Dobrý den,
mám v access macro na odeslání dat mailem v excelu.
data se mi zarovnavaji v bunkach dolu, ale ja bych to potrabovala nahoru. nevi nekdo, jak na to.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Dobrý den,
mám v access macro na odeslání dat mailem v excelu.
data se mi zarovnavaji v bunkach dolu, ale ja bych to potrabovala nahoru. nevi nekdo, jak na to.

© 2003–2026 Programujte.com