Pomoc! – Delphi – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pomoc! – Delphi – Fórum – Programujte.comPomoc! – Delphi – Fórum – Programujte.com

 

chobot20
Duch
15. 4. 2008   #1
-
0
-

Ahojte vsichni!
jsem zacatecnik, a proto bych potreboval pomoc mam jedoduchou evidenci v delfach ktera pracuje ze soubory uz vim ze ukladani funguje mazani polozek taky ale nevim si rady s vypisem jak totiz mam vypsat do labelu nebo do cehokoliv celou polozku souboru prosim vas pomIkona vlákna: (výchozí)

ozte mi vzane netusim jak mam vypsat cely soubor najednou budu rad za jakoukoliv pomoc

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.70.–
creative0
Duch
3. 5. 2008   #2
-
0
-

Ja sem taky zacatecnik a mam tiez problem vzdy ked urobim nejaky projekt v aplikacii a ked ho spustim tak sa mi nezobrazi az ked nan raz kliknem v com to je?dakujem

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.16.–
chobot20
Duch
4. 5. 2008   #3
-
0
-

To creative : tak ja uz jsem ten program komplet rozjel je funkcni takze pokud mas nejaky podobny problem zkus ho specifikovat a ja se ti pokusim poradit

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.70.–
chobot20
Duch
4. 5. 2008   #4
-
0
-

no ted bych mel ale jeste jeden a jiny problem .. chtel bych obsah labelu vytisknout tiskarnou tak jestli nekdo vi co s tim???

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.70.–
creative0
Duch
5. 5. 2008   #5
-
0
-

fuu jasne ozvem sa ked budem mat problem...ale akurat som si objednal khnihu o delphi .....a zevraj dobru...

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.235.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Pomoc — založil Aikon

Pomoc — založil Michael

Pomoc — založil LordMorpheus

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý