to me hodne nasralo :) no behem animace to zrvna zase neni tak postrehnutelni uvidi se .

Jinak dragona budete nekdy opakuji nekdy zase moc videt v akci v dalsim projektu. Zatim je ale napraci elite soldiers :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 26 hostů

Podobná vlákna

Elite: Dangerous - GamesPlay — založil adamjohnson

Black jack — založil ondrs

Black Screen of Death — založil pedro.cze

Black Dragon : The Dragons wars — založil Martin koráb

Black Dragon : The Dragons wars — založil Martin koráb

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý