řekněte prosím názor na tyto designy: – Typografie – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

řekněte prosím názor na tyto designy: – Typografie – Fórum – Programujte.comřekněte prosím názor na tyto designy: – Typografie – Fórum – Programujte.com

 

Latté
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
12. 7. 2008   #1
-
0
-

Čau, potřeboval bych názor na práci jednoho designera - http://kumrdovo.progdansoft.com/grafika

potřeboval bych vědět
-jak náročný jsou ve skutečnosti ty jeho práce
-jakou úroveň znalostí na to člověk potřebuje (profesionál, amatér, kterej si hraje s photoshopem apod.)
-kolik byste mu byli ochotný zaplatit za design na web...

dík

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.117.223.–
bukaj0
Věrný člen
12. 7. 2008   #2
-
0
-

Latté
jak náročný jsou ve skutečnosti ty jeho práce
To záleži dost na tom, co umí. Pokud toho moc neumí, mohou být i tyto práce pro něj naprostým vrcholem.

jakou úroveň znalostí na to člověk potřebuje (profesionál, amatér, kterej si hraje s photoshopem apod.)
Pro tuto úroveň bych řekl, že si stačí pár hodin v případě těch šikovnějších, pár dní v případě těch méně šikovních hrát s Fotošopem, přečíst si pár tutoriálů a je to. Ale nejsem grafik, Fotošop nemám, takže se mohu naprosto mýlit a může to být opravdu těžké. Ale vzhledem k tomu, jak všichni říkají, že práce ve Fotošopu je několikrát jednodušší a pohodlnější než v GIMPu a s GIMPem jsem si párkrát hrál a nezdálo se mi to tak těžké, myslím si toto.

kolik byste mu byli ochotný zaplatit za design na web...
Jelikož se mi ani jedna z dosavadních prací nelíbí, radši než takovéhoto taky grafika bych šel někam jinam. Samozřejmě by taky záleželo kolik mám, ale kdybych chtěl opravdu kvalitní design, byl bych si ochoten připlatit. Kdybych chtěl něco podoného tomu, co pan kumrd prezentuje, radši bych si to udělal dám.

PS. Tohle bych spíše zařadil do Offtopicu. Na Photoshop se mi to moc nezdá :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.13.–
Jak se správně ptát? -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html[br][br] Po programování je člověk hladovej.
porky0
Duch
27. 7. 2008   #3
-
0
-

jeho prace su zaciatocnicke, nic zlozite tam nieje, myslim ze by to zvladol amater so zakladnymi skusenostami. co sa tyka ceny tak ta je velmi relativna vzhladom na dnesok

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.148.23.–
Keny350
Duch
25. 9. 2009   #4
-
0
-

porky napsal:
jeho prace su zaciatocnicke, nic zlozite tam nieje, myslim ze by to zvladol amater so zakladnymi skusenostami. co sa tyka ceny tak ta je velmi relativna vzhladom na dnesok



jj, ale na druhou stranu. Na pohled je to dost pěkný. Co se týče kódu, tak na to jsem se ještě nedíval.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.24.79.–
Santas0
Věrný člen
25. 9. 2009   #5
-
0
-

Amatérska, až veľmi jednoduchá, nepekná práca.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.79.–
http://psandtner.sk/blog
Tocimanko0
Grafoman
25. 9. 2009   #6
-
0
-

Až mi vyschlo v ústach, keď som na to pozrel :) Naozaj bez šťavy. Neoslovilo ma to.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
Spectator0
Věrný člen
26. 9. 2009   #7
-
0
-

Trochu mi to celé připadá, jako by to vypadlo z webu typu freetemplate atp.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý