Zkoušení – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zkoušení – Offtopic – Fórum – Programujte.comZkoušení – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

DragonBehemont0
Super člen
11. 7. 2008   #1
-
0
-

Zkoušíte rádi nové věci? Jaký poslední bizarní kousek jste okusili?? Pochlubte se ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
Earl Cash0
Věrný člen
11. 7. 2008   #2
-
0
-

roztahl jsem v pokoji zaluzie....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Bengo0
Stálý člen
11. 7. 2008   #3
-
0
-

lo lco to je za tema ? :smile5: .. jinak naposled me spis napdalo udelat crashtest za "ziva" .. ze bych dal pc do ohne nebo do neho klepal a pri tom na nem hral treba hry :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 71.55.65.–
gaben0
Stálý člen
12. 7. 2008   #4
-
0
-

To Bengo : no to by som zvedavý koľko by vydržal ísť taký pc v ohni :smile5:

To či rád skúšam nové veci záleží od toho o aké veci sa jedná. :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.23.–
C, C++
DragonBehemont0
Super člen
16. 7. 2008   #5
-
0
-

To DragonBehemont : Omlouvám se všem... ale tohle vlákno jsem založil v takové zvláštní chvíli... no, zkoušel jsem nový recept... vařil jsem krevety na víně. A já krevety nesnáším,a le rozhodl jsem se je ochutnat. Dopadlo to tak, že jsem sice vařil krevety na víně, ale 4/5 té flašky skončilo ve mně, abych se vůbec odvážil to ochutnat... a to mě ještě manželka musela donutit :-D Chvíli po tom, co jsem zbytek krevet spláchl do záchoda, jsem založil toto vlákno... tak to jen na vysvětlení k založení tohoto tématu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
16. 7. 2008   #6
-
0
-

Krevety jsou jedno z nejlepších jídel co znám, mňam:) Na víně jsem je teda ještě neměl, ale na česneku je miluju:D Moc bizarních věcí nedělám, aspoň mě teda teď nic nenapadá

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
DragonBehemont0
Super člen
16. 7. 2008   #7
-
0
-

To Chrasty : tak to já krevety nemusím... konkrétně mě to natahuje už jen, když je cítím :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
16. 7. 2008   #8
-
0
-

Nejraději zkouším to, co je všeobecně považováno za nenormální a nebo to u nás není běžná věc (detaily si nechám pro sebe).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
16. 7. 2008   #9
-
0
-

Hodně mě baví zkoušt nový věci ve fotbale, ale to je konkrétní případ. Mě všeobecně baví zkoušet různý aktivity a když se mi nějká zalíbí, tak u ní zůstanu, ale pořád zkouším dál. Taky mě hodně baví vymejšlet nový věci a to kdekoliv, ať už jde o jídlo nebo nějaký fyzický aktivity a nebo cokoliv jinýho :o)

To djanosik : Jako nenormální bych si představil třeba skákat z mostu do vody, ale to asi neděláš :D mám na mysli takovýto zahrávání si s adrenalinem někde na prahu života a msrti

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
pawlik0
Grafoman
16. 7. 2008   #10
-
0
-

dneska už nic není nový - rekl bych ze uz i comp nekdy nekde byl v ohni:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
16. 7. 2008   #11
-
0
-

To pawlik : To není myšlený jako všeobecně nový, ale pro tebe nový...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
pawlik0
Grafoman
16. 7. 2008   #12
-
0
-

To Nefaritus : jasne, ale ted uz to stejne svetu nic neprinese, protoze proste uz vsechno bylo. kazdopadne pro me je hodne veci novych od novyho Pribiňáčku až po instalaci slaxu. proto by to chtělo trochu upřesnit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Zelenáč0
Posthunter
16. 7. 2008   #13
-
0
-

To pawlik : Odkdy se slax instaluje?!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Colpik0
Super člen
16. 7. 2008   #14
-
0
-

To Zelenáč : Takový rýpavý poznámky :smile1: . Navíc, když se mu to distro líbí, proč by si nemoh rozdělit disk a nakopčit ho na něj?

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.176.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
selkir0
Stálý člen
17. 7. 2008   #15
-
0
-

Jasně třeba nový jazyky, taky nový sporty a tak.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.108.102.–
"Je lépe mlčet a být považován za blázna, než promluvit a odstranit tak všechny pochyby." [br] Abraham Lincoln [br] [br]"I cesta na stovky mil začíná prvním krokem"
selkir0
Stálý člen
17. 7. 2008   #16
-
0
-

Jo ale jestli jde o něco bizardního tak asi nápad začít učit se čínsky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.108.102.–
"Je lépe mlčet a být považován za blázna, než promluvit a odstranit tak všechny pochyby." [br] Abraham Lincoln [br] [br]"I cesta na stovky mil začíná prvním krokem"
DragonBehemont0
Super člen
17. 7. 2008   #17
-
0
-

To selkir : Tak to teďka bude potřeba... bo máme velký nával pracovníků z Asie... :smile3:

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.138.39.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
selkir0
Stálý člen
17. 7. 2008   #18
-
0
-

To DragonBehemont : jo taky si myslím, že nás Asiati zaplavý jak přívalová vlna.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.108.102.–
"Je lépe mlčet a být považován za blázna, než promluvit a odstranit tak všechny pochyby." [br] Abraham Lincoln [br] [br]"I cesta na stovky mil začíná prvním krokem"
Frosty
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
30. 7. 2008   #19
-
0
-

To DragonBehemont : Tak to snad oni by se měli naučit česky, ne? Když tu chtějí pracovat a žít.

OT

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.81.88.–
* Šéfkorektor *
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
30. 7. 2008   #20
-
0
-

Když už jsme u těch jazyků... jestli považujete za bizarní učení se finštiny, tak dělám to :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Santas0
Věrný člen
30. 7. 2008   #21
-
0
-

To Chrasty : ja nie, mam kamosa co sa uci svedcinu a ja viem nejake zaklady norstiny a je to pomerne zaujimavy jazyk :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.56.–
http://psandtner.sk/blog
30. 7. 2008   #22
-
0
-

Ad počítač v ohni: Jsem s kamošem narazil na server, kde uploadneš jeden soubor ze svýho PC (kterejkoliv) a ono ti to za to kterejkoliv zase vybere z těch, ktery tam nahráli jiní, a poskytne (strávili jsme u toho skoro hodinu :-D). No a za jeden soubor nám to hodilo fotku, jak někdo halogenovým hořákem spaluje procesor :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
lolik0
Super člen
30. 7. 2008   #23
-
0
-

ja som naposledi skusal spravit RTG(rentgen) a dopadlo to tak ze elektronky inplodovaly a vyhodilo to poistky :DD

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.21.–
31. 7. 2008   #24
-
0
-

Hmm ja kdyz jsem jednou sel na rentgen jsem si v kapse nechal svoje PPC :) Na tom obrazku to vypadalo zajimave, ale ta doktorka se za to tvarila dost zle :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
lolik0
Super člen
3. 8. 2008   #25
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.23.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý