Restart skriptu – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Restart skriptu – PHP – Fórum – Programujte.comRestart skriptu – PHP – Fórum – Programujte.com

 

11. 7. 2006   #1
-
0
-

Je nejaky zpusob, jak by skrpit mohl sam sebe restartovat?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Peter Halmo0
Stálý člen
11. 7. 2006   #2
-
0
-

cron

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
11. 7. 2006   #3
-
0
-

Ja to potrebuju restartovat nejakym prikazem primo z toho skriptu :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
wickzig0
Newbie
11. 7. 2006   #4
-
0
-

Co takhle dát celý tělo skriptu do cyklu, a pak to třídit příkazy break a continue.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
11. 7. 2006   #5
-
0
-

To je to co se mi prave nechce - proto shanim neco jednodussiho a lepsiho

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
wickzigť0
Newbie
11. 7. 2006   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
11. 7. 2006   #7
-
0
-

Myslis cele to telo skriptu? 500 radkovy skript pres eval? Dost silene. Nemluve o tom, ze netouzim po tom, aby si ten textak nekdo cetl ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
wickzig0
Newbie
11. 7. 2006   #8
-
0
-

Neříkal jsi, jak je dlouhý!?:rejza:?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
11. 7. 2006   #9
-
0
-

Ne, tam nejde ani tak o tu delku, jako o to, ze eval je "nejnebezpecnejsi prikaz PHP" a taky o to, ze kdyby to bylo v textaku tak to muze kazdy precist a kdybych to ulozil jako *.php, tak to zase jeste pred tim evalem asi stihne projit interpreterem a k evalu se dostane jen vystup. :usama:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
30. 7. 2006   #10
-
0
-

Co takhle dat cely script do jedne obrovske funkce a potom tu funkci znova vyvolavat ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
30. 7. 2006   #11
-
0
-

I kdyz je to prakticky to same jako davat to do cyklu..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Restart — založil XyZZyX

Restart pc — založil xp

Restart PC — založil Kolcek

Reset a restart — založil piwolukas

Python restart — založil

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý