potreboval bych poradit jak dostat do skriptu na linux serveru pomoci příkazu WHO jenom číslo počtu uživatelů... kdyz napisu WHO --COUNT tak se mi vypisou vsichni a nakonci az ten pocet nevite nekdo jak bych mohl dostat jen ten pocet?
ukazka:
echo "počet přihlášených uživatelů je: $who --countnevite nekdo co dat misto toho --count nebo jak z toho dostat jenom to číslo počtu uživatelů?diky za radu
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.96.–
Newbie
Zjistit počet nových příspěvků
































