Editor ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Editor ? – Offtopic – Fórum – Programujte.comEditor ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

milanmichal0
Stálý člen
15. 4. 2008   #1
-
0
-

Dobrý den jsem tu novej ale programovat už docela umím . Můj problém je v tom že nemám rád textové programace ale nejraději dělám v editoru . Už umím dobře v game makeru a docela dobře v MMF 2 . Game maker je mi na dvě věci a MMF 2 mám bohu žel jenom trial verzy . A proto vás chci poprosit jestli nznáte nějaakej jinej vhodnej editor . Pokud jo napiště mi se pls název nebo odkaz na strányk nebo diskusi . Budu moc rád za každej typ . MMF 2 bych za nic neviměnil , jen v trial verzy se nedá udělat exe a to je smutné . Taky se omlouvám že to dávám do sekce CSS ale nevěděl jsem kam s tím tak jsem to dal hned do první ;-) . Děkuji za odpovědi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.227.–
Věnuji se jazyku C++ a baví mě.
Colpik0
Super člen
17. 4. 2008   #2
-
0
-

To milanmichal :

Dobrý den jsem tu novej ale programovat už docela umím


Žeby?

programovat už docela umím ... už umím dobře v game makeru a docela dobře v MMF 2


Nechci být zlej, ale docela se to vylučuje. V GameMakeru algoritmizuješ, takže technicky vzato to programování je, ale Multi Media Fusion - nevim nevim. Tak jako tak budeš muset podstoupit hodně změn.

Můj problém je v tom že nemám rád textové programace


Jestli textovými programacemi myslíš psaní kódu, tak to máš, chlapče, celkem smůlu.

A proto vás chci poprosit jestli nznáte nějaakej jinej vhodnej editor


Tím editorem zřejmě myslíš nějaké "klikátko", že? Tak si laskavě nepleť pojmy.

Taky se omlouvám že to dávám do sekce CSS ale nevěděl jsem kam s tím tak jsem to dal hned do první ;-)


Nejen že neumíš googlit, ale ještě tu děláš bordel.

Děkuji za odpovědi.


Není zač.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.176.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
17. 4. 2008   #3
-
0
-

To Colpik : Nač ta arognace? ;o) co mu normálně odpovědět na to co se ptá a nebo se prostě, když nevíš, nevyjadřovat ;o)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
17. 4. 2008   #4
-
0
-

To Colpik : Možná ti to uniklo, ale ne vždy je arogance vhodnej komunikační prostředek. Milanmichal si to určitě nezasloužil.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
17. 4. 2008   #5
-
0
-

Jinak k dotazu: Já se v těchle editorech nevyznam, ale myslím, že ty lepší editory už budou všechny placené, takže pokud na to půjdeš legálně, asi ti nic víc než trialka nezbydou...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Tocimanko0
Grafoman
17. 4. 2008   #6
-
0
-

To Nefaritus :

takže pokud na to půjdeš legálně...


No nič ti nebráni ísť na to trošku inak... :D (robím si srandu ;)

Ako povedal Colpik, s CSS to nemá absolútne nič spoločného. Keď už chceš nejakú tú odpoveď, zišla by sa slušnosť a premyslieť, kam tvoj dotaz pasuje.. Nemyslíš ;) ?

To milanmichal: Pokiaľ sa ti nechce praktizovať "textové programace", tak nevieš, o čom je tvorba hier :) Istý čas som sa ale predsa venoval amatérskej tvorbe hier v gamemakeri, ale je to skôr také "klikátko", kde si v grafickom režime nadefinuješ vlastnosti objektov, podmienky a tak. Samozrejme obsahuje aj možnosť písania vlastných skriptov v špecializovanom jazyku. Každopádne pre tvoje potreby nepoznám žiadny free produkt.

To Colpik: Chápem, že si po celom dni strávenom hnitím v škole unavený, ale nemusíme nováčikov rovno takto zvoziť :) Časom sa naučia, čo smú a čo nie ;) (viď počet milanmichalových príspevkov...)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
yaqwsx+9
Posthunter
18. 4. 2008   #7
-
0
-

Pokud se chceš vyhnout textu (jakože to na profesionální úrovni nejde), tak skus např. Petra (bohužel není free, ale pokud vím tak stojí pod 1000). Všude čtu na něj samou chválu, osobní zkušennosti nemám, a aplikace v něm vytvořené nevypadají až zas tak špatně...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.77.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
eWan0
Duch
18. 4. 2008   #8
-
0
-

To yaqwsx : s Petrem zkusenosti mam a neni to spatny... v oblasti "klikatek" samozrejme

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.56.–
Colpik0
Super člen
18. 4. 2008   #9
-
0
-

To djanosik & Nefaritus: Aroganci? Tak jsem asi buď emocionálně zaostalý nebo nevím co je to arogance, ale ve svém příspěvku žádnou aroganci nevidím. Uznávám, že žádný "ťuťu ňuňu" přístup nemám, ale jedná se o normální komentáře. Tedy kromě posledního příspěvku, který jsem už napsal z nas**ní.
To Tocimanko: No řekni, že nejsem arogantní :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.176.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Tocimanko0
Grafoman
18. 4. 2008   #10
-
0
-

To Colpik : Nehovorím nič o arogancii, ale náš zakladateľ tohto vlákna je isto nováčik, takže sa ešte nenaučil správne formulovať dotaz a preto nie je celkom namieste ho úplne zvoziť. Len mu klesne sebavedomie a tento portál prišiel o ďalšieho návštevníka (a prípade možno aj budúceho redaktora, či kvalitného prispievateľa) :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
milanmichal0
Stálý člen
19. 4. 2008   #11
-
0
-

No díky no :D . Docela dobře vým o co v textových editorech de . Můj brácha uměl v python uteď se věnuje C++ a právě jak se viděl jak je t osložité a co všechno se musel naučit aby zvládl nějakou blbost tak se mi nějak ty programační jazyky přestali líbyt . Proto hledám jak vy říkáte nějaké "Klikátko" .Ale uvažoval jsem o jazykách flesh a python , protože python je jednoduchej a flesh tem u mě měl vždy obdiv . Ale když už bych se učil flesh tak bych si musel koupit nějakej editor a pak určitě knihu , a to jde docela do peněz . Proto jse msi stáhl zadarmo pythona a trochu se v něm učím . Ale stejně asi zůstanu u MMF 2 což je dost dobrý editor . Možná ještě skusím Petra ja kvidím je to asi českej editor .

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.227.–
Věnuji se jazyku C++ a baví mě.
yaqwsx+9
Posthunter
19. 4. 2008   #12
-
0
-

To milanmichal : Text není až zas tak složitý....

PS: Dával bych si bacha na hrubky...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.93.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
byF0
Návštěvník
21. 4. 2008   #13
-
0
-

To milanmichal : "flesh" není programovací jazyk, člověče. Jestli Ti to přijde složité, jestli Ti vadí nutnost učení, tak se na to rovnou vykašli, nemáš vhodné předpoklady, aby jsi se stal programátorem, ani tím klikacím.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.137.–
pawlik0
Grafoman
21. 4. 2008   #14
-
0
-

Měl bych takový dotaz ;-) Nechápu větu 'Game maker je mi na dvě věci'. Proč? Z celého vlákna jsem nevyčetl, o jaké 'programování' jde. Hry? Programy?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.203.–
Sa Nata A Na. Howgh
Earl Cash0
Věrný člen
21. 4. 2008   #15
-
0
-

za sebe bych ti doporucil Flash - je to takovy kompromis mezi klikanim a psani vlastnich scriptu v ActionScriptu...daji se v nem programovat hry, tvorit jednodussi animace a navic ma velmi kvalitni tutorialy v cestine...programu je na internetu spousta, volba je na tobe....

ale jak tady uz nekolikrat padlo - pokud budes jednou chtit tvorit neco slozitejsiho, psani se nevyhnes....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
milanmichal0
Stálý člen
25. 4. 2008   #16
-
0
-

Ok no už jsem zvolil Turbo delphi a už jsem se naučil pár příkazů teď se chci jen zdokonalovat . Brzy vám tu ukážu nějaké mé vísledky ;-) .

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.227.–
Věnuji se jazyku C++ a baví mě.
yaqwsx+9
Posthunter
25. 4. 2008   #17
-
0
-

To milanmichal : Doporučuji taky zapracovat na dalším jazyku – čestině...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.91.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Maxim
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
17. 6. 2010   #18
-
0
-

To yaqwsx : Narazil jsem na tenhle topic a nechtěl jsem prasy forum novím jelikož nevím jestli tady nějaké je sem nováček jak tady tak i v programování a chtěl bych požádat o pár rad do začátku stačí třeba odkaz na nějaké stránky ohledně programovacích jazyků nebo i editor na tvorbu her.

Předem dik za odpovědi.

PS:Omlovám se čeština není moje silná stránka.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.149.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

Podobná vlákna

Editor — založil dinkin

EDITOR — založil netman92

EDITOR — založil netman92

Začátečník - editor — založil Otis

Rastrový editor v C++ — založil RedVous

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý