Lost: Via Domus – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Lost: Via Domus – Hry – Fórum – Programujte.comLost: Via Domus – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Tokan0
Grafoman
19. 3. 2008   #1
-
0
-

Co si myslíte o této hře? Osobní pocity z hraní? Já hru budu mít k dispozici snad do dvou dní, tak by mě zajímalo jak na to koukají ostatní hráči kteří již měli to štěstí si hru zahrát. Via Domus, tedy Cesta domů čeká :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
19. 3. 2008   #2
-
0
-

Na seriál se koukám, ale tuhle hru si nezahraju, nějak nemám rád hry inspirované filmy/seriály:) I co jsem o téhle slyšel, moc se nepovedla, jen má hezkou grafiku:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Tokan0
Grafoman
20. 3. 2008   #3
-
0
-

Tak už sem to nainstaloval a pařim :) Sice jsem musel drobet shodit grafiku, ale jinak prima. Zatim se do toho dostávám, ale jako fnaoušek seriálu u toho nějakou dobu určitě strávim :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Earl Cash0
Věrný člen
20. 3. 2008   #4
-
0
-

hmm rekl ze hra spise pro fanousky tohoto nekonecneho serialu...co jsem tak videl videa na YT vetsina hry spociva v behani po plazi a blizkem okoli abych tuhle sebral plechovku tamhle kokosovy orech...asi by me to nebavilo :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
20. 3. 2008   #5
-
0
-

Promazán OT a warez. Příště jen k tématu a ty Tokane ber v potaz, že jsi redaktor a navíc moderátor této sekce, pro tebe platí pravidla obzvlášť!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
mylan40
Super člen
20. 3. 2008   #6
-
0
-

To survik1 : No podľa mňa bolo toto už neoprávnene... Všetci vieme ako to chodí a nikto tu priamo o wareze nehovoril (až na môj 1. príspevok, ktorý bol právom zmazaný) a ani tu nikto neuvádzal linky... Správy typu "môžeš mi napísať na ICQ" podľa mňa nie sú warez. :smile11:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tokan0
Grafoman
20. 3. 2008   #7
-
0
-

může mi tady nějakej inteligent vysvětlit proč byl smazanej muj příspěvekj? kdo si tu hraje na důležitýho a bezdůvodně maže příspěvky? v mém příspěku nebylo obsaženo nic co by se dalo označit za warez? surviku, uber plyn. to že napíšu, aby mi někdo napsal, že mu řeknu kde jsem hru sehnal není nic zakázanýho, osobní věc. pokud v příspěvku není odkaz na stažení nebo něv o podobného, rozhodně to nepovažuju za zakázaný! mí příspěvky nech napokoji. vim kde je hranice.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Earl Cash0
Věrný člen
20. 3. 2008   #8
-
0
-

To Tokan : neres to... viz tvuj podpis.....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tokan0
Grafoman
20. 3. 2008   #9
-
0
-

To Earl Cash : Asi máš recht. Ale jsou věci který mou vyrovnanou a mírumilovnou, necholerickou povahu prostě jednoduše vytočí.

A tohle taky smažeš jako OT? :smile12:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Tocimanko0
Grafoman
21. 3. 2008   #10
-
0
-

pokud v příspěvku není odkaz na stažení nebo něv o podobného, rozhodně to nepovažuju za zakázaný!


Presne tak. Dva krát uvažuj (pokiaľ ti to nerobí problémy [nič v zlom!] ) a raz maž...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Tase0
Stálý člen
23. 3. 2008   #11
-
0
-

Spise pro fandy serialu, ja osobne na nej nekokal, takze nejsem schopen popsat pocity ze hry.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.210.–
HTML, Python, Visual Basic.NET, PHP, CSS, C, C#.
Jazyky jso sestaveny podle toho jak jsem se je učil.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
23. 3. 2008   #12
-
0
-

Nedá mi to abych nereagoval. Jaký je rozdíl mezi tím, že mu to sem napíšeš a mezi tím, že sem napíšeš, aby ti o to napsal na icq? Krucinál vždyť v tom není žádný rozdíl!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Tokan0
Grafoman
23. 3. 2008   #13
-
0
-

To survik1 : No v tom teda rozdíl je. A to velkej. Já mu můžu psát cokoli budu chtít, když to budeme psát soukromě, neveřejně. Ale zatímco kdybych mu tady popisoval co a jak, tak už by to problém být mohl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
23. 3. 2008   #14
-
0
-

To Tokan : Takhle to já nevidím, pro mě je to minimálně nabádání k trestní činnosti.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
mylan40
Super člen
23. 3. 2008   #15
-
0
-

To survik1 :
1. "Krucinál vždyť v tom není žádný rozdíl!": Ale je!!! Ak by to napísal sem, dalo by sa to považovať za šírenie warezu - tu si to prečíta každý; ale ak napíše cez ICQ, tak je to len medzi nami dvoma.
2. Keď už si taký striktný, tak Tokan písal, že mi napíše kde to kúpil - to je trestné?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Earl Cash0
Věrný člen
23. 3. 2008   #16
-
0
-

To survik1 : svym chovanim me nabadas taktez k trestne cinnosti - nekoho zabit!!

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tokan0
Grafoman
23. 3. 2008   #17
-
0
-

To Earl Cash : Napiš mi na icq, já ti řkenu kde jsem to koupil a tak... :smile3:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Tocimanko0
Grafoman
23. 3. 2008   #18
-
0
-

:smile1: Poďme survika odinštalovať :DD Žeby nabádanie k trestnej činnosti? Možno. Kašlite na to... Toto vlákno sa zmenilo na offtopic. Skúste už len k téme. Ak máte niečo proti sebe, riešte to súkromne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
mylan40
Super člen
23. 3. 2008   #19
-
0
-

To Tocimanko : To fakt musíš všetko komentovať? :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
23. 3. 2008   #20
-
0
-

Nj :smile6: Keď vidím, ako sa to tu zvrtlo... No nekomentuj to! :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Earl Cash0
Věrný člen
23. 3. 2008   #21
-
0
-

To Tokan : no ja to nepotreboval vedet....tusim ze puvodnim tazatelem byl mylan4.....
To Tocimanko : ja proti survikovi nic nemam jen me stve ze udelal to co udelal...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tase0
Stálý člen
23. 3. 2008   #22
-
0
-

Tak to je lol.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.210.–
HTML, Python, Visual Basic.NET, PHP, CSS, C, C#.
Jazyky jso sestaveny podle toho jak jsem se je učil.
Peter20
Expert
23. 3. 2008   #23
-
0
-

LOL :D Odkedy "zohnat" znamená stiahnuť, Survik? Aj ja chlieb zháňam v obchodoch, nekradnem ho. Keby Tokan napísal "Ozvi sa mi na ICQ a ja ti poviem, odkiaľ si hru stiahnuť", samozrejme, máš sčasti(!) pravdu. Nakoľko však napísal "Ozvi sa mi na ICQ a ja ti poviem, odkiaľ si zohnaťtú hru", nemáš ABSOLÚTNE žiadne právo (morálne, technické ti totiž pridelil Curo) zmazať takýto príspevok.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.6.–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
23. 3. 2008   #24
-
0
-

Ano, reakce na příspěvek kde to stáhnout a od Tokana přijde kde to koupit...

Už jsem požádal o zrušení moderátorství, jelikož nemám žádnou chuť se hádat o svých krocích, které považuji za oprávněné. Pokud máte další příspěvky obraťte se na mého právníka. Čao

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

ZTRACENI (Lost) — založil Tokan

Námět na hru The Lost — založil IROGION

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý