WMII, DMW či jiný podivný window system – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

WMII, DMW či jiný podivný window system – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comWMII, DMW či jiný podivný window system – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

3. 8. 2008   #1
-
0
-

Máte nějaké zkušenosti s jiným window systemem, než je Gnome/KDE/XWindow? Já jsem právě natáhl WMII a nestačím se divit. Zatím mi příjde lehce nezvyklý, ale myslím, že kdybych' si v něm zvykl orientovat a používat ho, bylo by to produktivnější a rychlejší.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
gogulux0
Newbie
3. 8. 2008   #2
-
0
-

To Garret Raziel : Jasne fluxbox forever :), a jinak Gnome/KDE/XWindow, to jsou hrusky a jabka, na XWindow vlastne bezi Gnome a KDE, jestli se nepletu i WMII bez XWindow nerozjedes, take fluxbox

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.112.163.–
4. 8. 2008   #3
-
0
-

Jj, doufal jsem, že mě někdo opraví, nechtěl jsem napsat XWindow, ale XFce :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
bukaj0
Věrný člen
4. 8. 2008   #4
-
0
-

Garret Raziel
Taky jsem si jednou prošel tímto „honem“ na nějakého lehkého okenního manažera. Zkusmo jsem zkompiloval evilwm, ale to jsem naprosto neovládal, tak jsem to nechal :o) Větši úspěch jsem měl s pekwm, kde jsem vydržel pracovat přinejmenším den. Jednou jsem taky musel nainstaloval fluxbox a pracovat v něm, protože mi spadlo Gnome a ne a ne najet*. Po nápravě jsem fluxe ještě párkrát nahodil, ale skončilo to jeho odinstalováním. No, skončil jsem stejně zpátky u Gnome s Compizem.

Možná, že ty budeš v hledání úspěšnější :o)

* Nakonec se ukázalo, že v GDM akorát nebylo vybrané správné sezení. Z toho by se jeden pos*al. Taková blbost a byl jsem naprosto v háji :o)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.13.–
Jak se správně ptát? -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html[br][br] Po programování je člověk hladovej.
Vojtěch Havel
~ Anonymní uživatel
20 příspěvků
5. 8. 2008   #5
-
0
-

Já si zvykl na enlightenment, myslím, že jsem opravdu efektivněji Xka využil. Ale který WM/desktopové prostředí ti nejvíc sedne asi závisí hlavně na tom, jak systém používáš, jaké aplikace potřebuješ... takže si všechno vyzkoušej a uvidíš :-) jen se nenech odradit počátečním šokem, já když přecházel zpátky z enlightenmentu na KDE, asi týden jsem mačkal levým myšidlem na plochu v domnění, že se otevře nabídka s mými oblíbenými programy... :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.34.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Window.opener — založil don_Dominique

Window location — založil Standa

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý