ahoj,
chcem tie "divne" znaky z url zmenit na viac human readable... ako na to?
dozvedel som sa uz, ze ta "divnost" spociva v tom, ze je to cele hexadecimalne a treba to previest na napr unicode...
tak som skusil
text = "/scores.php?SCORE0=%2E%2E%2E&SCORE1=%2E%2E%2E&SCORE2"
text.encode('utf-8')
ale nic z toho...(ziadna zmena)
preco?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stálý člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Newbie
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































