OpenSource / free produkt - eshop – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

OpenSource / free produkt - eshop – PHP – Fórum – Programujte.comOpenSource / free produkt - eshop – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
13. 4. 2008   #1
-
0
-

Rysuje sa mi ponuka od jedného (určite nepreháňam, keď poviem že) milionára, ktorý potrebuje naprogramovať e-shop. Keďže by mi to trvalo strašne dlho a programovanie je skôr o tom, dobre využiť už hotové práce, pýtam sa, ktorý z produktov by ste mi poradili? Pôjde o jednoduchší internetový obchod a mala by tam byť nejaká tá bezpečnosť... Prípadne aké máte skúsenosti?

Len by to mohlo byť zadarmo a voľne stiahnuteľné.

Ďakujem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
sir_arthur
~ Redaktor
0
Stálý člen
13. 4. 2008   #2
-
0
-

prestashop - celkom schopny produkt, templatovany pomocou smarty tusim, zadarmo, dobra zakladna, rychlo sa vyvija, nove technologie. Sam ho vyuzivam.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.119.117.–
@mattonik
Tocimanko0
Grafoman
13. 4. 2008   #3
-
0
-

To sir_arthur: Preklad do slovenského jazyka si musím spraviť sám alebo to už má nejaké jazykové mutácie? Osobne sa nerád moc rýpem do väčších projektov :) Podporuje i nejaké to šifrovanie, SSL a tak? Inak ma celkom zaujal tento produkt.. Ďalej tiež celkom zaujímavý sa javí osCommerce... Čo vy na to? Máte s ním nejaké skúsenosti?

Díky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
sir_arthur
~ Redaktor
0
Stálý člen
13. 4. 2008   #4
-
0
-

To Tocimanko : existju mutacie do inych jazykov. do slovenskeho mam zatial ale iba ja :) mslim ze podporuje ale tak malo by to byt vsetko na stranke. a hlavne podpora zavisi od certifikatov a providera...

osCommerce je sice fajn, ale zastaraly a tazkopadny system. robil som s nim niekolko krat ale bolo to utrpenie...

Ak by si vsak mal zaujem o super namakene ehm system beziaci na najmodernejsich veciach (ajax, perl) s kopou funkcii ze ani sam neviem co vsetko to este dokaze tak si pozri magento. tiez free s obrovskou zakladnou ale to je skor pre vyvojarov ako pre zakaznikov:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.119.117.–
@mattonik
Tocimanko0
Grafoman
13. 4. 2008   #5
-
0
-

do slovenskeho mam zatial ale iba ja :)


Akože vlastný preklad? :) Ak budeš taký dobrý, pošleš mi ho? Díky :) Mail by si mal nájsť v profile (dúfam).

podpora zavisi od certifikatov a providera...


to mi je jasné. Pre SSL budú splnené všetky podmienky, hlavne s ním musí vedieť pracovať samotný produkt. Klient by si už mal sám vybaviť všetko u certifikačných autorít ako VeriSign, takže o to sa nestarám :)


osCommerce je sice fajn, ale zastaraly a tazkopadny system. robil som s nim niekolko krat ale bolo to utrpenie...


No jo, zistil som :D Ani na localhoste som ho nerozchodil :D Samé chyb. hlášky... Uf.

Ak by si vsak mal zaujem o super namakene ehm system beziaci na najmodernejsich veciach


Ne dík :D Pôjde o vážne jednoduchý eshop pre elektroniku. Hlavne je potrebná bezpečnosť na úrovni.

Díky za názor :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
sir_arthur
~ Redaktor
0
Stálý člen
13. 4. 2008   #6
-
0
-

To Tocimanko : nj vlastny preklad, ale sak ten ti poslem ako sme sa dohodli...
osCommerce je vazne zloba...
:) nj hento si ziada uz riadny server, samemu sa mi to az na linuxoch podarilo rozbehat ale je to fakt ze dobry zdroj na ucenie sa :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.119.117.–
@mattonik
Tocimanko0
Grafoman
13. 4. 2008   #7
-
0
-

nj hento si ziada uz riadny server, samemu sa mi to az na linuxoch podarilo rozbehat ale je to fakt ze dobry zdroj na ucenie sa :)


Hovoríš o prestashop'e alebo o magento? Prestashop mi šiel na lokále totálne v pohode až som sa divil :) A takisto mi pripadalo dosť divné, keď osCommerce odo mňa žiadal RegisterGlobals On :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
sir_arthur
~ Redaktor
0
Stálý člen
13. 4. 2008   #8
-
0
-

o magente, je to genialne prepracovany system :)
oscommerce je smrt, este zencart zachranuje cest tymto starym dinosaurom:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.119.117.–
@mattonik
pecan9870
Věrný člen
16. 4. 2008   #9
-
0
-

jo magento je super, ale jeho kód asi nebude moc optimalizovaný, chce to asi dedikovaný server na něj, první jsem to zkoušel na localhostu, vytížení procesoru 100%, stránky najížděly třeba 15s, pak jsem zkusil savanu a tam to bylo podobné, jinak ještě není špatný OpenCart, mutace na něj už jsou myslím

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.78.146.–
nico agressor
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
24. 9. 2008   #10
-
0
-

sir_arthur: Ahoj. Neviem, ako ste sa dohodli s Tocimankom, ale ak by si bol taky dobry a poskytol mi svoju slovensku mutaciu tiez, bol by som Ti vdacny. Prip. mi posli podmienky... nico@agressor.sk
Dik moc.

agre

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.172.159.–
coudy230
Duch
23. 11. 2008   #11
-
0
-

sir_arthur: zacal som sa vazne zaoberat spominanym shopom prestashop, V realnom nasadeni mi ale chyba dualne zobrazenie cien. Ako to mas vyriesene? mozes zaslat link na e-shop, ktory si robil? Vie o nejakej oficialnej slovenskej podpore? na Prestashop.com je iba ceska...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.125.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 15 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý