WMP11 vs. WinAmp – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

WMP11 vs. WinAmp – Offtopic – Fórum – Programujte.comWMP11 vs. WinAmp – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

yaqwsx+9
Posthunter
10. 5. 2008   #1
-
0
-

Co je dle vás lepší?
Dle mě je to nastejno. WMP je celkem rychlej, Winamp pomalej, ale má lepší ovládání....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.102.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
netman920
Super člen
10. 5. 2008   #2
-
0
-

pouzivam Winamp a som spokojný :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
10. 5. 2008   #3
-
0
-

Něco podobného tady bylo, myslím... používám jenom WMP11, vyhovuje mi víc:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
10. 5. 2008   #4
-
0
-

WMP ma oproti WinAmpu naprosto neporovnatelne promakanejsi knihovnu. A to je argument, kterym si me ziskal :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
netman920
Super člen
10. 5. 2008   #5
-
0
-

To CommanderZ :
heh asi idem tahat :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
10. 5. 2008   #6
-
0
-

To CommanderZ : I mě :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Orcslayer0
Stálý člen
10. 5. 2008   #7
-
0
-

A co Media Player Classic? ,) Používám s K-Lite (či tak nějak se ten balíček kodeků jmenuje) a naprostá spokojenost. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.82.–
Ace McIntosh0
Super člen
10. 5. 2008   #8
-
0
-

Hele tady není co řešit, zkoušel jsem Winamp, ten je propracovanej, ale já jsem typicky línej uživatel, takže díky jednoduchosti ovládání a hlavně super přehlednosti to u mě na celé čáře vyhrál WMP 11...

WMP 11 rulez (pro mě)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Minnoc0
Návštěvník
10. 5. 2008   #9
-
0
-

používám oboje, a jsem s oběma spokojen ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.66.178.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
10. 5. 2008   #10
-
0
-

Mě vyhovuje WMP...pěkně přehledně roztříděná alba ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Colpik0
Super člen
10. 5. 2008   #11
-
0
-

Nejlepší je napsat si program, kterej prolistuje adresář C:\Documents and Settings\<uživatel>\Dokumenty\Hudba (popř. /home/<uživatel>/<složka s hudbou>, kdyby přišel pan Zelenáč :smile1: ) a vygeneruje m3u soubory, který si pak čkověk může normálně pustit přes VLCčko :smile1: .

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.176.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
11. 5. 2008   #12
-
0
-

VLC ti nabidne synchronizaci s prenosnymi prehravaci a ppc? VLC ti nabidne automaticke stahovani informaci a obalu alb z netu? VLC ti nabidne rychle vypalovani CD? VLC ma podporu last.fm? Jso pro VLC nejake lyrics pluginy? Nabidne ti toto reseni rychle vyhledavani v knihovne medii?

To mi prislo skoro jako "proc prat v pracce, kdyz muzeme prat ve vane".

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
tom*p0
Stálý člen
11. 5. 2008   #13
-
0
-

VLC, jak název napovídá (VideoLAN Client), je primárně určen pro video, na audio se nehodí (kromě streamování, kde je VLC jednička).

U mě mezi audio přehrávači jednoznačně vede MediaMonkey (zvládne vše, co CommanderZ napsal a dokonce i víc).

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.115.246.–
Don't waste your time, or time will waste you.
midin0
Věrný člen
11. 5. 2008   #14
-
0
-

CommanderZ napsal:
VLC ti nabidne synchronizaci s prenosnymi prehravaci a ppc? VLC ti nabidne automaticke stahovani informaci a obalu alb z netu? VLC ti nabidne rychle vypalovani CD? VLC ma podporu last.fm? Jso pro VLC nejake lyrics pluginy? Nabidne ti toto reseni rychle vyhledavani v knihovne medii?

To mi prislo skoro jako "proc prat v pracce, kdyz muzeme prat ve vane".



Nehledě na to, že všechno co jsi tu vyjmenoval jsou téměř nevyužitelné věci...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.229.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
T.Nej0
Newbie
11. 5. 2008   #15
-
0
-

U mě vítězí WMP 11. Jinak na audio používám WMP, AIMP2 a QickTimePlayer.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.141.–
11. 5. 2008   #16
-
0
-

midin napsal:

CommanderZ napsal:
VLC ti nabidne synchronizaci s prenosnymi prehravaci a ppc? VLC ti nabidne automaticke stahovani informaci a obalu alb z netu? VLC ti nabidne rychle vypalovani CD? VLC ma podporu last.fm? Jso pro VLC nejake lyrics pluginy? Nabidne ti toto reseni rychle vyhledavani v knihovne medii?

To mi prislo skoro jako "proc prat v pracce, kdyz muzeme prat ve vane".



Nehledě na to, že všechno co jsi tu vyjmenoval jsou téměř nevyužitelné věci...


Nehlede na to ze to vsechno pouzivam. Co jsou podle tebe pouzitelne featury u media prehravace? Ze prehrava? Ze umi delat playlisty? Sorry, ale to jem nezminoval.

Rekni mi neco vyuzitelneho co WMP 11 neumi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
11. 5. 2008   #17
-
0
-

Původně to bylo WMP vs. WinAmp...ale když už jsem i u jinejch, tak víc než WMP používám iTunes...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
11. 5. 2008   #18
-
0
-

Tak já se taky přidám. Používám AIMP 2.

- AIMP nenabízí synchornizaci PPC ani přenosných médií a to je pro mě jedině dobře, neb zásadně nekomprimuji a i na PPC a na mobil nahrávám přes čtečku karet, která je u mě nehorázněmockrát rychlejší.
- AIMP umí automatické stahování informací o albu z netu
- Nevím, jestli AIMP umí rychlé vypalování CD (nezkoušel jsem), ale už cca tři roky jsem nevypálil hudbení CD (proč taky...)
- AIMP má (byť nepřímou) podporu last.fm, ale včera jsem od něho upustil, neb jsem zjistil, že neposlouchám hudbu, aby o tom ostatní věděli, ale protože se mi líbí
- AIMP umí spoustu pluginů
- Nevím, jestli mi toto řešení nabídne rychlejší orientaci v knihovně, co však vím určitě je, že naprosto nesnáším knihovny (radši useknout pravou ruku, než bych to používal), už jenom proto, že nemám víc jak polovinu písniček otagovanejch a druhá polovina je otagovaná blbě (Red Hot Chili Peppers/Red hot chili peppers/RHCP a najednou v tom mám bordel...)

To mi připadá jako "Proč jezdit po dálnici v BMW, když existuje tryskáč.". Nehledě na to, že těch fcí je srovnatelně, AIMP je taky nehorázně rychlejší, než oba dva zmíněné (alespoň tedy na mém PC). Umí rychlé a pohodlné upravování tagů (co mám nový mobil, nezbývá mi nic jiného), pamatuje si otevřené playlisty, je pohodlný a intuitivní a v neposlední řadě je příjemný na používání, i co do vizuální části. WMP 11 není špatný přehrávač, vůbec špatný, ale už jenom kvůli absenci tak (obzvlášť pro mě) zásadní fce, jako je otevírání souborů přímo v programu (můžete jen aktualizovat knihovnu) je jako textový editor, ve kterém se nedají psát klávesy A,E,I,O,U a Y. Winamp také není špatný, ale je velmi náročný a robustní. VLC je naprosto skvělý nástroj, ale pouze na videa, hudbu umí pouze "obstojně". Má volba je AIMP 2.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
11. 5. 2008   #19
-
0
-

To CommanderZ : Neumí naprosto nejzásadnější věc, která ho dělá naprosto nepoužitelným (pro mě) a to je přímé otevírání souboru v programu (chápej, Soubor->Otevřít Soubor/Otevřít Složku). Všude pouze nakadil své Microsoftí knihovny, které mi jsou k (kni)hovnu, protože mám nejvíce artistů (v oné knihovně) zapsány jako volný prostor, tečka, změť znaků nebo pomlčka. A hudební program který neumí otevírat ve svém těle soubory je mi k... viz. výše.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Colpik0
Super člen
11. 5. 2008   #20
-
0
-

CommanderZ napsal:
VLC ti nabidne synchronizaci s prenosnymi prehravaci a ppc? VLC ti nabidne automaticke stahovani informaci a obalu alb z netu? VLC ti nabidne rychle vypalovani CD? VLC ma podporu last.fm? Jso pro VLC nejake lyrics pluginy? Nabidne ti toto reseni rychle vyhledavani v knihovne medii?

To mi prislo skoro jako "proc prat v pracce, kdyz muzeme prat ve vane".


Využiješ tolik funkcí? Wow... a já myslel, že jsem hudebně žijící člověk :smile1: . VLC mi dává to co chci - rychlé spuštění, minimalistické prostředí, vícepásmový ekvalizér, podrobné zobrazení ID3-tagů a podporu hodně formátů bez stahování všemožných kodeků (ikdyž teď už mám nainstalovaný K-Lite kvůli přehrávání videí ve WMP).

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.176.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
11. 5. 2008   #21
-
0
-

Garret Raziel napsal:
To CommanderZ : Neumí naprosto nejzásadnější věc, která ho dělá naprosto nepoužitelným (pro mě) a to je přímé otevírání souboru v programu (chápej, Soubor->Otevřít Soubor/Otevřít Složku). Všude pouze nakadil své Microsoftí knihovny, které mi jsou k (kni)hovnu, protože mám nejvíce artistů (v oné knihovně) zapsány jako volný prostor, tečka, změť znaků nebo pomlčka. A hudební program který neumí otevírat ve svém těle soubory je mi k... viz. výše.



Hmmm, odkdy. Staci klepnout nekam na ty cerne panely pravym tlacitkem->File->Otevrit ;)

Ano, uznavam, kdyz jsem prechazel z Winampu na WMP, tak jsem opravdu musel stravit par hodin tagovanim (ono to obvykle je Update album information->vybrat albym->OK. Nektere mene zname veci to bohuzel neumi) a take - kdyz si stahnu neco noveho - tak ho musim zkontrolovat, jestlije otagovane dobre. Odmenou mi je ale nadherna 100% korektne otagovana knihovna s obrazky alb atd. Navic si muzu kdykoliv jednim klikem pridat jakoukoliv pisnicku do PDA. Mam to nastavene, aby se kvalita snizila a prekodovalo se to na wma, coz mi umozni dostat na kartu temer 2* vic hudby nez normalne bez jakehokoliv znatelneho poklesu kvality (sluchatka mam docela slusna, casto ale telefon pripojuju k nejakym HiFi vezim nebo televizim a pouzivam ho i na hlasitou reprodukci).

Vypalovani pouzivam k vypalovani mp3. Kazdou chvili po mne nekdo chce nejakou hudbu, takle akorat nataham ta alba do bocniho panelu a stisknu Burn. A je to.

Pouzivam ho na vsechno - od video DVD pres mkv, avi, mpeg, mov...az po vsehcny mozne formaty hudby (uznavam, ze defaultni podpora formatu hudby neni nic moc, nicmene opravdu neni problem si doinstalovat ogg i flac, coz uz mi staci). Take uznavam, ze nic moc je podpora titulek - to ale take neni nic, co po slusny kodek neporesil.

Cele to bohuzel nenimoc rychle, obzvlast na mem 512MB RAM 2500+ athlonu - vyhod je ale tolik, ze mi to stoji za to. Rozdil mezi Winampem a WMP 11 ja jako mezi Win 98 a XP. Prece se ale obcas najde nekdo, komu se XP nelibi a ma radi 98 ;)

EDIT: Colpik: Ano, hudbu miluju. A jsem pomerne narocny na vsechno co s ni souvisi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
11. 5. 2008   #22
-
0
-

To CommanderZ : Aha, tak, teď nevím, jestli mám uznat svoji blbost, nebo naprostou neschopnost vývojářů udělat to intuitivně :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
11. 5. 2008   #23
-
0
-

Ona je otazka dvou kliku zapnout normalni listu s menu. Mam pocit ze to tak snad je i defaultne ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
11. 5. 2008   #24
-
0
-

To CommanderZ : Asi máme jiné priority, od doby, co mám sluchátka za 1500,-, je kvalita poznat (některé Pink Floydy, co mám obzvlášť rád, si natahuju jako FLAC s 750 kbps (nebo kolik to doopravdy má)), a kopírovat 4GB přes kolíbku, to není zrovna med, mě vyhovuje čtečka karet. Mobil mám nový, hudební (dokonce s 3.5 jackem, je pozoruhodné, že si toho všimli :-D *IRONIE*) a opět 4GB úložného prostoru na kartě, opět přehrávám na lidových 320 kbps. Hudbu po mě nikdo nechtěl vypálit už hodně dlouho (nikomu se nelíbí mé krásné, 20 minutové skladby od kapel zvučných jmen, jako jsou Pink Floyd, King Crimson, Porcupine Tree, nebo The Mars Volta), a pokud je po mě někdo přece jen chce, natáhnu je na uloz.to nebo flashku, přece jenom šetříme médii. Tagy, obrázky a podobné věci si AIMP stáhne taky. Navíc, sám jsem se přesvědčil, že WMP je pro mě prostě neintuitivní. Navíc, ty knihovny, které už od první chvíle, co jsem se s nimi seznámil, nesnáším, tak na těch si WMP nejen zakládá, na těch dokonce aji staví celou svou funkčnost, humus. Ale, musím říct, že to mezi přehrávači není takový outsider, jako IE mezi prohlížeči (i když, IE se se 7 a 8kou výrazně zlepšil, pořád nemám jediný důvod ho používat).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
11. 5. 2008   #25
-
0
-

A navíc, co se nedá WMP upřít, používají ho naprosto všichni :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
11. 5. 2008   #26
-
0
-

Ja uznavam ze 128 kbps mp3 je humus. 320 VBR uz ale musi mho stacit kazdemu. Jak jsem rikal, mam slusna sluchatka, ale ne zas takova, abych mi na ne 160 kbps WMA nestacilo. Navic ta kvalita, ve ktere se to synchronizuje se da nastavit.

Pouzivaji ho vsichni? Nemuzu si pomoct, ale co se tyce povesti ma hodne co napravovat. Prijde mi, ze 11 je prvni verze, ktera se muze zaradit mezi vyssi tridu prehravacu (10 jsem nicmene nikdy nevidel), 9 ale byla dost mizerna.

Na XP ho ale pouziva dost malo lidi, jepravda ze jak se prosazuji Visty, tak tam u nej spousta lidi zustava. Povest oudsidera ale ma porad - staci se podivat do medii - treba v Chipu se do nej navazi celkem pravidelne.

K cedeckam: Hudbu co posloucham ja taky posloucha docela malo lidi, nekolik uz se mi jich ale podarilo konvertovat. A diky me rozsahle knihovne je mam porad cim zasobovat :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
11. 5. 2008   #27
-
0
-

To CommanderZ : Tím, že ho "všichni používají", tím "všichni" jsem myslel vlastně BFU - a BFU jej doopravdy používají téměř bez vyjímky. Jinak, k těm časopisům, kdysi jsem četl Computer, ale jeho úroveň taky již není z nejvyžších (stejně jak sesterské živě.cz), ale když už chci koupit nějaký časopis o PC, jdu asi do něj. Chip jsem nečetl už hodně dlouho, jakou má kvalitu?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
11. 5. 2008   #28
-
0
-

Se*e me, ze trhakem kazdeho cisla je tuna zarucenych metod jak tunit wokna atd. Treba aktualni cislo ma titulek "start windows XP za 7 vterim". Z toho si myslim uroven odvodis sam.

Jinak ja si ho nekupuju, jen se mi vzdycky od nekoho dostane do ruky. Dlouho jsem si kupoval Gamestar, po tom co ho zrusili Level, ted uz nemam ani ten. Zjistil jsem, ze me 99% hernich novinekvlastne vubec nezajima a to co me zajima si prectu jinde.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
11. 5. 2008   #29
-
0
-

WMP 11, stačí mi to... knihovnu nepoužívám, v hudbě mám pořádek takže tohle neřeším, hlavní je aby měl černý design. Jiný přehrávač na hudbu fakt nepotřebuju, co si budu hltit pc nepotřebnejma přehrávačema? Metal forever!!! :smile20:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.16.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
MZetko0
Stálý člen
12. 5. 2008   #30
-
0
-

iTunes :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
MZetko0
Stálý člen
12. 5. 2008   #31
-
0
-

Tak koukám že se zde sešli inteligenti co ví všechno. Jen tak dál, brzy budete v něčem za co bych dostal cenzuru příspěvku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
Tokan0
Grafoman
13. 5. 2008   #32
-
0
-

Nežádoucí příspěvky promazány.

For homosexualni_smazky: Jestli chcete mít nějaký kecy, napřed se zaregistrujte a ze zaregistorvanýho nicku piště příspěvky. Nikdo se tady s Vámi patlat nebude. Nebo přejdeme k některé z razantnějších metod, co říkáte?

Kdyby vám vaše inteligence náhodou nedovolila najít položku registrace, najdete jí tady.http://programujte.com/index.php?akce=novy-ucet
Stejně tak kdyby jste nemohli najít pravidla fóra, jsou zde.http://programujte.com/index.php?akce=forum-pravidla

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Architekt0
Super člen
13. 5. 2008   #33
-
0
-

Já používám Rhythmbox a naprostá spokojenost, případně si pustím na webu Last.fm

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.22.–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
13. 5. 2008   #34
-
0
-

Vlastně, naprosto nejideálnější (a myslím si že aji pro ostatní) je amaroK, bohužel je pouze na Linux...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Earl Cash0
Věrný člen
13. 5. 2008   #35
-
0
-

souhlasim....pro me je amarok bezkonkurencni prehravac...:)

na Windowsu jedine Winamp - jsem uz na nej zvykly a WMP ve starsich verzich (<11) mi nevyhovoval takze jsem i trochu skepticky v pripade WMP11....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Ace McIntosh0
Super člen
13. 5. 2008   #36
-
0
-

To Garret Raziel : Jo AmaroK, no to mi povídej, to je absolutní a nejlepší přehrávač napříč platformami, kdyby byl i na Windows, WMP bych velice rychle zahodil (ač ani ten samozřejmě není špatný - ale kvalit přehrávače AmaroK prostě nedosahuje:-)). Naprostá přehlednost, rychlý přehled informací o skladbě, pohodlné hodnocení, automatické stahování obrázků alb a textů, a tak dále a tak dále, jsem líný to vypisovat... Už abych si na komp hodil zase nějaký funkční Linuxy abych si mohl užívat skvělé hudby přehrávané tím nejlepším přehrávačem:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.190.–
Bengo0
Stálý člen
13. 5. 2008   #37
-
0
-

ja mam nejradsi Windows media player 11 protoze je jednoduchy a prehledny, ma dobré funkce a stačí mi to . Výhoda je že se dá i minimalizovat do "Hlavního panelu a nabídky Start" .. u Winampu nevýhoda

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Earl Cash0
Věrný člen
13. 5. 2008   #38
-
0
-

To Bengo : vzhledem k tomu ze na winamp existuje spousta pluginu nedivil bych se kdyby nektery z nich umoznoval prave toto...:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Bengo0
Stálý člen
14. 5. 2008   #39
-
0
-

a znas naky :-O .. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Tomcat0
Newbie
14. 5. 2008   #40
-
0
-

Sto lidi, sto chuti, ja pouzivam Winamp a sem spokojen.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.24.93.–
"Nemůžete nikoho nic naučit, můžete mu maximálně pomoci, aby to sám v sobě nalezl. " Galileo Galilei
D-Fox0
Stálý člen
6. 6. 2008   #41
-
0
-

To JMM :

WMP 11, stačí mi to... knihovnu nepoužívám, v hudbě mám pořádek takže tohle neřeším



Jestli máš v hudbě pořádek tak právě proto by jsi měl knihovnu používat :)

Jinak používám taky WMP11 právě pro jeho opravdu povedenou knihovnu. Před nějakou dobou Microsoft výrazně vylepšil u WMP načítání informací o albu z internetu. Možná sem úchylák ale není nad to si jen tak sednou k počítači a upravovat si TAGy :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.62.–
Quiark0
Věrný člen
6. 6. 2008   #42
-
0
-

foobar2000 ;)

Ale nechtějte po mě, abych vám pomohl s konfigurací.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.212.43.–
D-Fox0
Stálý člen
6. 6. 2008   #43
-
0
-

To Quiark : Foobar2k jsem taky zkoušel, hlavně kvůli tomu že se dá použít v portable verzi. Mám totiž 2.5 palcove hdd (250G), jen na hudbu. Tak sem se chtěl podivat po nějakym přenosnym přehravači. Když k někomu přinesu svuj disk a chci poslouchat, tak mě nebaví neustále načítat MP3 do jeho databáze. Jenže Foobar má odlišnej zápis tagů do mp3. Snažil jsem se to předělat ale všechny problémy sem nevyřešil. Winamp mi moc nevyhovuje tak sem zůstal u starýho dobrýho WMP.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.62.–
Onsi0
Stálý člen
6. 6. 2008   #44
-
0
-

ak by som mal windows tak by som si dal wmp11

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.99.8.–
Sajmi0
Newbie
6. 6. 2008   #45
-
0
-

Já mám WMP 11 taky kvůli knihovně. Je hodně praktická, winamp je takovej divnej.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.171.–
Tokan0
Grafoman
9. 6. 2008   #46
-
0
-

Já si jedu na svym WMP10 a sem spokojenej. Stejně jej mam pořád minimalizovanej a navíc nechávam přehrávat náhodně celou složku hudba... nic víc nepotřebuju :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
MZetko0
Stálý člen
10. 6. 2008   #47
-
0
-

Já mám s WMP11 docela problémy. Když ho vypnu, tak se proces neukončí a hudba či video (není ale samozřejmě vidět) hraje dál. Není ani nikde v trayi. Jen ve správci procesů. Když pak zapnu WMP11 znova, tak video běží tam, kam za tu dobu, kdy bylo vypnuté, dohrálo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
10. 6. 2008   #48
-
0
-

MZetko napsal:
Já mám s WMP11 docela problémy. Když ho vypnu, tak se proces neukončí a hudba či video (není ale samozřejmě vidět) hraje dál. Není ani nikde v trayi. Jen ve správci procesů. Když pak zapnu WMP11 znova, tak video běží tam, kam za tu dobu, kdy bylo vypnuté, dohrálo.


To mas nejaky rozhaseny system. Me se to taky delo, ale to jsem mel system uplne na hadry a stejne bych ho musel preinstalovat. Zkus treba dat alespon opravu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 16 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý