Boot z flash – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Boot z flash – Offtopic – Fórum – Programujte.comBoot z flash – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

geon0
Grafoman
6. 7. 2006   #1
-
0
-

jak nabootovat z flash?


hledal jsem, ale nejsem bu? nefunk?n? odkazy nebo jsem to nepobral...

1. v biosu m?m pouze usb-fdd, usb-hdd, usb-cdrom, tak si mysl?m, ?e to asi touto cestou nep?jde, ?e to mus? podporovat samotn? bios. co?
2. snad by to ?lo vy?e?it p?es bootovatelnou disketu, ze kter? by se nabootovalo a pak se p?edalo ??zen? fla?ce. co?
3. bootovac? flash se vytv??? jako bootovac? disketa? stejn? princip? nebo sp?? jako bootovac? CD?

d?ky za tipy.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
6. 7. 2006   #2
-
0
-

Co vím,není bootování z flashky mozne, pokud to nepodporuje sama zakladni deska, resp. BIOS.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
7. 7. 2006   #3
-
0
-

Já mám flašku (je to přehrávač Genius DJ-Black) a ten se chová jako normální (ale pomalý) HDD. Takže normálně vytvořím bootsector a dám bootovat z USB-HDD (já osobně teda mám poškozený BIOS, který se u toho sekne, ale třeba z bootmanageru BootItNG jde normálně nabootovat a pak se to chová jak normální HDD)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Návštěvník
12. 7. 2006   #4
-
0
-

daec.wz.cz napsal:

J? m?m fla?ku (je to p?ehr?va? Genius DJ-Black) a ten se chov? jako norm?ln? (ale pomal?) HDD. Tak?e norm?ln? vytvo??m bootsector a d?m bootovat z USB-HDD (j? osobn? teda m?m po?kozen? BIOS, kter? se u toho sekne, ale t?eba z bootmanageru BootItNG jde norm?ln? nabootovat a pak se to chov? jak norm?ln? HDD)


no to je mozne ked poznate male distribucie linuxu tak tie su live a bootuju sa hlavne s Flash diskou cize je to podla mna realne ale musi to podporovat zakladna doska

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Na svete su dve veci nekonecne a to vesmir a ludska hlupost, sice tym prvym si niesom isty! (Einstein)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Boot — založil

Boot A:/ — založil lolik

BOOT — založil Developer.NET

Boot C++ — založil Nekro

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý