Nechcete helfnout s bezejmenným herním projektem??? – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nechcete helfnout s bezejmenným herním projektem??? – Python – Fórum – Programujte.comNechcete helfnout s bezejmenným herním projektem??? – Python – Fórum – Programujte.com

 

Dany00
Duch
4. 8. 2008   #1
-
0
-

Začínám na bezejmenném GUI herním "super" engine-u jehož účelem by bylo zrychlit programování, celkové zpracování a konečný výsledek her(herních aplikací) v duchu Python = cross-platform rychlost. V podstatě by to byl prográmek který by "spolkl" všechno možné tak, aby to perfektně fungovalo, nebo jinak řečeno takový vylepšený stařičký DOS commander.
Všechno co tedy vás chci je to že se jednoduše připojíte do skupiny a až vydám základní interface na pole tohoto kyber světa tak si přečtete TODO list a budete si dělat dle libosti cokoli z výběru nebo na něj navazovat.
:smile2:
Dany
P.S.:HODNĚ rád bych konečně dodělal projektovou stránku, ale nemám co psát, tak plz počkejte než se něco začně dít.
TODO list:
Primárně:
všechno pěkně seřadit ;-)
dopsat všechny proměnné
naučit to základní funkce(to už raději nechte ne mě)
naučit vložený debug najít kód
no, a hlavně vtasit tam PyGlet
Sekudnárně:
desing-nevypadá to zrovna hezky

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
4. 8. 2008   #2
-
0
-

Máš už aspoň 5 řádků kódu, nebo je to zase projekt "pojďte, uděláme revoluční engine a ovládneme svět!"? :-))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Dany00
Duch
4. 8. 2008   #3
-
0
-

Chrasty napsal:
Máš už aspoň 5 řádků kódu, nebo je to zase projekt "pojďte, uděláme revoluční engine a ovládneme svět!"? :-))


mám, počkej otevřu si PsPad... takže počítaje tu "nefunkční" verzi tak to máme(main.py) šáě řádku, celkem to vlastně umí prd, ale stojí to zato!

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
Dany00
Duch
13. 8. 2008   #4
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
13. 8. 2008   #5
-
0
-

2Dany0: Grafika bych zastřelil :), ale spíše bylo očekáváno ukázání kódu, než tohoto nesmyslu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.21.–
Dany00
Duch
13. 8. 2008   #6
-
0
-

To Anonymní uživatel : tobě se to řekne, ale to je vše co to umí! a já nemám čas, je to můj první projekt se kterým mám plány, takže nic moc...
P.S.:sry za to pozadí, jedna nula navíc a vidíš :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
Dany00
Duch
13. 8. 2008   #7
-
0
-

jo, přidám ten TODO list jak jsem chtěl

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
maral
~ Redaktor
0
Newbie
15. 8. 2008   #8
-
0
-

No, ja bych klidne vypomohl, ale chce to vedet:
1) Co to ma presne delat
2) Jak to ma fungovat
3) Kdy bude ten WEB
Ale o PyGlet jsem nic zatim neslysel, budu se mozna muset vyskolit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.132.159.–
Dany00
Duch
15. 8. 2008   #9
-
0
-

no nakonec to nevypadá že se na to nezapomnělo:)
2maral: Panebože, já tu píšu asi 15 minut a nemůžu ti na tvé otázky odpovědět. Ale zkusím to VELMI ostříhaně:
1) Pomáhat, řadit, renderovat co nejstabilněji a taky umět vecpat do programu/hry nějaké engine.
2) Na papíře o tom mám 27 a půl stránky, mám toho tolik že se v tom ani nevyznám... takže asi na tu nejzajímavější otázku ti asi neodpovím:(
3) Už je hotový, ale není tam co psát takže asi za týden :)
4) PyGlet? No, znáš PyGame, tak tohle je tisíc krát lepší než PyGame... ostatně, přečti si manuál( je velice obsáhlý, a měl bys umět anglicky asi jako středoškolák, to stačí) pyglet.org

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
Dany0
~ Anonymní uživatel
15 příspěvků
20. 8. 2008   #10
-
0
-

ehm?uz se nekdo hlasi?

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Spectator0
Věrný člen
20. 8. 2008   #11
-
0
-

To Dany0 : Čeče řekl bych, že tichoučko =)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
Dany0
~ Anonymní uživatel
15 příspěvků
21. 8. 2008   #12
-
0
-

no, asi jsem to pretahnul, vite co? uz vim co mam udelat, kaslu na vas kret***!!! jestli me chcete srat tak jen do toho, ale brutus toho dokaze jeste dost!

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Spectator0
Věrný člen
21. 8. 2008   #13
-
0
-

To Dany0 : Muhehehehe :smile8:

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
Proxymus0
Stálý člen
21. 8. 2008   #14
-
0
-

To Dany0 : Zkus spíš položit dotaz na forum nějaké psychiatrické poradny, třeba ti tam odpoví :smile2:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.221.–
Earl Cash0
Věrný člen
21. 8. 2008   #15
-
0
-

a takto konci ty nadejne projekty...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Ace McIntosh0
Super člen
22. 8. 2008   #16
-
0
-

To Dany0 : A nechceš toho o projektu napsat víc? Co jsem se tu dočetl, mi nic moc neřeklo, snad jen že chceš naprogramovat nějaký "programátor her" nebo co. Takže třebas já se nemám důvod připojovat, když ani pořádně nevím, o co jde.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Spectator0
Věrný člen
22. 8. 2008   #17
-
0
-

To Ace McIntosh : IMHO ten projekt je uzavřen :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
joe
~ Anonymní uživatel
62 příspěvků
23. 8. 2008   #18
-
0
-

Jak ja to vidim, tak sis nadsene vymyslel projekt presne tak jak ho popsal Chrasty. Nemas nic krome predstavy, ze parta lidi bude skakat podle tveho piskani. A nakonec si jeste dovolis nadavat, kdyz ti nikdo nepomuze, jakoby jsi snad predstavil neco konkretniho, co by mohlo pritahnout lidi, nebo dokonce jsi na to snad mel nejaky narok. Hodne stesti v dalsim tezkem zivote.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý