že ještě obtěžuju.
Hledal jsem na netu vysvětlení jak ošetřovat chyby pomocí try ...
Na jedněch stránkách jsem našel:
Try
sem napíšeme příkaz(y), které mohou způsobit chybu
....
Catch
sem napíšeme příkaz(y), které se provedou v případě, že dojde k chybě
....
End Try
a na druhých zase že to Try se májí zapsat příkazy, které se provedou pokud žádná chyba nevznikne.
Co je teda správně
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.101.–
Posthunter

Zjistit počet nových příspěvků
































