Sháním knihy – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Sháním knihy – Inzerce – Fórum – Programujte.comSháním knihy – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

pecan9870
Věrný člen
23. 7. 2008   #1
-
0
-

Ahoj, neleží Vám někomu zbytečně na poličce něco z těchto knížek?

[seznam]Požadavky na software - Od zadání k architektuře aplikace[/seznam]
[seznam]Programátor pragmatik - Jak se stát lepším programátorem a vytvářet kvalitní software[/seznam]
[seznam]Dokonalý kód[/seznam]
[seznam]Co programátory ve škole neučí - aneb Softwarové inženýrství v reálné praxi[/seznam]
[seznam]Mistrovství v Ajaxu[/seznam]


Pokud ano, rád bych je od Vás odkoupil. Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.78.156.–
p4nther0
Super člen
23. 7. 2008   #2
-
0
-

Mám doma "Webdesign - Nenuťte uživatele přemýšlet!, 2. aktualizované vydání".
Za 200 + poštovný ji můžeš mít. Pokud mi je pošleš na účet, ušetříš na poštovným ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.47.12.–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
23. 7. 2008   #3
-
0
-

To p4nther : Ale ty mu tu knihu na účet nepošleš, takže poštovný asi stejně bude nutný :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
p4nther0
Super člen
24. 7. 2008   #4
-
0
-

To Nefaritus : to jo, ale dobírka dělá asi 70 korun. Poštovný cca 30.. ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.47.12.–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
pecan9870
Věrný člen
29. 7. 2008   #5
-
0
-

OK, to beru, doufám že je nepoškozená a v dobrém stavu. Píšu ti na icq...

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.78.156.–
DavMar0
Newbie
13. 10. 2008   #6
-
0
-

Přidám se - Koupím knihy na téma c#, asp.net, wpf. Jen ve výborném stavu. Popřípadě výměním (doplatím) za Mistroství v PHP 5 a Programujeme v PHP (nové, nečtené) ;) . Dík.

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.228.–
"RGF2bWFyIA=="
Tocimanko0
Grafoman
13. 10. 2008   #7
-
0
-

Uvítam knižky typu Mistrovství v C++ alebo iné knižky o C++ .. NIE PRE POKROČILÝCH. Ideálne na území Slovenska. Viac na niektorom z kontaktov uvedených v mojom profile. Srdečná vďaka.

Zároveň ponúkam knižku Microsoft Office Access 2007 - podrobná uživatelská příručka. Obrázok:



Ďakujem za pozornosť. Prajem pekný deň :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
13. 10. 2008   #8
-
0
-

To Tocimanko : Můžu poskytnout Myslíme v C++ od Bruce Eckela...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Andriel0
Stálý člen
12. 12. 2008   #9
-
0
-

Mám doma knížky "Naučte se v C++ za 21 dní" a "Python" navíc. Konkrétně jsou to tyto:

Python - [url]http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/programovani/zaciname-programovat-v-jazyce-python-2-opravene-vydani/
[/url]
C++ - http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/programovani/naucte-se-c-za-21-dni-2-aktualizovane-vydani/

Pak tu mám ještě knihu Java 6 výukový kurz od Addisona Wesleyho a bohužel Java bez předchozích znalostí od Jamese Keogha (nevhodný dárek, obě knihy byly čtené, ovšem okrajově, u Javy 6 je rozbalené CD)

případným zájemcům můžu samozřejmě detailně vyfotit obálky, ať ví, co kupují, přecijen jsem seriózní člověk a případně bych nerad, aby byl kupující nespokojen.

Obě dvě knihy jsou nové (důkazem budiž dokonce nerozlepené CD v knize o C++), ovšem třeba zrovna to C++ nebylo nejlépe uskladněné a tak při bližším zkoumání je vidět na hřbetu knihy.. Jak bych to řekl, prostě požkození... Pokud by někdo měl zájem, C++ za 21 dní prodám za 600, Pythona za 300. Zaručuji rychlé jednání, o ceně by se mohlo dát decentně smlouvat. Poštovné pak bude záviset na způsobu dopravy (neúčtuju třeba pevnou stovku, ale prostě zajdu na poštu, řeknu, ať to dá třeba na dobírku a ať to je 600 + ta sazba)

Pokud by někdo měl naopak doma "přebytečné" knihy, koupím knihy o C#. Nepohrdnu Microsoft Visual C# 2008 od Johna Sharpa (sice mám od něj knihu předchozí, ale publikace to byla poměrně pěkná, takže bych se rád koukl na nové vydání), či nepohrdnu téměř čímkoliv o ASP.NET. Knihy typu "Visual C# 2005 "for the biggest dummies"" od Jeffa Kenta mi ani nemusíte nabízet, protože nesnáším, když ze mě autor dělá neschopného idiota, který neví, jak si zapamatovat prefixovou a postfixovou inkrementaci :-/

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Sháním — založil Sokol

Sháním spolupachatele — založil Jiří Chytil

Sháním grafika — založil Resp

Sháním programátora C++ — založil Jakub

Sháním programátora v C++ — založil TomasVanik

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý