Game Developer Team – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Game Developer Team – Offtopic – Fórum – Programujte.comGame Developer Team – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Leoš0
Duch
16. 7. 2006   #1
-
0
-

Najde se tu někdo, kdo by chtěl programovat hry? Mám na mysli větší projekty. Nejlépe v jazyku C/C++

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
tomáš polz0
Návštěvník
17. 7. 2006   #2
-
0
-

A pod jakou knihovnou? SDL? OPENGL? clanlib?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Radek Mrvec0
Návštěvník
17. 7. 2006   #3
-
0
-

No to já by jsem i chtěl, jen mi k tomu schází potřebné znalosti. Ledaže by to bylo pro C64 :pc:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
17. 7. 2006   #4
-
0
-

no hlásím se jako tester :drink:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Leoš0
Duch
17. 7. 2006   #5
-
0
-

Potrebuju sehnat par lidi, kteri by do toho sli a naprogramovat nejakou hru (engine). Problem by byl s grafikou, zvuky, atd.. Ja jsem jen programator, ikdyz ne moc dobrej, napadlo me udelat jakejsi remake nejake existujici hry, vzit z ni soubory (grafiku, atd...) jen tak pro zacatek, jednalo by se o projekt, kde by se vsichni vzdelavaly a vyzkousely naprogramovat nejakou hru. Zatim nejsem rozhodnutej, jakou knihovnu bychom meli pouzit, nejlepe nejakou multiplatformní.

Zájemci?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Doucek0
Stálý člen
17. 7. 2006   #6
-
0
-

ehm.. IMHO: B?t tebou nejprv zkus n?co ud?lat s?m. Nebo sp?? se nau? SDL. Pak uvid?? s?m na co zrovna sta???. Naber n?jak? zku?enosti a pak teprv sh?n?j lidi kte?? by s tebou ud?lali n?jak? v?t?? projekt.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
Leoš0
Duch
18. 7. 2006   #7
-
0
-

kECUB napsal:

ehm.. IMHO: B?t tebou nejprv zkus n?co ud?lat s?m. Nebo sp?? se nau? SDL. Pak uvid?? s?m na co zrovna sta???. Naber n?jak? zku?enosti a pak teprv sh?n?j lidi kte?? by s tebou ud?lali n?jak? v?t?? projekt.



Akor?t v t?mu se toho ?lov?k nau?? v?c, ne? s?m.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
tomáš polz0
Návštěvník
18. 7. 2006   #8
-
0
-

No já dělá v Linuxu, takže jestli seženeš něco multiplatformního, tak se na mě obrat, ale až tak po prázdinách , teď se ještě pořád dost učím.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon0
Grafoman
18. 7. 2006   #9
-
0
-

Mystery napsal:

Akorát v týmu se toho člověk naučí víc, než sám.



Aha, takže ty spíš sháníš někoho, kdo by tě pořádně naučil v C/C++. O někom bych věděl: [url=http://programujte.com/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=3&menu5f3be53332d2d4cb4e78b1d815034f83=84:3]Curo[/url]
:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Martin Morawiec0
Stálý člen
18. 7. 2006   #10
-
0
-

geon napsal:

Mystery napsal:

Akorát v týmu se toho člověk naučí víc, než sám.



Aha, takže ty spíš sháníš někoho, kdo by tě pořádně naučil v C/C++. O někom bych věděl: [url=http://programujte.com/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=3&menu5f3be53332d2d4cb4e78b1d815034f83=84:3]Curo[/url]
:D


JJ poptej se, určitě bude mít čas :cigo:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Návštěvník
21. 7. 2006   #11
-
0
-

Mystery napsal:

kECUB napsal:

ehm.. IMHO: Být tebou nejprv zkus něco udělat sám. Nebo spíš se nauč SDL. Pak uvidíš sám na co zrovna stačíš. Naber nějaké zkušenosti a pak teprv sháněj lidi kteří by s tebou udělali nějaký větší projekt.



Akorát v týmu se toho člověk naučí víc, než sám.


Ja som za chcel by som sa ucit takto programovat a sam programujem v C++ ale som dost teoretik este nemam za sebou vela projektov iba take hluposti.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Na svete su dve veci nekonecne a to vesmir a ludska hlupost, sice tym prvym si niesom isty! (Einstein)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 17 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý