Problém z inštaláciou do PDA – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problém z inštaláciou do PDA – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.comProblém z inštaláciou do PDA – Chytré telefony, komunikátory a jejich OS – Fórum – Programujte.com

 

w3q0
Věrný člen
11. 5. 2008   #1
-
0
-

Ahojte, tak som nainštaloval ActiveSync a skúsil nainštalovať na PDA pár programov, pri každom mi píše že sa nedá vytvoriť zložka install, že mám skontrolovať, či je dostatok miesta. Neviete prečo mi to robí? Mám voľných 88 mb.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
11. 5. 2008   #2
-
0
-

Rekl bych, ze se to tyka spis PC, mas dost mista na PC? (jestli je tech 88 mega na PC tak odpoved zni NE)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
w3q0
Věrný člen
11. 5. 2008   #3
-
0
-

Na PC je voľných 20 GB :) 88mb je voľných v PDA. Nechápem prečo to robí :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
Ace McIntosh0
Super člen
11. 5. 2008   #4
-
0
-

A nesnažíš se to náhodou instalovat na kartu která je zamčená proti zápisu?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
11. 5. 2008   #5
-
0
-

Pise to jeste na desktopu, nebo az na PDA?

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
11. 5. 2008   #6
-
0
-

To w3q : Bacha, 88 mega na PDA, nebo na kartě (v tom PDA)? Jestli na kartě, tak stačí změnit umístění instalace, pokud PDA, tak nevím, vidím to na hardreset (popř. to zkus instalovat z jiného PC).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
w3q
~ Anonymní uživatel
383 příspěvků
11. 5. 2008   #7
-
0
-

Na desktopte. Inštalujem to rovno do PDA. Zajtra možno skúsim z iného PC.

Nemáte niejaký schopný textový editor na PDA?

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
11. 5. 2008   #8
-
0
-

IMHO je Microsoft Office 2007 for PPC docela obstojný, navíc, pokud máš jakýkoliv předchozí office na PDA (což máš), tak je zdarma. Takhle by to mohlo fungovat aji na PC :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
w3q0
Věrný člen
12. 5. 2008   #9
-
0
-

Garret Raziel napsal:
IMHO je Microsoft Office 2007 for PPC docela obstojný, navíc, pokud máš jakýkoliv předchozí office na PDA (což máš), tak je zdarma. Takhle by to mohlo fungovat aji na PC :-)

Myslel som skvôr niečo ako PSPad alebo niečo v čom by sa lepšie písal kód :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
w3q0
Věrný člen
12. 5. 2008   #10
-
0
-

Do **** k**** už som skúsil aj tvrdý reštart a stále to nejde. Asi to trepnem o podlahu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý