Redakční systém na download – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Redakční systém na download – PHP – Fórum – Programujte.comRedakční systém na download – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Figa0
Super člen
22. 7. 2008   #1
-
0
-

Ahoj, neznáte nějaký "redakční systém na download sekci"? Klasické kategorie a podkategorie a přidávání downloadů z administrace. Prostě cokoliv. Předem děkuji za odpověď.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Ace McIntosh0
Super člen
23. 7. 2008   #2
-
0
-

No, já teda o žádném samostatnem "RS na downloady" nevím, ale jako celek je pěkné e107, to má docela dobrý systém downloadů, určitě se to dá nějak i vytáhnout (s pokročilými znalostmi PHP) a integrovat do vlastního řešení.

Ukázka zde: http://targasoft.ic.cz/download.php

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Figa0
Super člen
23. 7. 2008   #3
-
0
-

No já sem právě začal dělat stránku bez redakčního systému a teď mě to mrzí ale po těch měsících už sem línej to předělávat a navíc nemám skoro žádné znalosti PHP, takže to mám asi smůlu. Jinak děkuji a vítám každou další reakci.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Figa0
Super člen
23. 7. 2008   #4
-
0
-

Prosím pomozte nebo aspoň napište jak to řešíte na svých stránkách.Děkuji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
23. 7. 2008   #5
-
0
-

To Figa : si to naprogramujeme.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.169.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
23. 7. 2008   #6
-
0
-

Udelat seznam downloadu s vkladacim formularem je opravdu prace tak na pul hodiny ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Akacko0
Návštěvník
23. 7. 2008   #7
-
0
-

To CommanderZ : pokud si to delas sam, pokud pouzije google tak i na pul minuty :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.132.209.–
Figa0
Super člen
23. 7. 2008   #8
-
0
-

Dobře děkuji, takže bez pokročilé znalosti php to nedám a dle hotového scriptu se mi to bude blbě upravovat. No snad se s tim nějak poperu. Fakt se nepodělíte o to co používáte vy? Aspoň schématicky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Figa0
Super člen
23. 7. 2008   #9
-
0
-

Tak něco jsem našel, ale je to na mě nějaké složité. Asi se na to PHP budu muset vrhnout nedá se nic dělat. Když já potřebuji něco hodně jednoduchého, klidně bez administrace.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
bukaj0
Věrný člen
23. 7. 2008   #10
-
0
-

Figa
Tak něco jsem našel, ale je to na mě nějaké složité. Asi se na to PHP budu muset vrhnout nedá se nic dělat.
Když si vážně myslíš, že je PHP tak složité, či jseš líný, nebo nemáš čas, aby ses alespoň základy naučil do takové míry, abys mohl editovat cizí kód (i když uznávám, že v některých případech je to těžší než psát vlastní :o)), je tu ještě sekce Inzerce[1]. Jestli podáš seriozní nabídku, určitě se někdo najde.

[1] http://programujte.com/index.php?akce=diskuze&kam=diskuze&sekce=103-inzerce

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.13.–
Jak se správně ptát? -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html[br][br] Po programování je člověk hladovej.
Figa0
Super člen
23. 7. 2008   #11
-
0
-

Líný nejsem jen už spěchám na dokončení stránek a brzdí mě jen download. Základy PHP zvládám a po nikom z vás nechci hotové rešení to bych si nedovolil. Jen třeba někdo používá něco z hotscripts a tak a je schopen něco doporučit maximálně trochu poradit. Nic víc nechci. Proto s e omlouvám jestli to vyznělo jinak.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
23. 7. 2008   #12
-
0
-

To Figa : O to nejde kdo co používá...to, že to někdo používá neznamená, že to je správná volba. Když buseš v hotscriptu chvílu listovat, tak určo narazíš na vyhovující řešení.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
NoName
~ Anonymní uživatel
15 příspěvků
25. 7. 2008   #13
-
0
-

Figa: Sry, ale se zaklady PHP se nedela RS ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.185.–
Figa0
Super člen
25. 7. 2008   #14
-
0
-

Vsak ja ho nechci delat :) Toi je mi jasne ze kdyz jsem u poli tak si neudelam RS.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
25. 7. 2008   #15
-
0
-

Proc ne - RS se da postavit i se zakladnimi znalostmi PHP a prace s MySQL. Jesli nebudes chtit nejake specialni funkce, tak je to velmi jednoduche.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.192.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Figa0
Super člen
25. 7. 2008   #16
-
0
-

Akorát, že já už mám pomalu hotové stránky design i fukce skoro vše bez PHP a teď by se mi na to blbě importoval redakční systém :(

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 26 hostů

Podobná vlákna

Redakční systém — založil API

Redakční systém — založil mates

Vlastní redakční systém. — založil DeathHumanCZ

Nejlepší redakční systém? — založil sportuj

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý