Kubuntu 8.04 - rozdělení disku – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kubuntu 8.04 - rozdělení disku – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comKubuntu 8.04 - rozdělení disku – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

xp
~ Anonymní uživatel
401 příspěvků
9. 5. 2008   #1
-
0
-

Zdravím stáhl jsem si tuto distribuci, ale při rozdělování disku nevidím existující partitions (1x windows; 1x data; 1x nenaformátovaný oddíl pro linux). Jediné co mi zobrazí je dev/sda. Takže můžu pouze vytvořit nové oddíly, bez ohledu na existenci stávajicích.
Pokud zkusím instalaci starého mandrake tak v něm vidím všechny oddíly tak jak to má být. Nevíte jak to vyřešit (zrušit windows není řešení tohoto dotazu!!!!) ? díky

konfigurace pc: deska: Fic KT-600 pro,cpu: sempron 2400+, paměť: 512MB, grafika: radeon 9550- 128bit, 256MB, disk: ST3802110A (80GB), mechanika: _NEC DVD_RW ND-3540A, zdroj: 350W EUROCASE, OS: WINDOWS XP professional SP2

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.120.–
Architekt0
Super člen
15. 5. 2008   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.22.–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
xp0
Věrný člen
17. 5. 2008   #3
-
0
-

daný problém jsem již vyřešil, oddíly pro linux jsem naformátoval v mandrake a pak nainstaloval úspěšně kubuntu.
pozn. ani GParted neviděl oddíly na disku
díky za snahu pomoct

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.120.–
Není čas ztrácet čas
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Rozdělení disku — založil petr

Kubuntu — založil 5555

Suse vs Kubuntu — založil Miro1701

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý