Call of Duty 4 – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Call of Duty 4 – Hry – Fórum – Programujte.comCall of Duty 4 – Hry – Fórum – Programujte.com

 

silaro0
Newbie
17. 4. 2008   #1
-
0
-

Jak se vám tato hra líbí??? začal jsem ji hrát asi před týdnem, a singl mód jsem ani nespustil. hned jsem se vrhnul na síť, a je to opravdu mazec.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.108.48.–
Earl Cash0
Věrný člen
17. 4. 2008   #2
-
-1
-
Mimo téma

ja hral pouze single player ktery je proste famozni....AI spolubojovniku je skvela (dobre se kryji, spolupracuji), hratelnost a napln misi taktez...:) jedine co se mi tam nelibilo byl podivny status zdravi - obrazovka zcervenala a kdyz jsem si dal na chvili "voraz", schovany za zidkou, byl jsem zase jako z bavlnky (hrano na stredni obtiznost)....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tokan0
Grafoman
17. 4. 2008   #3
-
0
-

já hrál taky jen SP, ale je to opravdu paráda. grafika, hratelnost, příběh... pecka :) nejvíc se mi asi líbila ta mise na východě za snipery, kdy jsem se s kolegou plížil kolem stráží, prolejzla pod těmi tanky, ... a pak odstřeloval toho maníka. a pak ten konec, protě paráda.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
silaro0
Newbie
18. 4. 2008   #4
-
0
-

Jak to čtu tak si te SP asi dám také :) :smile18:

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.108.48.–
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #5
-
-1
-
Mimo téma

To Tokan : To Earl Cash : máte originálku ? ja ne a potřebuju na multiplayer key code kterej nikdo jinej nepoužívá tak kdyby jste měli origošku ba ale i kdyby ne napište mi ho prosimvas dikes a čagos

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Tocimanko0
Grafoman
15. 5. 2008   #6
-
0
-

To 3DiDo : Nie sme na warez fóre :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #7
-
0
-

To Tocimanko : nevadí jen někde shanim key tak sry

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Tocimanko0
Grafoman
15. 5. 2008   #8
-
0
-

Keď si tú hru zakúpiš niekde v obchode, cd key budu určite priložený ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #9
-
0
-

To Tocimanko : ale k cemu bych takovou blbost dělal ?! už nikdy nebudu pít kafe u počítače právě jsem si poprskal celej monitor nemáte někdo pls nějakej hadr na utření když se zamyslim nad tim že bych šel do obchodu pche uz se mi točí hlava a KOUPIL si hru jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sry spadnul jsem ze židle a zaco za co za PENIZE ech hjhycufguDUK no to je hruza jsem spolknul i cigaro musim přestat kouřit asi si dam zase nikotinovou žvýkačku jsem si chtěl jen zahrat a ne dostat u kompa infarkt kdyz se tak este jednou podivam na ten tvuj přispěvek tak jsem si spodni čelisti zmačknul mezernik a vypadla mi i ta nikotynova žvejka no hruza to se mi už dlouho nestalo naplosledy když jsem hrál fear a dostal jsem prknem dohlavy tak jsem dal pěsti monitoru a nakopnul levej reprák dodnes v něm chrčí :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Tocimanko0
Grafoman
15. 5. 2008   #10
-
0
-

To 3DiDo : To bolo o čom? Warezáci sú úbohí ľudia. Takto si ty ceníš prácu programátorov? Zadarmo niekde stiahneš, skopčíš serial number, prípadne stiahneš crack a ostatní sú ti ukradnutí. Je fakt, že ani môj PC nie je úplne čisto legálny (vždy sa nájdu veci, ktoré proste kupovať nebudem, napríklad rôzne utilitky, zlepšováky a programy pre momentálnu potrebu a použitie)... Hry síce nehrávam, ale môžem sa pochváliť, že až na pár hier, ktoré sa ku mne dostali cez rodinu mám všetko pekne zakúpené.. Predstav si, že pár rokov pracuješ na nejakej fakt kvalitnej hre, ktorú potom uvedieť do predaju, a teraz ti to niekto crackne a začne ponúkať zadarmo na stiahnutie. Celé tvoje úsilie by bolo v *CENSORED*... Ako by si sa asi cítil?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #11
-
0
-

To Tocimanko : hodně blbě protozě se mi něco podobnýho stalo :-( ty hry který mě chytnou si koupim z úcty k vývojářum ale nejsem žádnej boháč takže (vyhazovaní peněz) za hry :-/

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Jasper0
Věrný člen
15. 5. 2008   #12
-
0
-

Už vidím, jak ti někdo dá svůj oriko key... Si upad ne :D A když na to nemáš, tak nehrej a nebo s tím, že si lama, neotravuj tady...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #13
-
0
-

Ale taky von jeden nejmenovaný rodinný příslušník je kamarád kamarádů kamarádů testerů beta verzí her vývojářů atd takže se ke mně lecos dostane eště před vydáním ,v beta verzi nebo hack třeba NFS underground 2 jsem měl 2 týdny před vydáním ve světě ale ale některý mam právě bez key atd

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #14
-
0
-

To Jasper : je vidět že moc nečteš ! vejš máš napsáno že sem spadnul ze židle když se tak blbě ptáš jestli jsem upad :-D no jasně vždy se najde někdo kdo dá key

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Earl Cash0
Věrný člen
15. 5. 2008   #15
-
0
-

To 3DiDo : ale key nemas stejne....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #16
-
0
-

To Earl Cash : jo Jasne :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Tocimanko0
Grafoman
15. 5. 2008   #17
-
0
-

Tomu sa hovorí surový offtopic :D Key tu nedostaneš. Kašli na to! Ak sa tu ocitne, bude informovaný moderátor a príspevky zmaže ;) Davajte príspevky už k téme only...

Túto hru som moc nehral, takže na ňu názor nemám, ale zaujímal by ma váš názor na Far Cry (keď už máme topic otvorený), čo je hra, ktorú som (bez cheatov!) vyhral už asi 10 krát a pomaly ma prestáva baviť :D ...od Crytecu. Díky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Earl Cash0
Věrný člen
15. 5. 2008   #18
-
0
-

To Tocimanko : rekl bych ze toto zrovna neni prispevek "k téme only" ;) Far Cry jsem hral ale moc me to nebavilo kvuli priseram, ktere se zacnou objevovat nekdy v polovine hry....muj zazitek ani prilis neprohloubil cesky dabing, ktery povazuji za nejhorsi, se kterym jsem se kdy u her setkal...

vec, kterou muzu pochvalit je grafika - ta je naprosto spickova a i na mem notebooku jsem jsi mohl vychutnat na maximum se zaplym AA (coz se mi nestava casto :)) ). level design se mi taky libil (alespon ze zacatku na plazich) potom to slo dolu a prislo mi jakoby tvurcum dosla fantazie...po nejake dobe jsem to prestal hrat - skoncil jsem v levelu nekde v pralese, kde v korunach stromu byly zaveseny plosiny jako u ewoku...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
3DiDo0
Newbie
15. 5. 2008   #19
-
0
-

Sakra co blbnete znova sem si poprskal monitor ted tady mluvis o tom ze tu nebude zadnej offtopic a sam ho delas tak newim no a nez zacnes ze do toho nemam co rikat kdyz jsem ho sam delal tak ehm tamto bylo aspon *** k Call of Duty 4 ale tohle je uplne mimo jinak CoD4 uz jsem dohral asi 3 a moc me to bavi protoze je tam dost dobre promakana grafika a uměla inteligence pratelskych jednotek to same se ovsem neda rict o nepratelich

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Bengo0
Stálý člen
15. 5. 2008   #20
-
0
-

jako graficky je to drsna hra jak cip !! Sice Crisis je graficky na tom jeste lepe ale CoD 4 je lepsi pac je to podle reality

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Tocimanko0
Grafoman
15. 5. 2008   #21
-
0
-

Hej. O Far Cry som sa rozhodol napísať potom, čo som napísal že žiadny OT :D Ale nie je to tak celkom od témy. Rozoberajú sa tu hry a ako sa komu ktorá páčila. Viem, že sa tu baví len o CoD 4, ale aspoň nerozoberám témy jak na nejakom war-fore :D

Far Cry mám zakúpené originál...

A s tými príšerami je to celkom haluz :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
3DiDo0
Newbie
16. 5. 2008   #22
-
0
-

To Tocimanko : Když už tak CoD4 ehm :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.214.–
Tocimanko0
Grafoman
16. 5. 2008   #23
-
0
-

To 3DiDo : Jo no. Opravené :) Chyba...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Komtek0
Duch
20. 6. 2008   #24
-
0
-

tak tady je muj nazor : Je to dobra hra ja sem prosel vsechny dily , ale neskousel sem si ji jako po internetu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.138.–
mephi0
Expert
19. 7. 2008   #25
-
0
-

prešiel som, hram aj multyplayer. Za tie peniaze mi príde krátka, ale multy stoji za to. Ak by som ju nemal ilegalne, aj tak by som si ju nekupil, takže to považujem za to, že som nikoho neokradol :-D btw. až budete crackovať môj softver (bude stáť za to), tak budem len rád.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
19. 7. 2008   #26
-
0
-

Pánové!!!! Klidně te se! Žádný Warez a osobní osočování! Jinak lock vlákno ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.114.–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Vulkyn
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
25. 10. 2008   #27
-
0
-

Podívejte se na tohle video, je to docela dobrý - by *TnT* . Je to točený na jedný mapě v COD4

http://www.youtube.com/watch?v=dsw_wH7DUWI

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.91.–
SteiN
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
10. 4. 2009   #28
-
0
-

Pls,když se chci napojit na server přes Garenu tak se mi zapne ( CoD 4 ) a pak jak to nabiha,tak se mi ukaže,že musim mit zaplej punkbuster,ale když ho zapnu a vypnu hru tak se zase vypne i ten punkbuster,takže se nemam jak napojit..poradte mi pls co s tim,thx.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Call of duty 2 — založil P4nther

Call of Duty 2 — založil survik1

Call malloc — založil BigBear

Call to undefined method.. — založil majkeeone

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý