Robotika – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Robotika – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.comRobotika – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.com

 

Robert
~ Anonymní uživatel
8 příspěvků
18. 4. 2008   #1
-
0
-

caute nevedel som kam tuto temu zaradit takze sorry ze je tu

1. buduci rok idem na vysku a chcel by som studovat robotiku. Ktora skola v cechach alebo na zapadnom slovensku (do Kosic nemozem ist) je dobra? (prip. co presne mozem ocakavat ze sa na nej budem ucit?)

2. Ako zacat? Chodim na gympel, elektroniku/elektrotechniku nemame takze o nej neviem vobec nic. Mame len programovanie v C.

prosim nedavajte mi odpovede typu hladaj v googli alebo uc sa. Ja sa chcem ucit, tento odbor ma zacina zaujimat aj ked o nom neviem zatial nic. Len potrebujem nakopnut spravnym smerom, cim zacat, co citat (a ucit sa) ako prve a ako dalej... Velka vdaka za normalne odpovede!

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.47.40.–
xp0
Věrný člen
18. 4. 2008   #2
-
0
-

1) Zajímám se o robotiku a vybral jsem si v Brně VUT na fekt, obor automatizace
2) Knížky pro začátek ti můžu doporučit od Maliny, od Blahovce (hlavně teorie)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.120.–
Není čas ztrácet čas
paashi0
Super člen
20. 4. 2008   #3
-
0
-

1) Žilinská univerzita - Fakulta riadenia a informatiky - Katedra technickej kibernetiky. Je to sice Severní Slovensko, ale jeho západní část a jsou na tom docela slušně. Probíhají tam i soutěže miniSumo nebo dalších hraček, programování je tam dostatek. Často se tam pracovalo na AVR procesorech, dneska to přechází na Freescale.
2) Není špatné dát se s někým dohromady. Samotný člověk to má vždycky těžké, dvě hlavy víc ví. Knížky pomůžou, ale nejsou to "kuchařky", takže je potřeba vložit do toho vlastní zkušenosti, zručnosti, představivost, atd.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.198.–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
Robert
~ Anonymní uživatel
8 příspěvků
22. 4. 2008   #4
-
0
-

dik za odpovede. co presne sa na tych skolach uci? co mam cakat? budem potrebovat fyziku, elektrotechniku alebo co vlastne?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.47.40.–
Santas0
Věrný člen
22. 4. 2008   #5
-
0
-

napr. i u nas smnd.sk isiel kamos na sutaz istrobot(alebo tak nejak)
taka otazocka, je velmi zlozite si spravit len jednoducheho "robotika"?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
ondra
~ Anonymní uživatel
244 příspěvků
12. 12. 2013   #6
-
0
-

zdravim potreboval bych nekoho kdo se trochu vyzna  v dratech  [smile]  jsem ve ctvrtaku na stredni a dostal se za ukol k maturite  zapojit krokovy motor  ma 6 vyvodu jelikoz nase praxe po dobu studia mela furt stejny scenar : <6 hodin sedet v ucebne a pri nejlepsim hrat hry na notasu > opravdu nas nic podobneho neucily jinak bych se aspon pokusil ,,, kdyby to nekdo vzal jako vyzvu rad se neco noveho priucim respektive budu se divat pod ruce  ,,jsem ochotnej i zplatit  jsem z brna  diki vsem co si to prectou a slituji se   [big_smile]   018691@centrum.cz 

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.112.228.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
12. 12. 2013   #7
-
0
-

Dam ti radu do zivota - v realu ti nikdo nebude vysvetlovat postup reseni toho, co mas udelat.

Cesky skolstvi na to zatim holt neprislo - tj. naucit lidi pouzivat tu kulatou vec na krku, predvest neco jako kreativitu, napady jak by se co dalo mozna resit a tak.

Jo a mozna by vas skola taky mohla naucit hledat informace o problemech... to evidentne moc navstevniku tady neumi.

Na druhou stranu ste mohli travit volnou zabavu vic konstruktivne nez hranim her.. lopatu a krumpace na vas :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.168.56.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
13. 12. 2013   #8
-
0
-

V době, kdy má doma internet kdejaký....   , mne udivuje, že spousta lidí má problém alespoň zkusit vyhledat informace. Že by Google byl záhadný strýček z Ameriky kterého nikdo nikdy neviděl? 

Budu se opakovat (mám se cítit trapně?): Datasheet motoru a budiče (existují integrované), Application Notes....

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý