Php.net source - kde je chyba ? – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Php.net source - kde je chyba ? – C / C++ – Fórum – Programujte.comPhp.net source - kde je chyba ? – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Paulí
~ Anonymní uživatel
32 příspěvků
6. 4. 2008   #1
-
0
-

Dobrý den,
prosím vás o pomoc.
Stáhnul jsem si zdrojové kody php(http://www.php.net/downloads.php) a chci si upravit knihovnu "php5ts.dll" a tak jsem si stáhnul program "Visual c++ 2008 Express Edition v. 9.0.21022.8 RTM" a když spustím projektový soubor "php5dllts.dsp", tak mi naběhne spostu souborů obsažené v tomto projektu. Nic nezměním a chci, aby mě z tohoto projektu vypadl soubor "php5ts.dll", a tak v menu označím "Debug/start debuginng". Napíše mi to v angličtině "Tento projekt je zastaralý. Chcete pokračovat ?" a po zakliknutí ano naběhne hláška, že projekt obsahuje chyby.

1>------ Build started: Project: php5dllts, Configuration: Debug_TS Win32 ------
1>Performing Custom Build Step
1>Systém nemůže nalézt uvedený soubor.
1>Project : error PRJ0019: A tool returned an error code from "Performing Custom Build Step"
1>Creating browse information file...
1>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022
1>Copyright (C) Microsoft Corporation. All rights reserved.
1>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug_TS\cyr_convert.sbr': No such file or directory
1>Build log was saved at "file://c:\Documents and Settings\******\Dokumenty\*****\c++\Nová složka (2)\php-5.2.5\win32\Debug_TS\BuildLog.htm"
1>php5dllts - 2 error(s), 0 warning(s)
========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

Kde teda může být chyba, když jsem tam nic neměnil a jenom jsem to spustil.
V té druhé chybě čtu něco o tom,že nemůže nalézt uvedený soubor, přitom ten uvedený soubor není vyžadován žádným souborem z projektu.

Děkuji moc za rady.
S pozdravem Paulí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.78.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 22 hostů

Podobná vlákna

Kde je chyba? — založil Tom@sQo

Kde je chyba??? — založil Mau

Kde je chyba? — založil VelkyBubak

Kde je chyba? — založil DooFy93

Kde ej chyba — založil Tom@sQo

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý