Napadli ji kvůli MySpace – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Napadli ji kvůli MySpace – Offtopic – Fórum – Programujte.comNapadli ji kvůli MySpace – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

11. 4. 2008   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Vasek0
Stálý člen
11. 4. 2008   #2
-
0
-

Souhlas, ale když jsem to četl, tak jsem ještě netušil, že ji zmlátily tak, že má problémy s zrakem a sluchem, tohle je už dost surové.
Ale u té skupinky lidí muselo být ještě něco navíc, jako u her, kde se agresivní výjevy spojené s hrami nepřisuzují jen jim, ale i dalším okolnostem.

Jen dodávám obrázek, na který jsem teď nedávno narazil, je trochu OT, ale myslím, že by tu měl zůstat :-)


Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.60.–
Tocimanko0
Grafoman
11. 4. 2008   #3
-
0
-

LOL, jak povedal Mylan4, keby sa to stalo v ČR alebo SR, bolo by to niečo strašné... Ale keďže je to z Ameriky, človek sa nad tým už ani nepozastavuje. Jak si môže niekto takéto dačo dovoliť, nehovoriac ešte o dievčatách. Asi predsa len zostanem slobodný :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
yaqwsx+9
Posthunter
11. 4. 2008   #4
-
0
-

No vím, že jsem hnusnej, ale nějáký ten trest té holce patří – urážet někoho se nemá a zvlášť přes internet – totální zbabělost. I když je pravda, že jí to nandaly asi trochu moc....

A naprosto souhlasím s posledníma dvěma odstavci toho článku :smile3:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.79.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
11. 4. 2008   #5
-
0
-

Víte někdo, co bylo v tom příspěvku na MySpace? Nechci nějaký zkreslený info, ale rád bych věděl všechno, než k tomu něco napíšu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Smokie0
Expert
11. 4. 2008   #6
-
0
-

djanosik napsal:
Víte někdo, co bylo v tom příspěvku na MySpace? Nechci nějaký zkreslený info, ale rád bych věděl všechno, než k tomu něco napíšu.

Vsetko sa bohuzial nedozvieme nikdy :) Kto vie co viedlo ju k tomu aby ich tam poohovarala. Tak ako ona bola v prave ich poohovarat, tak rovnako mohli byt aj oni v prave sa jej pomstit. Ale aj keby mali na pomstu pravo, tak toto je prilis. Kludne nech dostanu dozivotie.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
11. 4. 2008   #7
-
0
-

OK. Obecně vzato je ta holka neměla pomlouvat, ale je to opravdu tak vážnej prohřešek? Měla za to skončit v nemocnici? Myslím, že ne. Nabízí se označit viníky za partu hovad, ale čeho dosáhneme takovýma nadávkama nebo odsuzováním? Pro mě je to jen snižování na jejich vlastní úroveň.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
retriwr0
Stálý člen
11. 4. 2008   #8
-
0
-

To Vasek : a co bys chtěl? náhodou 3 ze 4 zemí mají dobře :smile6:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.236.–
You gotta do what you gotta do
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
12. 4. 2008   #9
-
0
-

Hmm dnešní mládež no... by ty parchanti prostě nevědí co by roupama dělaly. Je to smutný ale je to tak. Tohle není problém jen v USA, ale i u nás. Však se podívejte jak to u nás vypadá, krádeže, vraždy, násilí u mladistvých... pak se to odloží a je s čistým štítem. Je zajímavý, že v tom případě je budou soudit jako dospělé a doživotí? DObře jim tak! Obecně... násilníky už nikdo nenapraví... já to vidím ve spisech odsouzených, ti co začnou už nezkončí a navíc se to stupňuje, začne drobnýma krádežema a skonči jako vrah.
Možná kdyby se s mladýma víc pracovalo, možná kdyby rodiče nestrčili "fakonovy" prachy at jde někam ven, možná je škoda že zmizel ze škol ten přísnější režim co býval. Dneska ty parchanti dělaj učitelům fakt peklo a on nemůže prostě nic dělat, dřív by vás majznul pravítkem přes prsty a dneska, kdyby to udělal je bez práce, na krku obžaloba. Takhle to je i s vězněma, dřív se s nima nikdo nestal a dneska? Furt si stěžujou, pořád nějaký výhody. Vždit už se tam maj jak v hotelu... děs a to vše z našich daní pánové a dámy (ikdyž dneska to je spíš už nadluh. Bych je nahnal do dolů a bylo by... tot asi vše.

Ps: je to takové neuspořádané... holt když píšu tak píšu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.16.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
12. 4. 2008   #10
-
0
-

To JMM : Nezbývá mi než s tebou nesouhlasit. Je mi 16 a možná je to tím, že chodím na gymnázium s oborem programátor, ale u nás to vypadá přesně naopak, než jsi napsal. Učitelé mají respekt, učební morálka je relativně přísná. Neznám takovéto "ti co mají jedničky, jsou šprti a ostatní je nemají rádi", možná je to z části proto, že "mít jedničky" je něco téměř nereálného, možná proto, že se o totéž všichni snaží. Nikdo v mém okolí "nechodí ven" ( možná to můžeme svést na asociální programátory :-)), nicméně jak já, tak skoro všichni které znám, mají spoustu zájmových kroužků, nebo jsou doma a učí se/programují/hrajou PC hry/čtou knihy. Nechápu, co všichni mají s tou "dnešní mládeží", když to že to říkají ukazuje na jejich desinformovanost. Ještě vtipnější mi příjde rozhořčenost lidí nad vlastně téměř neexistujícím problémem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Santas0
Věrný člen
12. 4. 2008   #11
-
0
-

2Garret Raziel: mozno mas na to taky pohlad, lebo si programator na skole pre programatorov a ako programator moc nechodis von :)
ja chodim na "normalne" gymnazium (smnd.sk) a pred pol rokom som chodil na ine gymnazium (dobrovolny prestup) a viem, ze nie kazdy je slusny a vonku sa sprava slusne atd. poznam dost ludi vo veku <15 co fajcia a piju a robia blbosti
nie ze by som chodil von, ale viem cca ako to chodi

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
Smokie0
Expert
12. 4. 2008   #12
-
0
-

Ja som chodil na jedno gymnazium, ktore presne ukazuje to o com JMM hovori. Neviem co z toho co vsetko som pocul je pravda, ale napriklad jeden moj spoluziak bol zapleteny s mafiou, druhy do predaja drog, dvaja boli vypalnici, ktori "ochranovali" mladsich ziakov, niektori ziaci v skole pili, dokonca som sa dopocul aj o dvoch, ktori mali aspon raz na skolskych zachodoch sex. Dokonca vraj jedna studentka si to rozdavala rovno s jednym z profesorov. Jeden spoluziak sa na skolskom vylete pokusil spoluziacku znasilnit tym, ze ju vylakal do lesa, kde uz mal nachystanu deku a tak dalej. Vynimocne neboli ani uteky zo skol.

Proste sranda :)

A to pritom bolo tiez gymnazium zamerane na programovanie a informatiku, ale iba papierovo. Skola, ktora studentom poskytuje jednu hodinu informatiky tyzdenne nie je skola zamerana na tento obor. Vynikou bol jeden profesor, ktory organizoval po skole programatorske kruzky v PHP a kruzok pocitacovej grafiky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
yaqwsx+9
Posthunter
12. 4. 2008   #13
-
0
-

To Smokie : PErfektní popis školy kam chodím. Zatím si nestěžuji - člověk si užije srandu, pokud je trochu obezřetný tak se nedostane do průšvihu, ve škole to zatím zvládám bez problémů, takže má spoustu volného času...

Jinak si nemůžu odpustit se podělit o jeden perfektní kousek, který se nedávno odehrál; jeden spolužák vyhodil z okna pomeranč; kolem projíždělo auto s otevřeným okýnkem – co se nestalo, pomeranč byl nasán do okýnka. Asi za 5 min stál před ředitelnou chlap s mokrou košilí(mimochodem sponzor školy :) ) a stěžoval si ředitelce...

JAk říkám, škola je prostě sranda...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.87.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Smokie0
Expert
12. 4. 2008   #14
-
0
-

U nas sa stala podobna vec. Spoluziaci hadzali kriedy z okna a trafili pudla nejakej pani... O par minut tiez stala pred riaditelnou a stazovala sa :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
yaqwsx+9
Posthunter
12. 4. 2008   #15
-
0
-

To Smokie : Nj, ale největší joke je v tom, že to byl celkem těžký, navíc naprasklý pomeranč a dotyčný byl celkem velký sponzor školy - poté již nebyl....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.87.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Smokie0
Expert
12. 4. 2008   #16
-
0
-

Ake nasledky si odniesli dotycne osoby? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Santas0
Věrný člen
12. 4. 2008   #17
-
0
-

nahrada sponzora? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
12. 4. 2008   #18
-
0
-

Dost těchto věcí, které tu popisujete je "vážně sranda" :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
yaqwsx+9
Posthunter
12. 4. 2008   #19
-
0
-

To Smokie : Dotyčný ředitelská dudka a mělo být i podmínečné vyloučení, ale tříďas to ukecal jen na dudku....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.87.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Santas0
Věrný člen
12. 4. 2008   #20
-
0
-

mne na tom nepride nic hrozne :P
napr. na byvalom gym si spravili vela papierovych lietadielok a potom z triedy (2. poshodie) ich vyhadzali na dvor a bolo ich vcelku dost :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
12. 4. 2008   #21
-
0
-

Santas napsal:
mne na tom nepride nic hrozne :P
napr. na byvalom gym si spravili vela papierovych lietadielok a potom z triedy (2. poshodie) ich vyhadzali na dvor a bolo ich vcelku dost :D



Jestli je toto reakce na mne:

Víš ty letadla nebo ten pomeranč popisovanej výše je sranda...pokud se omluvíš, případně ty letádýlka posbíráš....ale tenhle topic řeší násilnosti a né tyhle prkotiny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Santas0
Věrný člen
12. 4. 2008   #22
-
0
-

jj, odchadza to k offtopicu

k veci, myslim, ze je to dostatocne prehnane, nech ich akokolvek urazila, skoro akokolvek

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
Earl Cash0
Věrný člen
12. 4. 2008   #23
-
0
-

To Lukáš Chadraba : hmm a myslis ze neco tento topic vyresi??:) budme radi ze napadena divcina prezila (byt s dozivotnimi nasledky)...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tocimanko0
Grafoman
12. 4. 2008   #24
-
0
-

Keď to objektívne zhodnotím, za obyčajné ohováranie (nech bolo akékoľvek, dá sa určite rozdýchať) také surovosti. Fuj. Doživotie je pre takých parchantov málo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
12. 4. 2008   #25
-
0
-

To Earl Cash : Tohle téma jsem založil tady na Programujte a ještě na jedné komunitě, kde se pohybuji na Líbímseti.cz. NE! OPRAVDU TO NIC NEVYŘEŠÍ! Ale já to založil proto, aby se to rozneslo a diskustovalo se o tom.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Peter20
Expert
12. 4. 2008   #26
-
0
-

Tie sviňe sú von na kauciu, ktorú zložili ich rodičia!

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.6.–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
12. 4. 2008   #27
-
0
-

To Peter2 : Mno tak to je nepříjemné zjištění, ale kroť slova ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
w3q0
Věrný člen
13. 4. 2008   #28
-
0
-

Lukáš Chadraba napsal:
To Peter2 : Mno tak to je nepříjemné zjištění, ale kroť slova ;)

No, ale má pravdu. Možno trepnem sprostosť, možno nie, ale myslím si, že ak by sa uplanilo oko za oko, zub za zub, mám pocit, že byt takýchto skutkov bolo oveľa menej :). Tvrdý režim. Aj keď je to kruté, je to tak.

A u nás na škole je to presne tak ako písal JMM. A to sme ešte len na základke.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
Smokie0
Expert
13. 4. 2008   #29
-
0
-

Peter2 napsal:
Tie sviňe sú von na kauciu, ktorú zložili ich rodičia!

Ale to nic neriesi. Pokial spravne chapem fungovanie kaucie, tak su vonku iba do zaciatku procesu. Sediet pojdu tak, ci tak.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
byF0
Návštěvník
14. 4. 2008   #30
-
0
-

To Garret Raziel : Ty máš docela zkreslené představy o životě co? :) Tohle bylo i na minulém topiku s alkoholem a dětmi. Když jsi nějaký, není to postačující podmínka, že jsou všichni ostatní stejní a že všechny školy jsou stejné jako ta Tvoje ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.137.–
14. 4. 2008   #31
-
0
-

To byF : Možná mám zkreslené představy já, možná to dospělí vidí až moc černě a katastrofálně :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
14. 4. 2008   #32
-
0
-

To Garret Raziel : Bohužel je to tak. Dnešní svět je špatnej, ale můžeme za to my (my lidi).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
byF0
Návštěvník
15. 4. 2008   #33
-
0
-

Garret Raziel napsal:
To byF : Možná mám zkreslené představy já, možná to dospělí vidí až moc černě a katastrofálně :-)



Nepopírám, že mediální masáž taky hraje svojí roli. Nicméně realita je taková, jaká je. Měl jsem možnost zaslechnout rozhovor jedné učitelky a maminky, kdy její malé dítě dělalo bordel v hodině, odmítalo poslouchat apod. Malé děcko si hrálo s nějakými hračkami. Ona učitelka tedy mamince řekla, že by bylo lepší, aby dítěti vysvětlila, že hračky do hodiny nepatří. Načež matka hrdě odvětila, že přeci nebude svému dítěti prohledávat kapsy a že si může dělat, co chce. Tak kde jsme.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.69.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý