Ahoj, taková prkotina v Matlabu. Jakým příkazem zruším vypisování "ans" na konci programu? Program napíšu, ale s tímhle fakt nevím :-D. Díky
Příspěvky odeslané z IP adresy 90.176.214.–
adas
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Ahoj, taková prkotina v Matlabu. Jakým příkazem zruším vypisování "ans" na konci programu? Program napíšu, ale s tímhle fakt nevím :-D. Díky

© 2003–2026 Programujte.com