Pyimage doesn't exist – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pyimage doesn't  exist – Python – Fórum – Programujte.comPyimage doesn't exist – Python – Fórum – Programujte.com

 

Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 7. 2006   #1
-
0
-

TclError: image "pyimage315" doesn't exist

tak tady tu chybu občas dostanu při vykreslování věci. Vůbec ji nechápu, v jedné funkci mi vykreslení funguje a v druhý dostanu tadyto...
d

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
geon0
Grafoman
14. 7. 2006   #2
-
0
-

[url=http://www.google.com/search?hs=7ZH&hl=cs&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs-CZ%3Aofficial&q=TclError%3A+image++doesn%27t+exist&btnG=Hledat&lr=]google[/url]
prvn? odkaz + odpov???

Pokud to nebude ono, vlo? sem zkr?cenou funk?n?/nefun?k?n? uk?zku probl?mu i s celou chybovou hl??kou, aby byly vid?t ??sla ??dk?, jako v?dy ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 7. 2006   #3
-
0
-

no, ten program má jedno okno, ale předtím než to vyhodí tu chybu se otevře jiné okno, které jsem ale nespouštěl!když odstraním to vykreslování obrázku, tak se neotevře.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
geon0
Grafoman
14. 7. 2006   #4
-
0
-

takže jsi nepřečetl googla ani co jsem ti psal :-(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 7. 2006   #5
-
0
-

přečetl ale všemu jsem nerozuměl
a přišel jsem na to že mi to chybu háže, když vykresluju do Canvasu který je umístěný ve Frame, ale když to dělám do Canvasu, který je v Tk tak mi to tu chybu nehodí...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 7. 2006   #6
-
0
-

Jo, už se mi to ani nevím jak podařilo vyřešit. Prostě jsem začal pracovat na jiné nezávislé části kódu a pak už mi to tu chybu neházelo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Vítězslav Titl0
Stálý člen
14. 7. 2006   #7
-
0
-

Blujacker napsal:

jo, už se mi to ani nevím jak podařilo vyřešit. Prostě jsem začal pracovat na jiné nezávislé části kódu a pak už mi to tu chybu neházelo..


těžko byla nezávislá když to pomohlo;), a geon mluvil o tom, aby jsi kdyžtak ukázal kód

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co říct? Nic, mluví příspěvky.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 7. 2006   #8
-
0
-

kód by byl i tak moc složitý...to nešlo zkrátit moc..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý