Myslíme objektově v jazyku Java – Java – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Myslíme objektově v jazyku Java – Java – Fórum – Programujte.comMyslíme objektově v jazyku Java – Java – Fórum – Programujte.com

 

Miro
~ Anonymní uživatel
20 příspěvků
13. 6. 2008   #1
-
0
-

Zdravím, jsem začátečník v programování, mám nějaké menší zkušenosti i s Javou.. Rozhodl jsem se si zakoupit mnohými doporučovanou knihu od pana Pecinovského Myslíme objektově v jazyku Java 5.0, ale bohužel už ji nikde nemůžu sehnat.. odkoupil bych i knihu starší nemáte ji někdo na prodej?? případně kdybych ji už nebylo možné vůbec sehnat, jakou literaturu byste mi doporučilil? chci se naučit skutečně programovat objektově.. nebo jaké studijní materiály jako třeba tutoriály na webech doporučíte? děkuju..

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.104.–
Spectator0
Věrný člen
13. 6. 2008   #2
-
0
-

To Miro : Pořádnou kniho o OOP bych též uvítal.
Nejde mi ani moc o to v jakém jazyce jsou příklady, ale spíše mne zajímá, jakým stylem vytvářet jednotlivé třídy pro různé časti programu. Trochu OOP používám, ale u větších věcí mam problém, vecpat do toho OOP

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.112.–
. . .
Miro
~ Anonymní uživatel
20 příspěvků
14. 6. 2008   #3
-
0
-

Ve fórech jsem objevil anglický knížky :
Head first object oriented analysis and design
Head first design patterns
myslíte, že je vhodné s tímto začínat?? popřípadě s jakou literaturou to kombinovat?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.104.–
duchan0
Newbie
23. 6. 2008   #4
-
0
-

mozno na zaciatok by som ti odporucil Thinking in Java od Eckela. Zacina tam od zakladov co je objekt a popisuje aj charakteristicke vlastnosti objektov v jave atd. Je to skor vhodne ako zaklad na problematiku OOP su ale isto lepsie knihy. No u tejto mas vyhodu ze je na stiahnutie zadara.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.65.–
Lukfi0
Newbie
4. 10. 2008   #5
-
0
-

Prý teď někdy od prof. Pecinovského vyjde nové vydání "Myslíme objektově v jazyce Java" (tentokrát už bez toho 5.0). Pro začátečníky jsou vhodná taky skripta, která napsali Pavlíčková a Pavlíček (taky z VŠE), dají se zadarmo stáhnout:
http://java.vse.cz/Main/4it101literatura

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.88.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý