Uplná odinstalace – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Uplná odinstalace – Software – Fórum – Programujte.comUplná odinstalace – Software – Fórum – Programujte.com

 

Bengo0
Stálý člen
6. 5. 2008   #1
-
0
-

Caute mám problém, naistaloval jsem si Adobe After effect, aktivoval ho a pak mi to napsalo že mi došla licence, odinstaloval jsem to, smazal data aplikací, vsecky registry co jsem našel a nic ... po reinstalaci se to ukáže zase.

Neznáte nějaký program na registry nebo neco ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
yaqwsx+9
Posthunter
6. 5. 2008   #2
-
0
-

Nejlepším řešením je program si koupit, nebo si sehnat jisté věcičky jako key :smile3: :smile3: :smile3: nebo c :smile3: :smile3: :smile3: (to nenapsal já, to jen mé zlé dvojče se dostalo k PC) a nebo reinstalovat winy

Ono takovýto zápisy obvykle bývají označeny číslem a písmeny - doporučuji nemazat, jelikož i winy takhle označují svoje data

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.66.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Bengo0
Stálý člen
6. 5. 2008   #3
-
0
-

hmm to mě štve aji kdybych si koupil orig tak ten key tam nemam jak vložit ..

mozna by exystoval naky program co to zjisti podle data nebo tak nak ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
netman920
Super člen
6. 5. 2008   #4
-
0
-

To Bengo :
orginal forever :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Bengo0
Stálý člen
7. 5. 2008   #5
-
0
-

ja vim .. ale jak to tam dam kdys ten program ani neotevřu, nic ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Bengo0
Stálý člen
8. 5. 2008   #6
-
0
-

hey a co by se stalo kdybych smazal cely registr a pak pomolci CDcka dal opravit system ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Earl Cash0
Věrný člen
8. 5. 2008   #7
-
0
-

To Bengo : nemyslim si, ze je zrovna dobry napad mazat cele registry...nejsem si uplne jisty nasledky, ale myslim si, ze pak ti ani oprava systemu nepomuze - mozna tak nova instalace....

zkus ho preinstalovat....kazda firma chce preci svuj program prodat, takze nechapu proc by ti meli "blokovat" okno pro zadani serioveho cisla...mimochodem, jeste nez budes preinstalovavat, ti doporucuju zacit setrit, protoze cena za legalni kopii programu neni zrovna mala ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Bengo0
Stálý člen
8. 5. 2008   #8
-
0
-

.. ja vim , ale tez nechapu proc to maji tak ze se ti ukaze malinke okinko ze spravou a te vsecko ... a nedalo by se nějak zjistit který registr to je nějak podle data ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
8. 5. 2008   #9
-
0
-

To Bengo : lze logovat činnost programu při jeho běhu,tedy i zápis do registrů. Tak lze zjistit, co program zapisoval, popř. přepisoval. Jsou na to utilitky, takže google, nebo kóóódit ;), ale dříve než smažeš všechny stopy v registru po programu, měl bys být schopný poznat, zda se nejedná o systémovou položku, tu bys mazat neměl, ale nejlépe vrátit do stavu, než jí program přepsal...KRÁDEŽ ŠKODÍ ZDRAVÍ A KONTU AUTORA ČI DEALERA, ODINSTALUJ KUP ORIGINÁL A URČITĚ TO NAINSTALUJEŠ / NEMÁŠ-LI NATO NAJDI SI ALTERNATIVU Z OBLASTI OPENSOURCE / FREEWARE

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.33.–
8. 5. 2008   #10
-
0
-

DeaLerovi to neuškodí :-D

Edit: Ehm, promiňte, teď už je ten vtip neaktuální, DeaLer se přejmenoval na djanosik, takže nic :-( :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Bengo0
Stálý člen
8. 5. 2008   #11
-
0
-

hej co furt kecate o tom že kdyz naistaluju orig ze to pude !! Rikam ze to nejde nijak oddělat abych tam mohl dat novy key !! Ale dik a ten log najdu kde ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
yaqwsx+9
Posthunter
9. 5. 2008   #12
-
0
-

Odinstini, kup si original, naistnaluj a už to tam půjde dát...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.82.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Bengo0
Stálý člen
11. 5. 2008   #13
-
0
-

.. nejde ... vy jste jak trotli , ja sem skousel i toto !! a nejde takže je to v registrech !

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
11. 5. 2008   #14
-
0
-

Jestliže je to v registrech, zkoušels' ty registry už něčím pročistit? Jenom nápad...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Bengo0
Stálý člen
11. 5. 2008   #15
-
0
-

Jo .. odinstaloval jsem to a pak CCleaner .. ale to je asi na prd.. tak mi doporucte naky program .. ja zase nechci rein. Windows ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Ace McIntosh0
Super člen
11. 5. 2008   #16
-
0
-

To Bengo : A co takhle využít obnovení systému? Mohlo by to pomoci...

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Ondra
~ Anonymní uživatel
244 příspěvků
11. 5. 2008   #17
-
0
-

Existují programy které monitorují změny v registrech a souborech [ například Total Uninstall (jeho srarší verze je zdarma) ]. Co takhle zmonitorovat stejný proces instalace a odinstalace ( "naistaloval jsem si Adobe After effect, aktivoval ho a pak mi to napsalo že mi došla licence, odinstaloval jsem to, smazal data aplikací, vsecky registry co jsem našel" ) na jiném nebo virtuálním počítači, a pak na původním počítači smazat ( nebo spíš nechat si programem smazat ) dané registry.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.29.–
Bengo0
Stálý člen
12. 5. 2008   #18
-
0
-

aha .. dik skusim ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Bengo0
Stálý člen
12. 5. 2008   #19
-
0
-

no tak nic .. sem to skusil asi 4x a nic ... nechapu kde to může být schované ....

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Ace McIntosh0
Super člen
12. 5. 2008   #20
-
0
-

Co to obnovení systému? Taky nepomohlo?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Bengo0
Stálý člen
12. 5. 2008   #21
-
0
-

ne .. asi .. skusi mjeste den predtim .. ach jo zase vsecko instalovat .. protze v ten den jsem hodně instaloval

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý