Spamovací robot – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Spamovací robot – Offtopic – Fórum – Programujte.comSpamovací robot – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

bbtrash0
Stálý člen
16. 7. 2006   #1
-
0
-

Jenom mě tak napadlo jestli by mi nekdo mohl vysvětlit jak funguje a jak se třeba vyrábí spamovací robot. protože si to dost dobre nedovedu predstavit. diky moc jestli nekdo napise

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Příspěvek nebyl psán Češtinou !
Michal Zima0
Super člen
17. 7. 2006   #2
-
0
-

M??u ti akor?t ??ct, jak si ho p?edstavuju j? a jak bych ho programoval.

Do SPAM robota zad?? prvotn? adresu (t?eba katalog odkaz?). Ten tuhle str?nku projede a zaznamen? si v?echny dal?? odkazy. Pokud jsou mezi nimi e-mailov? adresy, tak si je zaznamen? zvl?. D?l z?ejm? projede zbytek str?nky a ud?l? test na zavin??e, ??m? hled? dal?? e-maily. Kdy? je hotov?, tak p?ejde na prvn? odkaz ve sv?m seznamu, kde cel? postup opakuje.

Nezahrnul jsem tam n?jak? ty detaily (nap?. kontrola, jestli u? danou str?nku neproj??d?l ?i jestli dan? e-mail u? v datab?zi nem?) a d?le situaci, kdy "skon??" - dojde seznam adres. V tomto p??pad? by na to m?l upozornit spammera, aby zadal dal?? zdroj adres. Je ale ot?zka, zda-li m??e vůbec takov? situace nastat, zad?me-li mu jako prvnotn? adresu str?nku seznam.cz.?:))?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mandriva Linux 2007.1, KDE 3.5, Opera 9.22, vim 7.0...
bbtrash0
Stálý člen
17. 7. 2006   #3
-
0
-

V cem bys to programoval?
Já totiz chci neco podobneho udelat nejde ale o spam jako spam ale o to ze mam stranku se hrou.
Proste textovka online a potrebuju tam simulovat stisknutí jistejch tlacitek po sobe a prechody na ruzny stranky. Nevim jestli by to slo ale podle me jj.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Příspěvek nebyl psán Češtinou !
DeaLer+2
Hero
17. 7. 2006   #4
-
0
-

To je IMHO jedno v čem to napíše. Já jsem po tom koukal a našel jsem v C# vyhledávací systém s robotem, ale ještě jsem nekoukal na zdroje.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
bbtrash0
Stálý člen
18. 7. 2006   #5
-
0
-

Dikes uz se mi zacalo rysovat jak na to teda aspon teoreticky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Příspěvek nebyl psán Češtinou !
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 29 hostů

Podobná vlákna

Robot — založil jurec

Robot — založil jurec

Robot — založil jurec

Karel the robot — založil ladislaf

Karel the Robot — založil Atheo

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý